Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-74M [BOYI/KALASH]


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm jeszcze nie widzialem 500mm guardera, podaj link.

Podaj to możesz mówić do swojego psa.

 

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1798

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3941

A ja widzę podwójnie...

 

Przy 500 mm lufa schowa się w tłumiku płomienia na 2-3 mm, więc jak zdejmiesz tłumi niestety będzie dość spora część wystawać. Ja nigdy nie miałem potrzeby biegania bez tłumika, więc nie widzę w tym wady.

Link to post
Share on other sites

Witam, jak wyzej pisalem posiadam owego kałacha z taiwana i w paczce dostałem również hi-capa. Strzelając, kulki wylatywały jakby co drugie, jest taka mozliwosc ze hi-cap nie nadąża podawać kulek?(ogolnie jakos wolno strzela z porównaniem do P90)

 

Czy kupienie tych magów mogło by rozwiązać problem?(magi do wersji 47, ale tanie i bardziej mi sie podobają)

 

Ps:Chciałem jeszcze dodać ze strzelając auto przez np:2 sek i powyzej, kulki lecą dość chaotycznie(strzeli 4 kulki, nagle nic i znowu strzela)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nie wiem kto ci takich bzdur nagadał ,że Precka w Boyach nic nie poprawia ??? Powiem tak jeśli wymienisz lufe na precyzyjną i wsadzisz gumke SYSTEMY od razu zyskasz na celności i to baaardzo dużo. Co do Bor Up to się nie wypowiadam bo takowego nie posiadam. Moje zdanie wymieniać lufe i gumke od razu po zakupie :)

Link to post
Share on other sites

A no mam juz gumke systemy ale zeby zaczoła naprawda podkręcać to musze prawie do końca podkręcić Hu, czym to moze być spowodowane?ZAkładając gumke nie psikałem ją zadnym silikonem a powinno się?

 

A co do lufy większość pisze ze systema a z ludzmi z reala to mówią ze madbulle bo tanszcze i są teflonowane. Które proponujecie?

 

 

Edit:Chciałem jeszcze dodać ze mam słaby zasięg z porównaniem do innych replik moze max30m :\ kumpel powiedział ze napewno coś z Hu bo on jakby za bardzo chamował tą gumke :\

Edited by oleski
Link to post
Share on other sites

Hmmm ja kupowałem lufe MadBulla bo wtedy nie miałem zbytnio finansów na lepszą powiem tak: Lufa wg mnie dobra od razu widziałem różnice po stockowej. Ale teraz po jakiś może 10000 kulek na końcówce widze ,że chyba się lekko powłoka teflonowa uszkodziła bo widać tak jakby chciała odejść ,ale jak narazie nie przeszkadza to w precyzyjnym strzelaniu. Co do twojego problemu z podkręcaniem może faktycznie zle założyłeś gumke (uległa uszkodzeniu) albo poprostu masz walniętą cała komore HU. Ja mam jeszcze dystanser Deep Fire na Precyzje. Zmieniłem niedawno komore także ma King Armsa i powiem ci ,że warto jeszcze precyzyjniejsze są strzały z kałaszka. A co do kulek to zależy jakąmocą dysponujesz bo jeżeli koło 400 to proponuje 0.25, a jak tak z 420-430 to już bym przeszedł na 0.28 sam takich używam i polecam (byle były markowe)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kulek 0.25 uzywam moze o.23 by się przydały?

IMHO nie. Systema jest bardzo specyficzną gumą. Do niej potrzeba twardych dystanserów, czasem stoki, czy dystansery od Guarderów, są dużo za miękkie i trzeba mocno się hopem nakręcić żeby to działało. Spróbuj dać coś twardego w środek dystansera, albo jakiś twardy dystanser np, zrobiony z wkładu od długopisu i zobacz co się będzie działo.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...