Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-3 OPERATORS PACK


Recommended Posts

Stefan, pytasz od dedykowany sprzęt i oczekujesz jego tanich odpowiedników. No więc powiem tak - raczej ich nie znajdziesz. Bo chińczyk nie ma potrzeby podrabiać drag-bagów dobrych czy specjalistycznych plecaków. 400$ to niewiele za ten sprzęt.

 

Nie wiem czy wiesz ale podałeś link do producenta broni i łóż do niej, a plecak jest produktem firmyEberlestock, znanej już wcześniej np ze swojego plecaka Gunslinger. Oni specjalizują się we wszelkich torbach, pokrowcach, plecakach i dragbagach.

 

http://www.eberlestock.com/

 

http://www.eberlestock.com/Phantom%20Backpack.htm

 

Zresztą jak sam widzisz u producenta kosztuje 329$ co przy obecnym kursie dolara jest dobrą ceną.

Edited by Catch22
Link to post
Share on other sites

Pagnąłbym tylko zauważyć, że Catch podał link do modelu G3, który jest o jakieś 10 litrów mniejszy i stąd zapewne różnica w cenie. :)

 

Swoją drogą jakiś czas temu jak szukałem wyrobów Eberlestocka w sklepach (głównie z USA), to z okazji różnych promocji i wyprzedaży dało się znaleźć G3 za grubo poniżej 300$, także M3 też może uda się taniej wyrwać.

 

BTW widział ktoś podobne plecaki, ale np. w woodlandzie? Eberlestock poza UCP i ich UNICAMem (zdecydowanie za jasny) szyje tylko w jednolitych kolorach. :|

Link to post
Share on other sites

Nie wiem kto usunął poprzedniego posta, ale w tym wypadku nie od puszę.

Brzmiał on tak:

Popatrz na cenę...bystrzacho :twisted:

 

I jeżeli tylko ja widzę tą 30-sto dolarową różnicę, to mnie zjedźcie publicznie na forum, a nie usuwajcie posta.

 

Tyle.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...