Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Film nakręcony z użyciem replik asg


Recommended Posts

A mnie rażą niedociągnięcia scenariuszowe. I realizatorskie.

 

Scenariusz:

Mniejsza o brak profesjonalizmu - bo może to są po prostu gangsterzy, i jakiegokolwiek wyszkolenia nie ma co oczekiwać - ale scena, gdzie snajper czai się na dachu, a patrolujący okolicę gangster właściwie włazi mu na plecy, z bronią przy ramieniu?

Nierealistyczne do bólu.

 

Snajper, być może, nie słyszy skradającego się za nim typka z G36c. Ale czemu tamten podkrada sie do niego na 2-3 metry na otwartym dachu (widać to, gdy snajper opuszcza stanowisko - widać trupa)? Ani nie wzywa tamtego do poddania się, ani nie strzela (a ma czystą pozycję)...

 

Realizacja:

- drugi gangster, tez który z G36c wchodzi do budynku ma odwrotnie ząłozony kolimator.

- coś, co mnie rozbawiło do łez: ostatnie ujęcie (snajper zakładający okulary przeciwsłoneczne) kręcona jest przy dużo słabszym świetyle. Cała sekwencja przy silnym oświetleniu (dzień), aż do momentu kiedy cel pada na siedzenie samochodu. A potem nagle ciemno (zmierzch?) i snajper zakłada ciemne szkła...

Czekał tam do wieczora? Z bronią u ramienia?

Link to post
Share on other sites

Wg mnie filmik fajny :) Chociaż troszkę razi ten brak dźwięków i niedoskonała gra aktorów (wiecej okrzyków przy dostaniu pocisku np, jakieś efektywne skoki) ładne ujęcia kamerą, chociaz jakby sie postarac bardziej to efekt byłby lepszy :)

Biorąc pod uwagę fakt ze to jest robione amatorsko to oceniam to na 4 :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...