Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

2000-2010? 0_o, aleś chłopie walnął... przeca to 10 lat i co najmniej 5 zmian sprzętowych...

 

No ale dobra. Marksman ( powiedzmy że tak to się nazywa ) używa SR-25 ( Mk11 mod 0 ), rzadziej Mk12 Mod 1 ( Mod 1 z RISami CA albo KAC ). Oglądając zdjęcia z Faludży czy Ramadi właśnie widać wyłącznie te modele. U snajpera były też M700/M40 w łożu A3 McMillan ( zamiennie z Mk11 ).

 

W Afganistanie natomiast ( lata 2004-2006 ) widać często Mk11 i M40 u snajperów, a Mk12 mod 1 u marksmanów działających wraz z sekcją.

 

Jeśli zaczynasz rekonstrukcję- wyszukaj tematy o fokach na gearsocu czy militaryphotos. Kup ze 2 książki ( najpierw jedna- Navy SEALs, the navy elite fighting force Crisa Osmana ), poczytaj, zapoznaj się z informacjami i zdjęciami, których NA PEWNO w necie nie znajdziesz. Ukierunkuj się, jakim okresem chcesz DOKŁADNIE się zająć- 10 lat to dużo. Jeszcze w 2001 roku MOLLE nie było, a jak było- to rzadko.

 

Ja powiem tyle na razie- chcesz więcej, to wal na PW albo poczekaj, aż strona ST3 zacznie ponownie działać.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 737
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Tak krótko informacyjnie, strona http://navyseals.pl/ nadal się rozwija- staramy się aby codziennie były zamieszczane tam informacje związane z Navy SEALs. Jeśli masz ochotę pomóc nam, zapraszamy. Będziemy wdzięczni za każde ciekawe info związane z foczkami, którymi chcielibyście się podzielić- od okresu działań w Namie do dziś.

 

Jeśli wypatrzycie coś interesującego, czekamy na linki (PW GG: 18908465).

 

No i oczywiście zapraszamy do codziennych odwiedzin

 

W najbliższym czasie, pojawią się artykuły dotyczące taktyki, uzbrojenia i oporządzenia US NAVY SEALs

Link to post
Share on other sites

Nijak to ma się do SEALs. Nie te bajery, nie wiadomo jaki okres on robi. Ni to 2004> ani 2008>. Pomieszanie z poplątaniem. Bardziej on mi USSF przypomina współczesne, a nie SEAL.

 

@Edit- Badzik dobrze prawi. W Polsce są o wiele lepsze sety, można powiedzieć że idealne :)

Edited by MatriX482
Link to post
Share on other sites

Może tak, może nie... Nie wiem, nie widziałem.

Ale jestem zdania, że może to posłużyć jako jakiś model dla początkujących - mnie to nakierowało na właściwy trop ;-)

 

Miało być reko, a nie "ręki" (autokorekta w telefonie działa cuda)!, a co do nakierowania, to nie idź tą drogą. Początkujący napatrzą się i będą babole robić, bo ktoś sobie na yt filmik "NSW Impression" nazwał. Nie wszystko złoto co się świeci. Poszukaj lepiej na st3 porządnego reko.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Voodoo z Medal of Honor miał.

 

A tak serio, to Tomahawki swego czasu były bardzo reklamowane w siłach specjalnych - może gościu podpatrzył na jakimś zdjęciu, albo wzorował się na w/w grze. :icon_razz2:

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...