Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zlot ASG kryptonim " Spustuszenie Podola"


Zlot ASG Kryptonim "Spustoszenie Podola"  

54 members have voted

  1. 1. Czy b?dzie na 100%

    • Tak.
      11
    • Nie.
      43


Recommended Posts

[Plakat pokaże się jutro]

 

Gwarantowany dojazd jest ze stacji PKP Poznań Gł do miejsca zlotu i powrót.

 

Wszystkie osoby które zgłoszą sie w poście, proszone są o kontakt telefoniczny lub sms w celu potwierdzenia uczestnictwa.

 

Liczba miejsc ograniczona!!!!

 

Zapewniamy:

 

Wszystko jak na plakacie :-)

 

Gwarantujemy:

Wszystko jak na plakacie :-) oraz wyśmienita zabawę, i potężny teren ( las i łąki )

 

Rozpoczęcie imprezy w piatek do godziny 21:00 oczekujemy na uczestników zlotu, dokładny program oraz regulamin dostępny jest na miejscu.

 

Opłaty będa dokonywane przy wjeżdzie na obóz mieszczący się w ośrodku szkoleniowo wypoczynkowym, gdzie zakwaterowanie jest zagwarantowane.

 

Wiecej informacji oraz wszystkie pytania proszę kierować pod numer telefonu 509-596-226 czynny 24h/dobę

 

" Nie ważne kto organizuje, ważna jest inicjatywa, chęci i zaangażowanie Pamiętajcie o tym "

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem za bardzo pytania/sensu tej ankiety - chodzi o to żeby zgadywać czy zlot się odbędzie?

 

PS

" Nie ważne kto organizuje, ważna jest inicjatywa, chęci i zaangażowanie Pamiętajcie o tym "

Muszę przyznać, że jeszcze nigdy się nie spotkałem z takim samokrytycyzmem wśród organizatorów. ;-)

Link to post
Share on other sites

Nie odmówię sobie przyjemności tego stwierdzenia. Jestem przekonany, że zlot się odbędzie podobnie, jak my otrzymaliśmy obiecane zdjęcia ze zlotu, od jakiegoś fotografa. NIGDY. Nie do końca chcę pamietać kto nim był, ale więcej się nabrać już nie dam.

Link to post
Share on other sites

Szkoda że kolega nie podjął "wyzwania" i nie ustosunkował się do powyższych postów :roll:

Mnie coś tam na priwie pisał. Odrazu wywaliłem coby nie zaśmiecało mi skrzynki. A co do opinii to poprostu sobie autor zlotu na nią zapracował (co wnioskuje po tym co napisał na podforum pomorskim jak i z wypowiedzi ludzi z Poznania).

Link to post
Share on other sites

Mnie coś tam na priwie pisał. Odrazu wywaliłem coby nie zaśmiecało mi skrzynki. A co do opinii to poprostu sobie autor zlotu na nią zapracował (co wnioskuje po tym co napisał na podforum pomorskim jak i z wypowiedzi ludzi z Poznania).

 

Czy to istotne co ktoś kiedyś gadał, zapraszam na imprezę a potem wnioski wyciągaj i opisuj osobę, przecież sam jej nie organizuję, są sponsorzy, są ludzie do pomocy, ehh szkoda słów, jak coś zapraszam :-)

Link to post
Share on other sites
Miejsce spotkania dla zmotoryzowanych dworzec główny PKP

 

O ile się nie myle pod samym dworcem jest zakaz postoju ;] A jeśli chodzi o znalezienie tam miejsca do parkowania to życze powodzenia. Dworzec główny to bardzo takie ustronne miejsce na spotkanie kilkudziesięciu (kilkunastu) osób w mundurach i znając życie pewnie ktoś z repliką też się kryć nie będzie.... ludzie tylko błagam nie afiszujcie się z AS w centrum miasta.

Link to post
Share on other sites

Osoby z asg będą wyłapywane i kierowane do punktu zbornego, po za tym wszyscy zmotoryzowani też będą wyłapywani i kierowani na punkt zborny i będą jechać w kolumnie na miejsce zlotu, a nasi ludzie na dworcu PKP będą oznaczeni bardzo widocznie, wystarczy podejść powiedziec ze na zlot asg i po kłopocie.

Więc tylko max 30sek postój będzie i w czym problem :-)

 

Czy trzeba krytykować, chyba nie :-)

Edited by mulder22
Link to post
Share on other sites

Tak kolego " szalony iwan " to scenariusz napisany przez naszego znajomego który organizował taką strzelanke tyle że nie asg, a na markery i cieszyła się wielkim uznaniem :-)

 

Uwaga!!! W dniu jutrzejszym 26.03.08r rozpoczną się rozmowy na temat przyznania Uczestnikom Zlotu ASG podróżującym PKP zniżki 50% na przejazd "Miejsce zamieszkania-ZLOT ASG ZLOT ASG-Miejsce zamieszkania" o wszystkim poinformujemy w ciagu 72h :-)

 

W chwili obecnej na dzień dzisiejszy pozostało 22miejsca wolne z dostępnych 30miejsc w DOMKACH.

Edited by mulder22
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jaki ma sens organizowanie zlotu ASG, jeżeli od razu zakłada sie, ze zakończy sie on totalna klapa. Poważnie mnie to zastanawia.

Zbiorka przez Dworcem to kiepski pomysł, nie chodzi tyle o sam zakaz parkowania ale ogolnie o caly syf jaki by sie robil. Zawsze znajdzie sie jakis koles z bronia na wierzchu (a zabawa bronia asg w przedziale to juz przegiecie), znajdzie sie pewnie tez niejeden w polskim mundurze, ktorym sie zainteresuje zandarmeria. Juz lepiej brzmi dojazd wlasny do bardziej ustronnego miejsca docelowego, jezeli chodzi o zmotoryzowanych.

Taka moja opinia.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...