Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolejne Kopie CIRASA i IBA


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

To ja mam takie pytanie:

 

Czy do użytku stricte airsoftowego, czyli do biegania w niedziele, nie za często, plus czasem jakieś czołganko, takie akcje, nada się ta oto wariacja na temat CIRAS'a:

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3732

 

Z góry dzięki za odpowiedzi, zwłaszcza użytkowników takiej kamizeli, lub podobnej od Strike Systems.

Pozdrawiam,

 

Dz.

 

Mały OT

Jak tak piszecie, na niedzielne itp, to po co wam Kamizelka zintegrowana? Do czołgania itp o niebo lepszy jest każdy beltkit i np. nieśmiertelne alice wyjdzie kilka razy taniej, o niebo wygodniej i dodatkowo bez gratisowej SAUNY (jedyne co przemawia za PC to lans, choć dobrze skompletowany beltkit też może ciekawie wyglądać)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ja też właśnie mam zamiar się zaopatrzyć w CIRASa. W planach mam kupno tego od Guardera. I właśnie chciałbym sie dowiedzieć jak to wygląda z tym CB guardera w porównaniu do oryginału I ogólnie jakieś info na temat tej kamizelki. Potrzebowałbym też dodatkowej ładownicy na M16/M4 bo docelowo mam zamiar biegać z 10 Low Capami i która by była najlepsza do guardera bo fabrycznie nie produkują dodatkowych ładownic do tego CIRASa

 

#madjong - oryginalnej nie kupie bo mnie po prostu nie stać

Edited by Kuczu
Link to post
Share on other sites

Ale on o IBie mówił, która teraz chodzi w cenach 200 - 400 zł...

A CIRAS, ja wam mówię, najbardziej CB jest CIRAS PANTACa. Koszt chyba taki sam jak Guardera, ładownic do dokupienia ilośc ogromna i jest w czym przebierac. Osobiście nie widzę sensu w kupnie GUARDERA. O Pantac'u jest info w innym temacie.

Link to post
Share on other sites

@madjong - jak kupowalem, nie bylo alternatywy (poza jakimis zalosnymi chinczykami) wiec kupilem G&P. Dzis wzialbym Pantaca ;-)... Owalony ladownicami swietnej jakosci w komplecie za mniej niz kwota ktora wydalem na swojego GP (na dzien dzisiejszy kamizela + camel + ladownice jakie mi pasuja = ponad 1000 PLN)!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W sumie powiem że za cenę sklepową nie za bardzo.

Teraz a tą cenę (280zł) kupisz orginalny kondon Point Black'a.

 

Co do samej kamizelki jest uszyta solidnie, od kwietnia nie puścił nigdzie szew.

Cordura też robi swoje, żadnego przetarcia.

Jedynie o co można się do tej kamizelki przyczepić to jasne palsy i troszkę inny woodland ( zielony kolor jest jaśniejszy ) ale moim zdaniem jest dobrze.

Edited by Szaszłyk
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...