Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunsmith.pl


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kto zna wawę ten wie gdzie jest capri,

a dla tych nie znających powiem, że od centrum to jakieś 45 min jazdy (metro + autobus).

Widzę asortyment na sklepię się powiększa,

nawet w chińczykach grzebią :D

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Mogliby posegregować produkty, nie wszyscy chcą szukać magazynków wśród wtyczek i baterii czy zębatek wśród gumek HU i zestawów boreup icon_razz3.gif .

 

Nawigacja jest. Między górnym oknem z produktem a zestawieniem na dole jest pasek z kategoriami, czasem trzeba chwilkę poczekać aż się załaduje.

 

A co do serwisu to musicie się sami przekonać, byli na Igloo w lutym i postawili na nogi wszystkie repliki które do nich przyniesiono z awariami, tak że jest spoko.

Link to post
Share on other sites

Capri ode mnie jest 40 km, chociaż mieszkam 300m od znaku "WARSZAWA" ;)

 

Kupiłem tam co prawda błahą rzecz -> gumkę hopup ale uratowali mi tym życie na strzelance ;).

Z właścicielem gadałem, i niedługo przenoszą się do budynku obok, gdzie po zasiedleniu się na stałe wywalą cały asortyment na ściany i półki. Cieszy mnie obecność takiego sklepu tak blisko. WRESZCIE!

 

Po za tym Typy są fajni, i obsługa jest miła. Polecam.

Link to post
Share on other sites

Mam ten sam problem co mój przedmówca. Oni jako jedyni mają jeszcze giety a w sumie różnica w cenie znikoma. Licząc koszty przesyłki to ledwie 10 zeta więc prawie nic. Jednak nie wiadomo jak u nich z przeglądem zerowym i gwarancją. Na stronie nic na ten temat nie ma :(

Link to post
Share on other sites

Mam ten sam problem co mój przedmówca. Oni jako jedyni mają jeszcze giety a w sumie różnica w cenie znikoma. Licząc koszty przesyłki to ledwie 10 zeta więc prawie nic. Jednak nie wiadomo jak u nich z przeglądem zerowym i gwarancją. Na stronie nic na ten temat nie ma :(

 

Witam Wszystkich,

 

odpowiadając na pytania:

 

Gwarancja - udzielamy 1 roku gwarancji na zakupione repliki.

 

Przegląd zerowy - repliki przechodzą przegląd zerowy: czyszczenie, smarowanie, dokręcanie, przestrzał, pomiar prędkości wylotowej na chronometrze.

 

Pozdrawiam

Edited by Ran
Link to post
Share on other sites

Z całym przekonaniem twierdzę, że Panowie z Gunsmitha podchodzą do sprawy ASG z dużym zaangażowaniem i pasją. Ze skromnością mówią, że się dopiero uczą i nie wszystko o ASG wiedzą ale to fałszywa skromność. Są dobrzy. Naprawde dobrzy. Dbają o szczegóły. Mają serce, czas i ochotę by dopieścić powierzony im sprzęt (chodzi o naprawy a konkretnie o tę z jaką się do nich zgłosiłem). Wiedzą o używanych przez nas replikach naprawdę dużo. Sklepik to tak narazie warsztacik obok biura finansowego. Nie ma więc wystawy etc. Lecz to nie przeszkadza w prowadzeniu sklepu internetowego. W rozmowie z właścicielami ustaliłem, iż niedługo przenoszą się do całkiem klimatycznych pomieszczeń tj: do schronu p. lot o pow 100m2. Tam będzie miejsce na sklepi większy warsztat. Ogólne moje wrażenie jest bardzo pozytywne.

Polecam

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z przedmówcą i z tym co napisał Ran. Zamówiłem replikę dla Kobity i dostała ładne USP na boczną. Repliczka była przeglądnieta i strzelona może ze dwa razy próbnie (co dało się zauważyć, szczególnie to, że została ładnie przesmarowana i z głową, nie za dużo i nie za mało, tak akuratnie, dodatkowo mogę stwierdzić, że nie była psiknięta na odpier jakimś szitem, tylko przesmarowana).

Panowie bardzo poważnie podchodzą do tematu. Kontakt dobry, dostałem numer zamówienia bez żadnych stresów i sobie mogłem sprawdzić co się z nim dzieje. Duży PLUS dla Kolegów na wstępie i oby tak dalej :D.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dziś odebrałem swoją gietkę i cóż mogę powiedzieć o sklepie... Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony :) Obsługa bardzo miła i fachowa. Z racji tego, że byłem odebrać osobiście to mogłem zobaczyć jak sklepik wygląda. Przy odbiorze wszystko ładnie zostało mi wytłumaczone. Można powiedzieć, że prawie jak "matołowi" ale właśnie o to chodzi. To w końcu nie są zabawki, żeby móc sobie olać podstawy. Jako, że giete mam od kilku godzin to jeszcze nic nie powiem czy wszystko zostało odpowiednio przygotowane, ale po tym co zobaczyłem w sklepiku jestem tego pewien na 100%

 

Mogę z całą pewnością polecić sklepik. Ja w każdym razie zamierzam tak dokonywać zakupów związanych z ASG :)

Edited by marcin1988
Link to post
Share on other sites

Przychodzę do sklepu a tu co sprzedawca otwiera mi drzwi i czeka, wita mnie serdecznym uściskiem dłoni przedstawia się dalej sytuacja powtarza się z pozostałymi, bardzo mnie to zaskoczyło jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką sympatią do klienta.

Czas na pokazanie z czym przyszedłem,

-AK JG powiedzieli co to może być i, że jeszcze dziś powinni do tego zajrzeć

-AK TM wymiana lufy na precke, o dziwo została wymieniona na miejscu w szybkim czasie ok 15min. co w ak nie jest szczególnie proste.

Oczywiście przez cały czas sobie gadaliśmy śmialiśmy się naprawdę z chęcią bym tam wpadł od tak po prostu na piwo.

 

Ogólnie sklep polecam, chociaż asortyment mały i troszkę chińczyków za dużo, ale to nowy sklep i panowie powiedzieli że będą sprowadzać coraz to nowe rarytasy, nie mogę się doczekać :D

A i taki mały drobiazg dowiedziałem się, że w razie gdy sklep nie będzie miał jakiś części można je zamówić u nich i po jakimś czasie dojdą do nich.

 

Czego można chcieć więcej...

Pozdrawiam ekipie sklepu i życzę sukcesów

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj byłem znowu w tym sklepie, i moim oczom ukazała się sporo ilość sprzętu (części) sytemy,ca. Sklep idzie w dobrym kierunku +miła atmosfera.

Jak jeszcze zmienią to lokum troszkę ciasne to już będzie dla mnie git.

Link to post
Share on other sites

A ja dziś wróciłem od nich z moją emką po przeglądzie, wymianie gumki i takie inne błahostki.

1 - Emke oddałem w środę, w czwartek była możliwość już jej odebrania

2 - Bardzo, ale to naprawdę miła obsługa. DLA MNIE BARDZO DUŻY PLUS !

A co do mojej emki, to bardzo sobie chwali zabiegi panów z GS : ]

Jak na razie się nie zawiodłem !

Link to post
Share on other sites

Nie narzekam, serwis się uwinął, dużo nie policzyli. Może nie ma jeszcze wszystkiego na stanie, ale jak nie ma to zorganizują a jest przynajmniej miło. Nie ma jakiegoś napinania się, klient to nie problem, którego trzeba się jak najszybciej pozbyć. Polecam.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...