Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opóźnienia zamówień


Recommended Posts

OK. Wiadomo już, że paczki zamawiane są jakieś 2 miesiące po wpłaceniu pieniędzy. (Jasno wynika z postów powyżej)

W takim razie co z różnicą w kursie dolara ? Bo mi spora suma wychodzi. Chyba, że to prowizja dla Zamawiającego ?

Edited by kozmik
Link to post
Share on other sites
  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

 

Ależ panowie co wy się martwicie.Kolega Ślepy w wątku poniżej dot. zamówienia z grudnia organizowanego przez Pana Zamawiającego nadal nie otrzymał swoich rzeczy (pewnie paczki na urzędzie celnym przetrzymane albo lada dzień zostaną wysłane z HK i jakoś nie dotarły :lol: ), a Wy się tam martwicie jakimś drobnym 3 miesięcznym opóźnienie. Czymże jest 3 miesiące wobec 6 :strach: ?

 

Trzeba zawsze pamiętać że ktoś może mieć gorzej i wtedy człowiek ma taką paskudną przypadłość że samemu czuje się lepiej.

 

Pozdrawiam Coniu

Edited by Convicte
Link to post
Share on other sites

Panowie, nie miałbym nic przeciwko objeżdżaniu Holmesa, który rzeczywiście zawalił z tymi terminami, gdyby nie to, że to jest pranie brudów Krakowskiego środowiska i walka konkurencji. Są różne animozje i konflikty, ale jedziecie już tak drugą stronę po nim. Tych którzy zamówili, już nie uratujecie. Trzeba czekać na następny temat i ostrzegać, bo mówienie o 6 tygodniach a realizacja zamówienia w przeszło 3 miesiące zasługuje co najmniej na krytykę.

 

Powiem szczerze, że na tyle na ile zdążyłem Ciebie poznać Coniu (zdaje się że jesteśmy po jednej stronie na Pokesimie, więc może będzie okazja lepiej ;)), to zobaczyłem jedynie dobre strony. Nie twierdzę, że to źle, że ostrzegasz ludzi, ale IMO forma pozostawia conieco do życzenia.

 

Pozdrawiam zamawiających w lutym :-F

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Witajcie Panowie i Panie

 

Ad1)Zupełnie nie ma to nic wspólnego z żadnym środowiskiem,ani grupą czy nawet AS.Chodzi konkretnie o jedną osobę,konkretne zachowanie i konkretnie opisane problemy ludzi.Dodatkowo jakiej konkurencji.Przecież ja nie posiadam żadnej zniżki i nie widnieje tu nigdzie żadna reklama mojej osoby ani żaden temat dotyczący mojego zamówienia więc o jakiej konkurencji mowa.Po wtóre o jakiej konkurencji możemy mówić jeżeli ja nic na tym nie zarabiam (jak sprawa ma się z zarobkowaniem Holmes-a widać z postów kolegów powyżej) więc jak można konkurować...o co??Kapitał polityczny..czy dobry PR, bo na pewno nie o pieniądze (przynajmniej z mojej strony).

 

Ad2)Właśnie o ratowanie tutaj chodzi bo jak widać od kilku długich dni Pan Zamawiający nie

odezwał się w żadnym z wątków na tym forum co za tym idzie pieniądze są na jego koncie nadal (jeżeli tam są) i jest jeszcze szansa ich odzyskania przed zamówieniem.Forum służy do prowadzenia dyskusji i tutaj ona się toczy więc nie widzę tutaj abym pisał 15 postów z rzędu on jest zły i nie dobry(jak to określiłeś nie "jadę po nim" tylko punktuję fakty kontra mity) piszę, dyskutuję,odpowiadam,zadaję pytania.Tylko tyle.

 

Ad3)Wiesz 3 miesiące jak już napisałem to taki mały pikuś w stosunku do 6 :lol: i na jakąkolwiek krytykę czy ostrzeganie to już chyba za późno.Teraz pozostaje już tylko jak mawiają "płacz i zgrzytanie zębów".

 

Ad4)Prosiłbym o PW albo gg:2127988 aby nie zaśmiecać tego wątku i jakieś wyjaśnienie co konkretnie w mojej formie jest nietaktowne lub złe bo chętnie się poprawię...człowiek powinien dążyć do samodoskonalenia :twisted:

 

P.S.Na tą imprezę niestety nie jadę z uwagi na straszny zaryp na studiach - może innym razem Viamortis.

 

Pozdrawiam Coniu

Edited by Convicte
Link to post
Share on other sites

Witam

 

Ależ panowie co wy się martwicie.Kolega Ślepy w wątku poniżej dot. zamówienia z grudnia organizowanego przez Pana Zamawiającego nadal nie otrzymał swoich rzeczy (pewnie paczki na urzędzie celnym przetrzymane albo lada dzień zostaną wysłane z HK i jakoś nie dotarły :lol: ), a Wy się tam martwicie jakimś drobnym 3 miesięcznym opóźnienie. Czymże jest 3 miesiące wobec 6 :strach: ?

 

Trzeba zawsze pamiętać że ktoś może mieć gorzej i wtedy człowiek ma taką paskudną przypadłość że samemu czuje się lepiej.

 

Pozdrawiam Coniu

 

Po co te aluzje? Jak komuś się nie podoba czekanie, to proszę bardzo temat wyżej/niżej jest Cybul, u którego zamówienie zakończy się w terminie max 2 miesięcy...

Każdy rozsądnie myślący, przeczyta sobie poprzednie tematy z zamówieniami organizowanymi przez Holmesa i sam sobie odpowie ile faktycznie może czekać na swoje graty, jeżeli tego nie zrobił no to sorry..

 

A ten offtop niech ktoś wywali, bo to temat o zamówieniu, a nie ''u kogo ile miechów się czeka i dlaczego tak długo''.

Link to post
Share on other sites

Po co te aluzje? Jak komuś się nie podoba czekanie, to proszę bardzo temat wyżej/niżej jest Cybul, u którego zamówienie zakończy się w terminie max 2 miesięcy...

Każdy rozsądnie myślący, przeczyta sobie poprzednie tematy z zamówieniami organizowanymi przez Holmesa i sam sobie odpowie ile faktycznie może czekać na swoje graty, jeżeli tego nie zrobił no to sorry..

 

A ten offtop niech ktoś wywali, bo to temat o zamówieniu, a nie ''u kogo ile miechów się czeka i dlaczego tak długo''.

 

Jest tylko jeden mici tyci szkopuł.Cybul zamawia jak to już było pisane powyżej w sposób zarobkowy co wielokroć odstrasza ludzi.Pan zamawiający legitymuje się 9% zniżką i 3-6 tygodniowym terminem realizacji co powyższe osoby przyciąga, a nie informuje równocześnie o realnym czasie oczekiwania. Czy szukając możliwości zamówienia studiujesz wszystkie tematy na forum sklepów zagranicznych czy szukasz aktualnego zamówienia i rozpoczynasz w nim poszukiwanie interesujących treści??Bo ja osobiście należę do tej drugiej grupy (wiem że nie jest najmądrzejsze ale taka ludzka natura że idzie na łatwiznę - tak jak z wielokrotnie z przyciskiem "szukaj").Z tych właśnie powodów wywiązała się dyskusja której ja nie byłem inicjatorem a jedynie brałem w niej udział na temat terminów w zamówieniu które aktualnie ma mieć miejsce.To że rozwinęła się ona ponad miarę i powstało z niej to co widać powyżej jest częściowo moją winą i za to z góry przepraszam.Zamysł był dobry a wyszło jak zwykle :-F

 

Max 2 miesiące?? (na miejscu Cybula poczułbym się urażony skoro sam pisał kilka postów powyżej że trwa to max 6 tygodni ;-) )

 

Ten off top jest tak na marginesie on topic bo dotyczy zamówienia i osoby oraz dotyczy spraw z nią związanych więc jeżeli nawet chciałbyś to jakoś określić to na pewno nie mówiłbym tu o zupełnym off topicu.

 

Dodatkowo każdy kto już zamawiał coś u Pana Zamawiającego lub zna sprawę ma prawo do opinii na temat usługi którą został uraczony - forma komentarzy jak na allegro bo w sumie niby czemu nie?Może to jedynie pomóc w dokonaniu wyboru i decyzji co i jak zrobić, a na pewno nie zaszkodzi kupującym.

 

Pozdrawiam Coniu

Edited by Convicte
Link to post
Share on other sites
3-6 tygodniowym terminem realizacji

Gdzie tak jest napisane ?

 

Czy szukając możliwości zamówienia studiujesz wszystkie tematy na forum sklepów zagranicznych

Kiedy mam wysłać komuś nieznajomemu ok. 1k zł, to tak ;-)

 

czy szukasz aktualnego zamówienia i rozpoczynasz w nim poszukiwanie interesujących treści??Bo ja osobiście należę do tej drugiej grupy (wiem że nie jest najmądrzejsze ale taka ludzka natura że idzie na łatwiznę - tak jak z wielokrotnie z przyciskiem "szukaj")

Skoro wiesz, że to nie jest najmądrzejsze, to może lepiej poczytać te pare tematów.

 

Max 2 miesiące?? (na miejscu Cybula poczułbym się urażony skoro sam pisał kilka postów powyżej że trwa to max 6 tygodni icon_wink3.gif )

Dobra, max 6 tygodni, mój błąd. :-P

 

Ten off top jest tak na marginesie on topic bo dotyczy zamówienia i osoby oraz dotyczy spraw z nią związanych więc jeżeli nawet chciałbyś to jakoś określić to na pewno nie mówiłbym tu o zupełnym off topicu.

Ok, rozumiem ale nie bardzo kumam, po co robić z tego jakąś afere, która potrzebuje nowego topicu ;-) Te wszystkie opóźnienia, to może i faktycznie po części wina Holmes'a, ale na pewno nie wszystkie. Według mnie to będzie bezcelowa dyskusja (ale jak chcecie to można temat drążyć przez hoho i jeszcze dłużej, tylko po co?), czyli proponuje zluzować i uzbroić się w cierpliwość. :)

 

A co do wyrażania opinii na temat zamówień poszczególnych ludzi, dobry pomysł. Ja ich nie potrzebowałem, żeby wiedzieć, że moge nawet nie dostać swojego karabinu :mrgreen:

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Gdzie tak jest napisane ?

 

Kiedy mam wysłać komuś nieznajomemu ok. 1k zł, to tak ;-)

 

Skoro wiesz, że to nie jest najmądrzejsze, to może lepiej poczytać te pare tematów.

 

Dobra, max 6 tygodni, mój błąd. :-P

 

 

Ok, rozumiem ale nie bardzo kumam, po co robić z tego jakąś afere, która potrzebuje nowego topicu ;-) Te wszystkie opóźnienia, to może i faktycznie po części wina Holmes'a, ale

na pewno nie wszystkie. Według mnie to będzie bezcelowa dyskusja (ale jak chcecie to można temat drążyć przez hoho i jeszcze dłużej, tylko po co?), czyli proponuje zluzować i uzbroić się w cierpliwość. :)

 

A co do wyrażania opinii na temat zamówień poszczególnych ludzi, dobry pomysł. Ja ich nie potrzebowałem, żeby wiedzieć, że moge nawet nie dostać swojego karabinu :mrgreen:

 

Pozdro

 

1)Przepraszam odpowiedzi innych użytkowników o czasie realizacji które gdzieś się przewinęły pomyliły mi się z odpowiedzią pana Zamawiającego.Nie ma tego w jego wypowiedzi.Nie ma też informacji o tym że będzie to trwało 6 miesięcy a to wiadomo że patologiczny okres czasu.

 

2)Oczywiście że wiem, iż jest to lepsze ale znając ludzką naturę i znając siebie odpowiedziałem Ci po co napisane jest te kilka postów w aktualnym zamówieniu - właśnie po to że człowiek z natury idzie po najmniejszej linii oporu.

 

3)Spoko..taka mała uszczypliwość :lol:

 

4)Ja tego topicu nie stworzyłem i nie nalegałem na jego powstanie.Powstał on w sumie z Twojego wniosku może i dobrze. Czy nie uważasz że posiadanie kwoty kilkunastu - kilkudziesięciu tysięcy złotych cudzych pieniędzy przez okres kilku miesięcy nie wywiązując się ze zobowiązań terminowo jest co najmniej mówiąc nie fair i wymaga napiętnowania??

Czyja jest to w większym czy mniejszym stopniu wina nie wiem ale nie wydaje Ci się dziwnym że każdy inny z zamawiających masowo jak przykładowo Cybul (który dokładnie napisał ile trwają jego zamówienia i jak wygląda odprawa celna) nie ma takich niesamowitych 3-6 miesięcznych problemów z jakimkolwiek zamówieniem niezależnie od pory roku czy świąt.Jak to się dzieje że większości ludzi nie zdarza się to nigdy (z wskazaniem na prawie nigdy bo zawsze może się coś wydarzyć) a temu biednemu panu zdarza się to zawsze??

 

Jest tego proste rozwiązanie....PRAWDA...odpowiedz na pytanie dlaczego to tyle trwa,podanie prawdziwych informacji i danych taki jak termin,numer zamówienia,mail potwierdzający których nikt nie jest w stanie się doprosić i po prostu wyjaśnienie sprawy.Czy to nie wydaje się jasne i klarowne??Wtedy dyskusja momentalnie się urwie jak nożem uciął i nie będzie konieczne dalsze dywagowanie.

 

Jednak trudno jest widać podać te powyższe dane na forum publicum..z niezrozumiałych dla mnie przyczyn skoro wszystko jest przecież ok i zgodnie z tym co było przez Pana Zamawiającego napisane.W czym problem?? - nie wiem.

 

Może Ty mi to wytłumaczysz bl4zer bo ja tego nie mogę pojąć??

 

P.S. Nie bardzo rozumiem Twoje ostatnie stwierdzenie??

 

Pozdrawiam Coniu

Edited by Convicte
Link to post
Share on other sites

Coniu, czy Holmes zrobił Ci jakąś krzywdę, że się tak do niego dopierdoliłeś? Słyszałem, że zły dotyk boli całe życie, ale weź to zamknij w sobie i nie pokazuj światu, coo? Jedziesz po kolesiu mimo, że sam zamówienia nie złożyłeś, więc jesteś ( jak i ja ) jedną z ostatnich osób, które powinny się wypowiadać w tym temacie. Po prostu nie nasz problem. Jedynym celem, który zapewne uda Ci się osiągnąć będzie podważenie zaufania do Holmes'a, dodam, że bezpodstawnie. Znasz jakiś komentarz negatywny z przeprowadzonych przez niego zamówień? Ukradł komuś pieniądze, paczki nie wysłał? No właśnie, więc za przeproszeniem odpierdol się od niego - chce dobrze. Co do meritum tematu - każdy wie ile czeka się u Holmes'a na towar, nawet taki leszcz jak ja. Więc jeżeli ktoś ma czas, to poczeka, a jeżeli czasu nie ma, to tak jak ja chciałem - do Cybula i sprawa załatwiona. Nie staraj się szukać sensacji tam gdzie jej nie ma. Aaa, wiem, ty nie szukasz, zostałeś wywołany do tablicy, co nie? No, z tym tępym gadaniem też skończ, bo źle się czyta te Twoje " nie chcem, ale muszem". Zrozumiał?

 

EDYTA;

 

Fajnie napisał Boo odnośnie lutowego zamówienia i niech to skończy tą dyskusję.

 

A mnie dziś odwiedził kurier icon_lol.gif i jestem szczęśliwy icon_biggrin2.gif

 

Zamówienie "trochę" się ciągnęło, aczkolwiek otrzymanie paczki rekompensuje straty moralne, psychiczne itp. icon_wink3.gif

 

Tym samym dzięki Holmes za to żeś się namęczył dla nas icon_wink3.gif

 

Pozdrawiam, Boo

 

P.S. Co to czekania, to ja jeszcze biorę udział w marcowym icon_wink3.gif Że zacytuję : "No to se jeszcze poczeka" icon_razz3.gif

Edited by Konradek
Link to post
Share on other sites

Ja mam w swoich zamówieniach napisane: "4. Zamówienie trwa przeważnie od 3 do 4 tygodni od momentu wysyłki pieniędzy do WGC (jeśli wszystkie przedmioty są rzeczywiście IN STOCK)."

 

PRZEWAŻNIE jest kluczowym wyrazem. Ale rekord u mnie to 2 miesiące - paczka grudniowa (święta itp). Co u Holmesa każdy wie ile trwało.

 

@Konradek: Coniu ma całkowite prawo do robinia tego co robi. Do mnie też swojego czasu kilka osób się dowaliło, że niby zarobkowo robie i ludzi oszukuje, że mam jakiś układ z WGC. Że skoro mam jakąkolwiek zniżkę na WGC to moim obowiązkiem jest podzielenie się nią. Był też taki co twierdził, że do skarbówki mnie podał, że cła i podatku nie płace... i długo by tu wymieniać.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Konradek jeżeli chciałbyś inteligentnie podyskutować to chętnie powiem Ci o co chodzi,jeżeli pokusiłbyś się o lekturę powyższych postów różnych użytkowników zrozumiałbyś konkretnie w czym rzecz jednakże jak widać tego nie zrobiłeś.

 

Przedstawiony przez Ciebie sposób rozmowy (inwektywy i osobiste wycieczki) mi nie odpowiada i jak uważam jest on poniżej poziomu inteligentnego człowieka za jakiego chciałbym postrzegać większość ludzi jak i użytkowników tego forum więc nie zamierzam jej z Tobą na taki warunkach prowadzić.Jeżeli zmienisz podejście z miłą chęcią zapraszam, a wszystko na spokojnie można poruszyć.

 

Jeżeli nie masz takiej ochoty nie ma sprawy, prostu wybacz ale nie będę już się do tego co piszesz odnosił.

 

@Cybul:Jak widać Ty wybrnąłeś z twarzą przedstawiając określone fakty na poparcie swoich tez i wszystko było jasne.O to samo prosiło już kilka osób zamawiających i się nie doczekało.Kwestie tego że ktoś zarabia na zamówieniach mówiąc że tego nie robi też były tu poruszane jednakże nigdy nie przeze mnie bo tak jakby jest to dla mnie mało ważne - ma swoje sumienie w tej dziedzinie.Jednak to co mówisz o dopieprzaniu się i podawaniu do skarbówki za to że zarabiasz na zamówieniach w jakiś sposób to już dla mnie zupełna porażka bo przecież każdy ma prawo do dysponowania swoją zniżką zgodnie z własną wolą.

Jeszcze jedno Cybul....zamówienie grudniowe Pana Zamawiającego jeszcze trwa...nie trwało!!

 

Z poważaniem Convicte

Edited by Convicte
Link to post
Share on other sites

4)Ja tego topicu nie stworzyłem i nie nalegałem na jego powstanie.Powstał on w sumie z Twojego wniosku może i dobrze.

 

Ja chciałem, żeby to zostało usunięte, a nie wydzielone, bo wiedziałem, że i tak do niczego nie dojdzie się przez taką dyskusję.

 

A co do rzekomego przetrzymywania pieniędzy przez bóg wie ile miesięcy, to wydaje mi się, że tak długo po prostu trwa zamówienie. Czemu aż tak długo ? Bo np. paczki na UC poleżały trochę dłużej, lub wynika to z lekkiej opieszałości Holmes'a (jeden dzień zwłoki tu, 2 dni tam i już sa 3 miechy :D). Czuję, że próbujesz doszukać się tu jakiegoś spisku ( :twisted: ), dzięki któremu Holmes ma czerpać niewiadomo jakie korzyści i przy tym podważyć jego wizerunek, jako osoby zamawiającej towar zza granicy. Ja wierze w ludzką uczciwość i myślę, że z moimi pieniędzmi nie stanie się nic złego i dostanę swoje graty :)

 

A co do ostatniego zdania, to taki skrót myślowy dotyczący np. statusu OoS albo zaginięcia samej paczki podczas transportu.

Link to post
Share on other sites

Ja chciałem, żeby to zostało usunięte, a nie wydzielone, bo wiedziałem, że i tak do niczego nie dojdzie się przez taką dyskusję.

 

A co do rzekomego przetrzymywania pieniędzy przez bóg wie ile miesięcy, to wydaje mi się, że tak długo po prostu trwa zamówienie. Czemu aż tak długo ? Bo np. paczki na UC poleżały trochę dłużej, lub wynika to z lekkiej opieszałości Holmes'a (jeden dzień zwłoki tu, 2 dni tam i już sa 3 miechy :D). Czuję, że próbujesz doszukać się tu jakiegoś spisku ( :twisted: ), dzięki któremu Holmes ma czerpać niewiadomo jakie korzyści i przy tym podważyć jego wizerunek, jako osoby zamawiającej towar zza granicy. Ja wierze w ludzką uczciwość i myślę, że z moimi pieniędzmi nie stanie się nic złego i dostanę swoje graty :)

 

A co do ostatniego zdania, to taki skrót myślowy dotyczący np. statusu OoS albo zaginięcia samej paczki podczas transportu.

Witam

 

Nic na temat wyciągania korzyści z czegokolwiek wynikających nie pisałem i prosiłbym o precyzje.To były słowa innych użytkowników!!

 

Kwestia trwania zamówienia opisywana była już wielokrotnie i doprecyzowywana (przykładowo 2 posty ponad twoim @Cybul max 2 miesiące w święta i wiele wiele innych).Terminowość zamówień nawet świątecznych można potwierdzić w zakresie kilku tygodni góra (odpowiednia dokumentacja istnieje w tej dziedzinie)

 

Mam nadzieje że Twoje dobre odczucia się ziszczą i wszystko okaże się tylko nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności.

 

Naprawdę nie ma tutaj czego podważać..."czyny mówią o człowieku więcej i głośniej niż słowa".

 

Ad ostatnie zdanie jeszcze nie słyszałem o zaginięciu paczki z WGC u żadnego z zamawiających (mam na myśli Cybula,Yuriego czy Siebie), Out of stock to oczywiście zupełnie inna bajka :mrgreen:

 

Pozdrawiam Coniu

Edited by Convicte
Link to post
Share on other sites

Nic na temat wyciągania korzyści z czegokolwiek wynikających nie pisałem i prosiłbym o precyzje.To były słowa innych użytkowników!!

Czy nie uważasz że posiadanie kwoty kilkunastu - kilkudziesięciu tysięcy złotych cudzych pieniędzy przez okres kilku miesięcy nie wywiązując się ze zobowiązań terminowo jest co najmniej mówiąc nie fair i wymaga napiętnowania??

 

Z tego kawałka wywnioskowałem, że mogło Ci wpaść na myśl, że Holmes nie wiadomo co robi z pieniędzmi ludzi składających u niego zamówienia, a jedną z tych rzeczy mogłoby być czerpanie jakichś tam korzyści w ten czy inny sposób. Wiem, że nie napisałeś tam nic wprost ale po prostu tak mi to na myśl przyszło apropo teorii spiskowej :D

Link to post
Share on other sites

Z tego kawałka wywnioskowałem, że mogło Ci wpaść na myśl, że Holmes nie wiadomo co robi z pieniędzmi ludzi składających u niego zamówienia, a jedną z tych rzeczy mogłoby być czerpanie jakichś tam korzyści w ten czy inny sposób. Wiem, że nie napisałeś tam nic wprost ale po prostu tak mi to na myśl przyszło apropo teorii spiskowej :D

 

Rozumiem..ale nie o to akurat mi chodziło.Chodziło o kwestie pobrania znacznej kwoty pieniędzy i nie wykonania powierzonego zadania w możliwym do przyjęcia terminie.Co z tymi pieniędzmi się dzieje lub działo to już zupełnie inna baja.Rozumiem że mogłeś tak założyć jednakże nie takie były moje intencje.

 

Pozdrawiam Coniu

Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od początku wydzielonego tematu ( większość tylko Twoje posty );

 

1.

Ale jak to się dzieje przecież Pan zamawiający sam podał dokładny czas realizacji zamówienie w każdym z powyższych nie zakończonych od 3-4 miesięcy zamówień(nie wspominając o tym obecnym), a poza tym paczka idzie w sumie z całym procesem cła,pakowania,przelewów do WGC itd łącznie 3-4 tygodnie średnio (doświadczenie 8-10 zamówień WGC z ostatniego roku)? Nie bardzo rozumiem jak to się dzieje, masz jakieś informacje na ten temat Goren ?

 

Zacząłeś od tego, że wiedząc kto robi zamówienie ( " Pan Zamawiający" ) pytasz się użytkownika forum o to, czy ma jakieś informacje na temat opóźnień.

 

a) Czy jeżeli chciałbyś zrobić zamówienie, to również wpłacisz pieniądze Gorenowi, żeby ten następnie przekazał je Holmes'owi?

b) Czemu pytasz Gorena, może zapytaj się " Pana Zamawiającego"?

Zamiast od razu uciąć dyskusję, czego przecież tak baaardzo chcesz, Ty na publicznym pytasz się ludzi na temat w którym jest tylko jedna osoba kompetentna ( " P.Z" ). Zastanów się czy prawidłowo postąpiłeś..

 

2.

Taniej??Taniej niż??Powiedz proszę coś więcej??

 

Przepraszam jeżeli zaśmieciłem temat i komuś to nie w smak ale chciałem sam dowiedzieć się co i jak może zamówię coś również skoro taka taniocha i kurs dobry?

 

a) Zaśmieciłeś miszczu, zaśmieciłeś.

b) Wystarczyło wejść na www.wgcshop.com, następnie www.gunnerairsoft.com, potem kilka polskich sklepów, na końcu porównać zamówienia realizowane przez Cybula i miałbyś odpowiedź na swoje " Taniej niż??"..

 

3.

QUOTE(renifer @ 9/5/2008, 09:05) *

 

"Ordering is temporarily unavailable from 10 May 2008 to 16 May 2008 while WGC Workshop is in the progress of expansion. We appreciate your patience and we will be in service again on 17 May 2008.

 

We apologize for causing you any inconvenience"

 

Apropo opóźnień to zgodnie z powyższym cytatem z WGC zaliczamy w związku tym zamówieniem opóźnienie nr 1. Oby nie było ich więcej...

 

 

Czy to w jakiś sposób wyjaśnia 3 miesięczne opóźnienie zamówienia z lutego i marca bo chyba Cię nie zrozumiałem??Przepraszam ale jakoś nie nadążam??

 

a) Jeżeli nie zrozumiałeś renifera ( swoją drogą ciężko było go nie zrozumieć ), to mogłes napisać PM na przykład do mnie. Naprawdę służyłbym pomocą tak w tłumaczeniu, jak i wyjaśnieniu Ci w czym problem.

b) Zauważ proszę jak rozpocząłeś posta. " Czy to w jakiś sposób wyjaśnia 3 miesięczne opóźnienie zamówienia z lutego i marca". Skoro wcześniej chciałeś się dopisywać do późniejszych zamówień, to powiedz mi, jaki był Twój cel w wyjaśnianiu czegoś, co Ciebie w ogóle nie dotyczy?

 

4.

To co napisałem o terminie 2-3 tygodniowym zamówienia nie było wyssane z palca tylko opisane z własnego doświadczenia.Przykładem tego jest paczka zamówiona równo z lutową paczką o której piszesz która jest już u odbiorców od bagatela 2 miesięcy.Może to potwierdzić około 10 osób.

 

Przykładem najbardziej ekstremalnych opóźnień jakie mogą być na pocztach i cłach są jak chyba wszyscy wiemy święta Bożego Narodzenia.

 

Eureka! Okazuje się, że chciałeś sobie tylko nabić posty wcześniejszymi textami, bo sam wiesz, ile idą Twoje paczki, więc pewnie idą tyle również paczki innych, w tym " P.Z" ! No i ładną reklamę sobie zrobiłeś, nie powiem..

 

5.

Tak jak pisałem taniej niż kto/co?Bo z tego co mi wiadomo (pomijając zamówienia zarobkowe osób takich jak użytkownik Cybul - nie oceniam tylko doprecyzowuje) zasady przez Ciebie przedstawione są totalnym standardem i jeżeli ktoś zamawia inaczej to można to określić że jest to drogo...Pomijając już osoby takie jak Yuri lub jemu podobni posiadający jeszcze większe zniżki i upusty u których to dopiero można by powiedzieć że jest tanio w stosunku do powyższego.Mam nadzieje że wyraziłem się jasno bo trochę to zapentlone tłumaczenie.Mam nadzieje że zainteresowani zrozumieją.

 

Pewnie że zrozumieją, lepiej niż Ty angielski.. W tym momencie - moim zdaniem - wjeżdżasz na Holmes'a, nie wiedzieć czemu. Naprawdę Convicte, ludzie biorący udział w zamówieniach nie są w 99% 12 latkami, wiedzą co robią i ile zaoszczędzą/stracą. To tak jakbym napisał do Gunfire.pl, że znalazłem taniej eMkę, więc "Pytam dlaczego macie drożej niż oni, dlaczego?? Odpowiadać mi tu, a jak nie odpowiecie, to się na forum wypowiem, że znalazłem taniej, he he".. Bądź poważny człowieku..

 

6.

zapytałem otwarcie - Dlaczego? - na forum gdzie moje pytania i odpowiedzi nie mogą być moderowane,kasowane i przycinane przez Pana zamawiającego.Odpowiedz jednak nie pojawiła się zarówno tam jak i tutaj.Pytanie o numer zamówienia WGC oraz mail z którego zostało wysłane (co umożliwiłoby samym zamawiającym za pomocą zakładki Order Status na stronie WGCshop.com sprawdzenie co kiedy i jak się działo z ich pieniędzmi) również zostało bez odpowiedzi...a jedynie z dopiskiem - "Nie Twoja sprawa, odwal się" w wolnym tłumaczeniu.

 

A gdybym dowiedział się, że robisz zamówienie ( to z którym się tak bardzo nie reklamujesz he he ), to gdybym napisał Ci, żebyś mi podał wagę Twojej paczki, numer, planowany czas przybycia, koszty cła, to co byś mi odpisał? Bo ja bym nie używał tak cenzuralnych słów jak Pan Zamawiający..

 

7

No nic..widocznie tak jest fair i fajnie...nie godzien jestem to oceniać.

 

Dokładnie to napisałem Ci we wcześniejszym poście ( bez cenzury ) - nikt, kto nie brał udziału w zamówieniu nie jest kompetentny do ocen tego zamówienia, proste, nie?

 

8.

Witam

 

Ależ panowie co wy się martwicie.Kolega Ślepy w wątku poniżej dot. zamówienia z grudnia organizowanego przez Pana Zamawiającego nadal nie otrzymał swoich rzeczy (pewnie paczki na urzędzie celnym przetrzymane albo lada dzień zostaną wysłane z HK i jakoś nie dotarły icon_lol.gif ), a Wy się tam martwicie jakimś drobnym 3 miesięcznym opóźnienie. Czymże jest 3 miesiące wobec 6 maniak_strach.gif ?

 

Akurat to, że " panowie się martwię" mogę zrozumieć, nie mogę zrozumieć co Tobie do tego? Też się martwisz o ich paczki? Taki z Ciebie fajny kolega? To może wsiądź w autko i rozwieź te paczki po Polsce, żeby mieli szybciej, coo?

AS koledze Ślepemu to powinieneś chyba z HK przytargać pakę, bo widać, że jesteście w zażyłości.

P.S. Czymże jest 6 miesięcy wobec wieczności?

 

9.

Zupełnie nie ma to nic wspólnego z żadnym środowiskiem,ani grupą czy nawet AS.Chodzi konkretnie o jedną osobę,konkretne zachowanie i konkretnie opisane problemy ludzi.

 

I właśnie tu się odkryłeś - problem jest z zamówieniem, a nie z Panem Zamawiającym. ty natomiast starasz się sprowadzić dyskusję na Holmes'a, jego ceny, czas jego zamówień, jego zniżki, etc.

 

Otwórz topic " Pomagam, za free, każdy problem, Coniu wysłucha, Coniu radzi, Coniu nigdy Cię nie zdradzi" i tam się udzielaj, co?

Poza tym niech poszkodowani się odezwą, bo jakoś nikt nie wydaje się być w depresji, co najwyżej rozczarowany.

 

10.

Czy szukając możliwości zamówienia studiujesz wszystkie tematy na forum sklepów zagranicznych czy szukasz aktualnego zamówienia i rozpoczynasz w nim poszukiwanie interesujących treści??Bo ja osobiście należę do tej drugiej grupy (wiem że nie jest najmądrzejsze ale taka ludzka natura że idzie na łatwiznę - tak jak z wielokrotnie z przyciskiem "szukaj").Z tych właśnie powodów wywiązała się dyskusja której ja nie byłem inicjatorem a jedynie brałem w niej udział na temat terminów w zamówieniu które aktualnie ma mieć miejsce.To że rozwinęła się ona ponad miarę i powstało z niej to co widać powyżej jest częściowo moją winą i za to z góry przepraszam.Zamysł był dobry a wyszło jak zwykle

 

Masz jakąkolwiek intuicję i instynkt samozachowawczy? Czy wydając pieniądze, przekazując je obcej osobie, której na oczy nie widziałeś, czy w tym przypadku nie sprawdzasz nic? Nie wciskaj kitu, bom za stary na to :wink: Swoją drogą musisz być łatwym celem na allegro, w końcu skoro nie weryfikujesz informacji, to pewnie nawet nie licytujesz i w ciemno kasę wysyłasz.. Podaj mi swój nick z allegro, chętnie wezmę te Twoje nieświadome niczego pieniążki.. Prowadzisz dyskusję w stronę absurdu, więc i ja podążam Twoją drogą Convicte.

Skoro brałeś w niej udział, to już nie bierz, a czemu to masz w moim poście z inwektywami.

 

Tyle z mojej strony Panie Coniu.

Link to post
Share on other sites

Po co te aluzje? Jak komuś się nie podoba czekanie, to proszę bardzo temat wyżej/niżej jest Cybul, u którego zamówienie zakończy się w terminie max 2 miesięcy...

Każdy rozsądnie myślący, przeczyta sobie poprzednie tematy z zamówieniami organizowanymi przez Holmesa i sam sobie odpowie ile faktycznie może czekać na swoje graty, jeżeli tego nie zrobił no to sorry..

 

A ten offtop niech ktoś wywali, bo to temat o zamówieniu, a nie ''u kogo ile miechów się czeka i dlaczego tak długo''.

 

 

Ja chciałem, żeby to zostało usunięte, a nie wydzielone, bo wiedziałem, że i tak do niczego nie dojdzie się przez taką dyskusję.

 

A co do rzekomego przetrzymywania pieniędzy przez bóg wie ile miesięcy, to wydaje mi się, że tak długo po prostu trwa zamówienie. Czemu aż tak długo ? Bo np. paczki na UC poleżały trochę dłużej, lub wynika to z lekkiej opieszałości Holmes'a (jeden dzień zwłoki tu, 2 dni tam i już sa 3 miechy :D). Czuję, że próbujesz doszukać się tu jakiegoś spisku ( :twisted: ), dzięki któremu Holmes ma czerpać niewiadomo jakie korzyści i przy tym podważyć jego wizerunek, jako osoby zamawiającej towar zza granicy. Ja wierze w ludzką uczciwość i myślę, że z moimi pieniędzmi nie stanie się nic złego i dostanę swoje graty :)

 

A co do ostatniego zdania, to taki skrót myślowy dotyczący np. statusu OoS albo zaginięcia samej paczki podczas transportu.

 

 

Z tego kawałka wywnioskowałem, że mogło Ci wpaść na myśl, że Holmes nie wiadomo co robi z pieniędzmi ludzi składających u niego zamówienia, a jedną z tych rzeczy mogłoby być czerpanie jakichś tam korzyści w ten czy inny sposób. Wiem, że nie napisałeś tam nic wprost ale po prostu tak mi to na myśl przyszło apropo teorii spiskowej :D

 

 

Zacznijmy od początku wydzielonego tematu ( większość tylko Twoje posty );

 

1.

 

Zacząłeś od tego, że wiedząc kto robi zamówienie ( " Pan Zamawiający" ) pytasz się użytkownika forum o to, czy ma jakieś informacje na temat opóźnień.

 

a) Czy jeżeli chciałbyś zrobić zamówienie, to również wpłacisz pieniądze Gorenowi, żeby ten następnie przekazał je Holmes'owi?

b) Czemu pytasz Gorena, może zapytaj się " Pana Zamawiającego"?

Zamiast od razu uciąć dyskusję, czego przecież tak baaardzo chcesz, Ty na publicznym pytasz się ludzi na temat w którym jest tylko jedna osoba kompetentna ( " P.Z" ). Zastanów się czy prawidłowo postąpiłeś..

 

2.

 

a) Zaśmieciłeś miszczu, zaśmieciłeś.

b) Wystarczyło wejść na www.wgcshop.com, następnie www.gunnerairsoft.com, potem kilka polskich sklepów, na końcu porównać zamówienia realizowane przez Cybula i miałbyś odpowiedź na swoje " Taniej niż??"..

 

3.

 

a) Jeżeli nie zrozumiałeś renifera ( swoją drogą ciężko było go nie zrozumieć ), to mogłes napisać PM na przykład do mnie. Naprawdę służyłbym pomocą tak w tłumaczeniu, jak i wyjaśnieniu Ci w czym problem.

b) Zauważ proszę jak rozpocząłeś posta. " Czy to w jakiś sposób wyjaśnia 3 miesięczne opóźnienie zamówienia z lutego i marca". Skoro wcześniej chciałeś się dopisywać do późniejszych zamówień, to powiedz mi, jaki był Twój cel w wyjaśnianiu czegoś, co Ciebie w ogóle nie dotyczy?

 

4.

 

Eureka! Okazuje się, że chciałeś sobie tylko nabić posty wcześniejszymi textami, bo sam wiesz, ile idą Twoje paczki, więc pewnie idą tyle również paczki innych, w tym " P.Z" ! No i ładną reklamę sobie zrobiłeś, nie powiem..

 

5.

 

Pewnie że zrozumieją, lepiej niż Ty angielski.. W tym momencie - moim zdaniem - wjeżdżasz na Holmes'a, nie wiedzieć czemu. Naprawdę Convicte, ludzie biorący udział w zamówieniach nie są w 99% 12 latkami, wiedzą co robią i ile zaoszczędzą/stracą. To tak jakbym napisał do Gunfire.pl, że znalazłem taniej eMkę, więc "Pytam dlaczego macie drożej niż oni, dlaczego?? Odpowiadać mi tu, a jak nie odpowiecie, to się na forum wypowiem, że znalazłem taniej, he he".. Bądź poważny człowieku..

 

6.

 

A gdybym dowiedział się, że robisz zamówienie ( to z którym się tak bardzo nie reklamujesz he he ), to gdybym napisał Ci, żebyś mi podał wagę Twojej paczki, numer, planowany czas przybycia, koszty cła, to co byś mi odpisał? Bo ja bym nie używał tak cenzuralnych słów jak Pan Zamawiający..

 

7

 

Dokładnie to napisałem Ci we wcześniejszym poście ( bez cenzury ) - nikt, kto nie brał udziału w zamówieniu nie jest kompetentny do ocen tego zamówienia, proste, nie?

 

8.

 

Akurat to, że " panowie się martwię" mogę zrozumieć, nie mogę zrozumieć co Tobie do tego? Też się martwisz o ich paczki? Taki z Ciebie fajny kolega? To może wsiądź w autko i rozwieź te paczki po Polsce, żeby mieli szybciej, coo?

AS koledze Ślepemu to powinieneś chyba z HK przytargać pakę, bo widać, że jesteście w zażyłości.

P.S. Czymże jest 6 miesięcy wobec wieczności?

 

9.

 

I właśnie tu się odkryłeś - problem jest z zamówieniem, a nie z Panem Zamawiającym. ty natomiast starasz się sprowadzić dyskusję na Holmes'a, jego ceny, czas jego zamówień, jego zniżki, etc.

 

Otwórz topic " Pomagam, za free, każdy problem, Coniu wysłucha, Coniu radzi, Coniu nigdy Cię nie zdradzi" i tam się udzielaj, co?

Poza tym niech poszkodowani się odezwą, bo jakoś nikt nie wydaje się być w depresji, co najwyżej rozczarowany.

 

10.

 

Masz jakąkolwiek intuicję i instynkt samozachowawczy? Czy wydając pieniądze, przekazując je obcej osobie, której na oczy nie widziałeś, czy w tym przypadku nie sprawdzasz nic? Nie wciskaj kitu, bom za stary na to :wink: Swoją drogą musisz być łatwym celem na allegro, w końcu skoro nie weryfikujesz informacji, to pewnie nawet nie licytujesz i w ciemno kasę wysyłasz.. Podaj mi swój nick z allegro, chętnie wezmę te Twoje nieświadome niczego pieniążki.. Prowadzisz dyskusję w stronę absurdu, więc i ja podążam Twoją drogą Convicte.

Skoro brałeś w niej udział, to już nie bierz, a czemu to masz w moim poście z inwektywami.

 

Tyle z mojej strony Panie Coniu.

Link to post
Share on other sites

Fajnie, że to porownałeś ale prawdomówiąc mam takie samo zdanie jak Konradek, tyle że staram sie być mniej bezpośredni. A temat proponuje usunąć, każdy kto chociaż, w najmniejszym stopniu używa mózgu, dowie się, że zamówienia Holmes'a trwają dłużej (wystarczy lektura poprzednich wątków z zamówieniami) niż u innych. Jak się tego nie dowie w pore? Jego strata...

Link to post
Share on other sites

Konradek - ta zdrobniona ksywka to nie przypadek? Tak wynika ze sposobu prowadzenia dyskusji.

 

Jeżeli chodzi o pretensje do Holmesa to nie są one nieuzasadnione. Szczególnie jeżeli chodzi o BRAK INFORMACJI i dotrzymywanie słowa. Zapowiada wysyłanie maili na drugi dzień a potem 2 tygodnie ciszy i jakieś szczątkowe informacje z drugiej ręki.

 

Póki co ciągle jestem dobrej myśli i liczę, że zamówienie zakończy się w 100% pozytywnie.

 

Minionego zlotu w Tomaszowie tylko mi szkoda...

Link to post
Share on other sites
Konradek - ta zdrobniona ksywka to nie przypadek? Tak wynika ze sposobu prowadzenia dyskusji.

 

Nie, to nie przypadek Sherlocku.

 

Póki co ciągle jestem dobrej myśli i liczę, że zamówienie zakończy się w 100% pozytywnie.

 

A czy są jakieś przesłanki do negatywnego zakończenia zamówienia?

 

Szczególnie jeżeli chodzi o BRAK INFORMACJI i dotrzymywanie słowa. Zapowiada wysyłanie maili na drugi dzień a potem 2 tygodnie ciszy i jakieś szczątkowe informacje z drugiej ręki.

 

Powiedz, czy nie wiedziałeś wcześniej, przed złożeniem zamówienia, jak wygląda sposób ' pracy ' Holmes'a?

Link to post
Share on other sites

No to dorzucę swoje cztery grosze.

 

Skomentuję tylko najważniejsze wątki.

 

Po pierwsze: Z wywodów niektórych z was, m.in. Konradka wynika, że ja i mój kolega (zamówiliśmy w lutym u Holmesa) jesteśmy debilami i nas łatwo okraść, bo nie sprawdziliśmy jak wyglądały poprzednie zamówienia Holmesa. Wiedzieliśmy "od znajomego", że Holmes robi takie zamówienia i że jest "w porządku". Nie analizowaliśmy materiałów archiwalnych na temat jego zamówień.

 

Po drugie: Na moje wyraźne pytanie w temacie o zamówieniu (luty br.) dostałem wyraźną odpowiedź, z której wynikało, że czas realizacji zamówienia to góra 6 tygodni. Pamiętam, że liczyłem, że na dzień wiosny szpej będę miał. Treści odpowiedzi nie przytoczę, bo temat jest wymoderowany, ale czas podany był w rozbiciu na różne etapy (HK, transport, urząd celny, odbiór, wysyłka do zamawiających - jakoś tak).

 

Po trzecie: @Konradek, jak sam słusznie stwierdziłeś, sprawa Cię nie dotyczy i nie powinieneś tu pisać. Być może co do niektórych kwestii masz rację, ale swoje stanowisko przedstawiłeś w tak prostacki sposób, że jesteś spalony w moich oczach. A poza tym, sam zaśmiecasz ten temat monstrualnie wręcz. Może i Coniu przesadza, ale jego reakcja moim zdaniem jest potrzebna. Może zmobilizuje Holmes'a do większej staranności, lub ostrzeże kilku takich jak kolega "Ślepy". Nic dziwnego, że Convicte nastawia dyskusję na Holmesa, a nie na zamówienia. Skoro wszystkie się opóźniają, a łączy je tylko osoba Holmes'a, to chyba wniosek odnośnie przyczyny jest prosty...?

 

Po czwarte: Dyskusja odnośnie pieniędzy i kosztów jest głupia. Jeśli ja mogę u kogoś kupić 10 realcapów w cenie 146 PLN, zamiast 25 PLN/sztuka + koszt kuriera, to mnie to wali, czy sprzedający zarobi coś na tym. A niech i weźmie 100 złotych z tych 146. Mnie zależy, żeby mieć taniej.

 

Po piąte: Holmes bierze od ludzi pieniądze (nie wiem ile, ale to mało ważne) i zaczyna traktować zamówienie, jak swoją własność. W sensie, ciężko się doprosić o informacje, rozliczenia, etc. Zresztą to mało istotne, może za dużo na siebie bierze i nie wyrabia się. Whatever.

 

Po szóste: @Convicte - z tą konkurencją chodziło mi o to, że jeśli ludzie nie zamówią u Holmes'a, to zamówią u kogoś innego. Wielu zamawiających ja tutaj nie widzę (zresztą podejrzewam, że udział w tej dyskusji Cybula jest czysto komercyjny ;)). Nie wiem czy akurat Ty coś na tym zyskasz, może się zagalopowałem trochę :).

 

Pozdrawiam

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Witam

 

Z góry przepraszam za posta powyżej zwariowała mi przeglądarka podczas edycji i powstało takie monstrum!!!!Przepraszam i proszę o usunięcie tego paskudstwa powyżej.

 

Wracając do tematu.

 

@Konradek!!

 

1.Ironia i szyderstwo - takie formy językowe - odpowiednie klasy gimnazjum i podstawówki się kłaniają

 

2.Najpierw przeczytaj wątek ze zrozumieniem potem wyciągaj wnioski - pytanie dotyczyło taniej niż co -czyli taniej niż jakie inne zamówienie WGC bo podane warunki były typowe dla każdego innego zamówienia które jest składane na WGC co pisałem poniżej.Jeszcze raz powtórzę ..czytanie ze zrozumieniem.

 

3.Tutaj muszę przyznać Ci rację wykazałem się zachowaniem iście szczeniacki..wstyd mi za siebie!!Wykazuje skruchę i proszę o wybaczenie

 

4.Eureka jeżeli nie zrozumiałeś poprzednich postów i ich ironii to komentarz do tego nie jest konieczny bo wynika to z poprzednich.Powiedz mi czego miała ta reklama dotyczyć bo skoro się coś reklamuje to musi być jakaś usługa/produkt, a przecież ja na tym forum niczego nie zamawiam nikomu.Nie mam żadnych swoich wątków zamówieniowych itd.Piszę nawet wyraźnie w postach, iż nie posiadam zniżki,nie mam żadnych bonusów i nie prowadzę działalności jak chociażby niegdyś Yuri czy Cybul czy Holmes.Więc co reklamuję??

 

5.Kolejne wycieczki osobiste czego nie zamierzam komentować.Niby z jakich moich słów wyciągnąłeś tezę dotyczącą Gunfire.pl itd?Czy piszę gdziekolwiek że Holmes ma drogo i powinni zamawiać gdzie indziej i mam do niego o to pretensje czy jak??Napisałem jedynie że nie jest to tanio tylko normalnie jak w większości przypadków zamówień z WGC.Tyle...żadnych pretensji o koszty czy pytań dlaczego tak drogo o których pisze..więc skąd taki pomysł?

 

6.Ponownie kłania się czytanie ze zrozumieniem patrz punkt 4. Podałbym Ci ją jako zamawiającemu a także każdej innej osobie na forum bo to żadna tajemnica.Powiem więcej uważam że jest to podstawa i każdy powinien to wiedzieć dlatego jeżeli zamawiam coś dla siebie a ktoś się ze znajomych do tego podłącza to ma informacje prawie natychmiastowo jak tylko ja je dostaje.Mogę podać Ci na PW kontakt do co najmniej 20 osób!!W czym jest taka straszna tajemnica skoro terminy się zgadzają z tym co jest napisane to czemu nie podać wszystkich możliwych danych.

 

7.Każdy ma pełne prawo do oceny czegokolwiek i nie Tobie o tym decydować, kto dał Ci takie prawo??

 

8.Widzę że jednak znasz pojęcie ironizowania..szkoda że jej nie rozpoznajesz a tak chętnie używasz.Po raz kolejny czytanie czytanie jeszcze raz czytanie ze zrozumieniem.Patrz pkt.1.Jakie są moje motywację nie Twoja sprawa w założeniu, ale z dobroci serca odpowiem.Po prostu wiedząc swoje o WGC i pracy naszego cła chciałem podzielić się wiedzą..tylko tyle.

 

9.Z tego co mi wiadomo zamówienie nie robi się samo tylko wykonuje je dany człowiek i dla tego zamówienia ważny jest on (jego uczynność,prawdomówność, pomocność itd) jak również i jego działania to chyba jasne.Dlatego napisałem to co zacytowałeś. Tyle gwoli wyjaśnień.O osobistych wycieczkach wspominałem i nie zamierzam więcej.

 

10.Powiem tylko tyle.Nie bądź taki hop do przodu bo Cię z tyłu braknie.Tą polską maksymą kwituje mnie zawsze babcia kiedy ponosi mnie ułańska fantazja w jakiejś sprawy a Ty na rumakach fantazji pojechałeś do nibylandji.

 

Zanim skończyłem pisać tego posta goren ubiegł już widzę moje intencje...ksywka zobowiązuje Konradk-u.Myślałem że tylko ja wzbudziłem u Ciebie taki sposób wypowiadania ale widzę że jednak że jest on dla Ciebie normą więc szkoda już z tym nawet teraz walczyć.

 

Pozdrawiam Convicte

Edited by Convicte
Link to post
Share on other sites

 

 

Po szóste: @Convicte - z tą konkurencją chodziło mi o to, że jeśli ludzie nie zamówią u Holmes'a, to zamówią u kogoś innego. Wielu zamawiających ja tutaj nie widzę (zresztą podejrzewam, że udział w tej dyskusji Cybula jest czysto komercyjny ;)). Nie wiem czy akurat Ty coś na tym zyskasz, może się zagalopowałem trochę :).

 

Pozdrawiam

 

 

Mój udział w tej dyskusji to 3 posty. Skoro mój nick dość często się tu przewija to i napisałem te kilka postów :). Komerchą chyba tak mocno nie walą :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...