Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Chciałbym sobie zakupić taką oto replikę

 

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...at_WE%20Pistols

 

I jako kaburę upatrzyłem sobie safariland 6004, o którym słyszałem już więcej dobrego niż o samym Jezusie ;P

 

Na stronce safariland piszą w długiej tabeli, że do ostrej P14 na prawe udo mają czarną kaburę o oznaczeniu 6004-53-121. Czy mógłby ktoś się podzielić wiedzą, czy taka replika będzie leżała jak należy w tej kaburze?

Link to post
Share on other sites

A cholera ich wie, czy replika jest identyczna jak ostra. Jak ma klekotać w środku, albo (co gorsza) nie wejść to ja dziękuję. Trochę nietypowa ta spluwa, ale lubię czterdziestkę piątkę, ale nie lubię chudych magazynków w airsofcie (mało gazu da się wpompować).

 

Regulować? Suszarką? :)

Link to post
Share on other sites

A kto powiedział, że zakupiony produkt, choćby nie wiadomo jak drogi, zawsze spełniał wymagania użytkownika końcowego? Poza tym, z termicznym modyfikowaniem safarki to raczej gdybanie - być może replika będzie bezproblemowo współpracować z tą wersją 6004...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam ponownie. Zakupiłem w końcu kaburę do springfielda operatora. Kupując ją myślałem, że będzie do zwykłej 1911, ale spojrzałem sobie na tego operatora i porównałem go do Colta Tacticala od WE. Wygląda draństwo bardzo podobnie, i ponownie zapytuję - czy ma ktoś / miał ktoś taką kaburę i jaką spluwę w niej nosił.

 

Pozdrawiam.

 

BTW - Operatora nosi Solid Snake w najnowszej odsłonie MGS-a. Taka niespodzianka, bo na trailerach śmigał z Sigiem GSR (w którego uzbroili jego przeciwników).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...