Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Który gearbox?


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Marcinek, ale w AK jest GB v3, a jak wiesz ta wersja jest na starcie o niebo wytrzymalsza od dwójek... Ja mam stock CA (jakiś wzmocniony czy jakoś tak) w emce M150, M170 i M120 (na zmianę). Używam ciągłego (M120, M150) i semi (m170, choć w przerwach czasem auto poleci :D ). Pękł po około 50k kul, obecnie na zbrojeniu Uesa, choć już kupiłem nowy (też stock CA).

Link to post
Share on other sites

Wiadomo że GBoxy to loteria ale ,który z tych GB jest statystycznie bardziej wytrzymały??Ten G&G

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2295

Czy ten G&P

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=472

 

Powiem w skrócie mam w planach złożyć broń snajperską ze sprężyną m170.......wiadomo full auto odpada.

Edited by sknerus
Link to post
Share on other sites

G&P i Deep Fire są najlepszymi GB na rynku.

G&P ciągnął mi przez 50k kulek M140 na full auto, a teraz u kumpla następne kilkadziesiąt k przeleciało na M150 full auto.

DF mam przy M170 i już kilka k ciągnie na singlu.

 

CA w porównaniu do powyższych nawet wygląda kiepsko, G&G pękł mi na stockowej sprężynie (co prawda po ok 120k kulek), a z Guarderem nie miałem bliższej stuczności.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To ja jeszcze wniosę jedno pytanie odnośnie spasowania powyższych modeli przy montowaniu do karabinów CA, itd.. .

 

Głównie pytanie do Gallaina czy przy wymianie szkieletu na DF były jakieś problemy z jego montażem: ingerowanie pilnikiem, spasowanie otworów na piny, problemy z przerywaczem, ....

Może to i zły przykład do podawanych tutaj szkieletów ale na zakupionym w akcie desperacji GB SRC musiałem się sporo namęczyć, żeby cokolwiek w nim działało i pasowało :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja mam teraz gearbox DF v2 w emce G&P i muszę przyznać że zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jest ciężki i zrobiony z innego stopu niż ten z GP, o wiele gęstszego, fakturę ma bardzo szorstką. Jedyna jego wada jest taka, że aby zrobić dobry shiming, trzeba użyć wielu podkładek, gdyż otwory na zębatki są głęboko osadzone. Na szczęście w zestawie są podkładki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...