Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pokaż swój sprzęt


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!

 

W końcu i Olsztyn się pokaże ;)

Pierwsza (druga w drodze) galeria zdjęć grupy AMOK Jastrząb z pokazu w trakcie obchodów Narodowego Święta Niepodległości (dla przypomnienia - w podgrupie Rogger wzorujemy się na jednostkach BW):

http://www.amokj.pl/galeria/category/14-ob...n-11112009.html

 

;)

Edited by danyboy
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam wszystkich serdecznie :)

Postanowię się ja zaprezentować, a co tam.

 

http://www.imagic.pl/files/10092/jegery.jpg

 

Dość poważnym zgrzytem na tym zdjęciu są 2 podwójne ładownice do G36 [Renomowanej Niemieckiej firmy jakby co...], ale powoli zbieram na fundusze na Heim`owskie pojedyńcze. Obecnie za jednostkę obrałem 391 PzGrenBtl, i ich staram się rekonstruować. Mundur mam obszyty w 90%, gdyż brakuje tylko naszywki batalionu, ale jest już w drodze. I posiadam gumki, które są w spodniach.

 

P.S. gietka w takim ujęciu gdyż, pistol gripa nie ma ponieważ, kolega maluje na nich SEFy. :)

 

Pozdrawiam

Cezary

Link to post
Share on other sites

Całkiem nieźle - problemem jest jedynie beret bo nosisz go "jak piekarz" :).

 

Polecam ;):

 

http://www.awr.one.pl/viewpage.php?page_id=55

 

Po wymianie ładownic, uformowaniu beretu, dodaniu do giety HKV-ki, oryginalnego pasa i namalowaniu SEFa będzie naprawdę super.

 

Ronin

 

Dziękuje za słowa uznania, artykuł o berecie czytałem tylko, że mój beret jest dopasowany do mnie i jakbym go sparzył to by się zbytnio zbiegł, więc czekam na nowy.

SEFy jak mówiłem, są namalowane tylko grip odbiorę. Najtrudniej będzie z HKV, ale czas pokaże :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ciekawe czy nie ale aktualnie posiadam: G36K niedługo będzie zrobiona na zwyczajną G36, szelki s95, saperkę, komplet gore (na zdjęciu jestem w samej kurtce), mundur zwykły, w chlebaku pałatka, rękawice, kapelusz( i tu mam do was pytanie nie wiem jakiej produkcji... Tu jedno zdjęcie a Tu drugie zdjęcie ), do tego na zdjęciu nie ma plecaka 65L, kolejne pytanie które mi się nasuwa czy zamiast tych takich worków na wodę używanych przez BW do reko można używać manierki US ( uważam że jest lepsza) Ogólnie chcę się stylizować na zwyczajnego soldata z okresu walk w Kosowie

Edited by soldat1990
Link to post
Share on other sites
Ciekawe czy nie ale aktualnie posiadam: G36K niedługo będzie zrobiona na zwyczajną G36, szelki s95, saperkę, komplet gore (na zdjęciu jestem w samej kurtce), mundur zwykły, w chlebaku pałatka, rękawice, kapelusz( i tu mam do was pytanie nie wiem jakiej produkcji... Tu jedno zdjęcie a Tu drugie zdjęcie ), do tego na zdjęciu nie ma plecaka 65L, kolejne pytanie które mi się nasuwa czy zamiast tych takich worków na wodę używanych przez BW do reko można używać manierki US ( uważam że jest lepsza) Ogólnie chcę się stylizować na zwyczajnego soldata z okresu walk w Kosowie

 

Nakolanniki out. To raz.

Dwa - te pierwsze rękawice przy samej replice to kontrakty. Drugie jakieś nijakie.

Trzy- zaopatrz się w gumki do spodni (do zawijania nogawek jakby co ;) )

 

czy zamiast tych takich worków na wodę używanych przez BW do reko można używać manierki US

 

Jakich worków? Zwykły soldat bw używa manierki takiej:

http://www.allegro.pl/item1032668586_orygi...bw_debomil.html

Manierka US nie będzie pasować. W misji w Kosowie ich nie używali. No chyba że w pojedyńczych przypadkach :)

Link to post
Share on other sites

Po kliknięciu na link do fotki wyskakuje mi :

 

Request forbidden by administrative rules.

Popraw to. To wszak temat, w którym mamy pokazać swój sprzęt a nie go opisywac.

 

 

Aliant: Podałeś link do starego typu manierek.

Edited by TUZIOL
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Troszkę już składam szpej Fernspaherów skrupulatnie krok po kroczku i już coś tam udało mi się złożyć choć jak wiadomo to kropla w morzu jeszcze sporo pracy z repliką,oporządzeniem i detalami ale efekt jest już całkiem fajny ;)

 

20100714003001.th.jpg

 

Wawix

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...