Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16, SPR, SR25 ACM


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No cóż mogę napisać...weź pod uwagę długość...ja próbnie zamontowałem tłumik i biegam teraz ze 115cm kijem;)

Coś w podaną przez krakmana wagę nie mogę uwierzyć, jakoś po 1 strzelaniu myślałem,że lewa ręka mi odpadnie, ale tak to bywa;) wcześniej miałem g36c.

Wykonanie na bardzo wysokim poziomie, risy są rewelacyjne, do korpusu nie mam żadnych zastrzeżeń.

Jak na razie nie przeprowadzałem żadnych modyfikacji wewnętrznych, ale dobrze od razu przy zakupie poprosić o montaż silikonowej gumki HU. Ja jakoś na początku nie mogłem dobrze HU wyregulować.

Skupienie na zadowalającym poziomie, ciężko mi to jakoś skonkretyzować bo nie robiłem żadnych pomiarów, ale porównując do mojej wcześniejszej Giety to różnica jest widoczna.

Jedynie do czego można się przyczepić to chyba głośna praca....na poziomie starego poradzieckiego traktora;) (było coś o tym wspominane w tym temacie).

Co do bebechów to jak na razie wszystko działa dobrze, ale przebieg jest mały, więc jak coś się posypie to dam znać;)

Sam przed zakupem zastanawiałem się pomiędzy M16A4, SR25,BI-5281 i M249, więc z tego grona wybrałem replikę chyba najbardziej uniwersalną i jestem z niej bardzo zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie jeszcze sprawa sprężyny, pisał ktoś już wcześniej że stockowa jest krótsza od sprężyny do zwyklego gb v2. Czy jak włoże np. taką systeme lub guardera m130 to moc wzrośnie, spadnie czy pozostanie na takim samym poziomie? Teoretycznie, jeśli taka spreżyna daje w zwykłym gb v2 moc na poziomie ok 420fps (taka jak stockowo w SR25), a w SR25 jest przedłużony, to powinna wzrosnąć, chyba że sie myle?

 

Jaką sprężyne byście proponowali by nie spadła żywotność repliki?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich, dzisiaj zamówiłem SPR NOD2 z gunfire, jak tylko "przyjdzie" to dam znać, a jeśli jest tu ktoś kto dokładnie ten model posiada to mam do tej osoby pytanie, co sie w tym gunie moze najszybciej posypać? I czy jeśli sobie strzele czasem dłuższą serią to czy mi coś w środku nagle nie pęknie? Pozdrawiam, Piotrek

Link to post
Share on other sites

Miałem w łapach już NOD2, M16A4 i moje SR25 i muszę powiedzieć, że to najlepiej udana seria chińczyków. Nie powinno się nic posypać, jedynie wymień gumkę HU, ew. precke i wsio.

 

@Penio151

Wymieniałeś już tą sprężynę na dedykowaną do PSG-1?

Edited by blaszko
Link to post
Share on other sites

SPRa dostalem wczoraj, swietnie wykonany zero trzeszczenia, luzow itp strzela skutecznie na okolo 55 metrow chyba ze cos zle mierzylem, gumka HU nie podkrecala pestek, ani kulek gunfire, tylko kulki PJ chyba trzeba ja bedzie wymienic na jakiegos Guardera, skupienie super, nie wiem czy oplaca sie kupno lufy precyzyjnej, z 25m trafiam za kazdym strzalem w cel o rozmiarach 10x8cm wiec nie powinno byc problemem trafianie w wystajacy z za drzewa lokiec itp, bardzo dobra powtarzalnosc strzalow, ma przyjemny dzwiek wystrzalu. Zdarzaly sie podwojne strzaly na semi a la burst, zdaje mi sie ze to wina smaru na stykach selektora. Wracajac do wygladu zewnetrznego szyny RIS sa pieknie wykonane jak sie po nich przesuwa palcem to wydaja sie ostre tak dokladnie zostaly wykonane. Jutro jade na strzelanke wiec powiem jak to z tym jest w walce, chociaz jak wiadomo nie karabin czyni zolnierza ;), Pozdrawiam Piotrek. Przepraszam za brak polskich znakow spowodowany klawiatura US.

Edited by MARINE GRUNT
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Myślałem między komorą DEEP FIRE lub ELEMENTA. Dodatkowo zastanawiam nad kupnem precki do PSG, SPRĘŻYNY M120 i uszczelnionej dyszy do SR25 od CA.

 

Powiem ci tak: komora elementa ma super dobre recenzje plus jest uszczelniona jak super hiper droga komora king arms. Serwisanci gunfire też ją polecają. Co do dyszy pasuje ta od auga. Weź też alementa czy inne gfc bo nie ma sensu płacić tyle kasiory za część która jest prostsza w produkcji niż długopis jednorazowy. Taka moja rada, ty zrobisz co chcesz.

Link to post
Share on other sites

Jestem otwarty na wszelkie propozycje bo nie ukrywam liczę się z pieniędzmi ;) Co do luf: LUFA 1 i LUFA 2. Sprężynę chcę wymienić bo z doświadczenia jakoś nie mam zaufania do chińskich produktów (chodzi głównie o jakość i żywotność). Co do dyszy o ile się nie mylę to chodzi o

Edited by blazy
Link to post
Share on other sites

Tak apropo GB. Czy może ktoś z was rozbierał, widział lub ma zdjęcia wnętrza GB (m16, spr lub sr25) od krakmana? Na początku tematu pojawiły się tylko spekulacje, że niekoniecznie części, które widnieją w opisie repliki są przez nich wymieniane, a raczej są to stockowe, wzmocnione części od A&K.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...