Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolejne Kopie CIRASA i IBA


Recommended Posts

W Caprim pojawiły się kolejne kopie CIRAS'a by STRIKE SYSTEMS i IBA G&P

Szczerzę to interesuje mnie ta druga, ponieważ z tego co widzę to CIRAS by SS nie jest zbyt dobrą kopią, ale jak tylko ktoś to zdobędzie to z ciekawości usłyszę inną opinię.

Natomiast co do IBA od G&P wydaje się być dobrym kopią, jednak jak zwykle nic pewnego bez potwierdzenia kogoś kto kupi. Tak więc, cena nie za duża, więc może ktoś kupi i o niej opowie.

 

http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=1687

http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=1686

Link to post
Share on other sites
  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ehh, część waszych odpowiedzi mnie poprostu śmieszy.

To, że jest inaczej uszyta niż normalny ciras nie oznacza że jest totalnym "syfem" możliwe, że sprzęt w takiej postaci jak oferowany jest bardzo wygodny, wytrzymały. Żaden z was go nawet nie trzymał w rękach, nie używał a już uważacie że to kicha do potęgi. Nie mówię, że to cud. Ale może poczekajmy aż ktoś to użyje. A nie bazgrzecie posty tylko po to żeby pokazać jaki sprzęt jest nie fajny z dwóch zdjęć....

 

Polecam zastanowić się nad tym co piszecie.

Link to post
Share on other sites

Szczerzę to interesuje mnie ta druga, ponieważ z tego co widzę to CIRAS by SS nie jest zbyt dobrą kopią, ale jak tylko ktoś to zdobędzie to z ciekawości usłyszę inną opinię.

roduct_info.php?products_id=1686[/url]

 

Tak tez napisałem, ale jeśli mówimy o kopii jakiejś kamizelki/wyrobu to raczej powinna odzwierciedlać jak najbardziej oryginał, a tu tego po prostu nie widać. I nie chodzi o materiały etc. których przez zdjęcie nie ocenimy, ale kształt, etc. Jako tako ocenić jednak można.

 

Chyba, że masz zupełnie inne zdanie.

Link to post
Share on other sites

A nie wziąłeś pod uwagę że jest to kopia innej kamizelki(lub wymysł SS) a w sklepie widnieje jako CIRAS aby wzbudzić zainteresowanie lub po prostu jako uproszczenie/niedoinformowanie/błąd. Chińczycy kopiują wiele różnych markowych sprzętów niekoniecznie dbając o zachowanie oryginalnej nazwy(czasem jest to zresztą nielegalne).

Link to post
Share on other sites

No dobrze, pod tym względem faktycznie można wtedy uznać, że nie możemy nic o niej powiedzieć. Ale temat był o kolejnej kopii CIRASa i w sumie chodziło o to, że jest złą kopią CIRASa, a nie jest złą kamizelką.

Ale dobrze, faktycznie rozumiem o co chodzi i także macie racje.

Link to post
Share on other sites

Ehh, część waszych odpowiedzi mnie poprostu śmieszy.

To, że jest inaczej uszyta niż normalny ciras nie oznacza że jest totalnym "syfem" możliwe, że sprzęt w takiej postaci jak oferowany jest bardzo wygodny, wytrzymały. Żaden z was go nawet nie trzymał w rękach, nie używał a już uważacie że to kicha do potęgi. Nie mówię, że to cud. Ale może poczekajmy aż ktoś to użyje. A nie bazgrzecie posty tylko po to żeby pokazać jaki sprzęt jest nie fajny z dwóch zdjęć....

 

Polecam zastanowić się nad tym co piszecie.

 

 

Oceniamy tą kopię po wyglądzie, jak wygląda, ponieważ jest to ponoć kopia Cirasa. Nikt nie mówi o wytrzymałości czy wygodzie... tylko o kopii. Jeżeli już widać po dwóch zdjęciach, że z Cirasem to nie ma wiele wspólnego, to czemu nie można wyrazić słów krytyki?

Jest to kicha do potęgi i już. Z wyglądu.

Link to post
Share on other sites

AirBorne napisał przecież, że z wyglądu.

 

Dokładnie tak. Nie oceniam jakości, czy trwałości produktu tylko WYGLĄDU, który jest wg. mnie beznadziejny jeżeli ma on przypominać Cirasa. Jednak chyba nie wszystkim chce się dokładnie czytać.

 

 

To też chińska kopia ;)

 

Miałem na myśli te od Krakmana ;)

Edited by AirBorne
Link to post
Share on other sites

Może tak :

Użyteczności samej kamizelki - oczywiście nie możemy ocenić.

Jednak ja zacząłem od stwierdzenie, że nie jest złą kamizelką, ale złą kopią CIRASa i w sumie cała reszta osób też. Nikt nie negował wartości użytkowej tej kamizelki, bo nikt jej w łapkach swoich pewnie nie miał, a jedynie fakt, że nie jest kopią CIRASa. Tyle. I w sumie jak zwykle wyszło, że prawie wszyscy mają racje.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Posiadam oliwkowego "cirasa" i bardzo go sobie chwalę. Wygodny i funkcjonalny. Wykonanie jak dla mnie bardzo dobre, mimo częstego używania nic się nie pruje ani nie rwie. Moim zdaniem jest do dobra kamizelka a jeżeli ktoś ma problemy z jej wyglądem, że to nie jest ciras to cóż.. ma problem ;)

Link to post
Share on other sites

Zapytam tak. Czy po za Eaglem, G&P, istnieje lepsza kopia w tak rozsadnej cenie jak Strike Systems ? Mowa o tym, ze ma swoje wady, ale jest dosc tania jak na caly zestaw. Zeby nie wydac 1000zl co bedzie lepszego od SS ?

Szperam po tych Cirasach i szperam, i konkurencji do SS doszukac sie nie moge..

Dzieki za odpowiedz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...