Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opóźnienia zamówień


Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy to pomoże - W kwestii listy, jeśli ktoś ma konto pocztowe na gMail, to może wejść na google docs (http://docs.google.com/) - tam stworzyć arkusz kalkulacyjny, i dawać do niego dostęp po prostu podając maile ludzi którzy chcą do niego mieć dostęp. Jest tam zapisywana historia każdej zmiany, a ludziom którym arkusz jest udostępniany można odebrać prawa do zmian.

 

Wtedy każdy może sobie ten arkusz obadać w każdej chwili, jeśli właściciel arkusza mu go udostępnił. Do tego zrobienie tego posiadając konto google może potrwać max 5 minut, a nie posiadając - 10.

Link to post
Share on other sites

Cześć

 

Nie mam neta w domu więc ciężko mi odpisywać (podaję więc kom. 664-763-099, dzwonić jak macie jakieś pytanie odnośnie Holmesa)

 

1.Holmes wyjechal w pt ~20 , wraca w pon nie wiem o której - potwierdzam

2.Nie wiem co z zamówieniami - czy poszły, czy zabrał kasę, czy sprzedał w Polsce - nie wiem.

3.Byłem u niego i wycisnąłem tyle ile mogłem - Tomek to mój kolega - chcę więc żeby nie miał sprawy w sądzie (a więc chce żeby każdy dostał kasę/części..

4.Odnośnie jego "problemów nie związanych z zamówieniem" - o niczym mi nie wiadomo (choć domyślam się że chodzi o syna), to uważam jednak, że to żadne wytłumaczenie.

5.Znam Holmesa i wiem że trzeba go czasem po prostu przycisnąć - to właśnie robie

6.Dlaczego dopiero teraz? Bo o temacie dowiedziałem się od znajomego - na wmasu odwiedzam tylko kilka działów forum - zamówienia zbiorowe jakoś mnie jednak nie interesują.

7.Ktoś chce pogadać - podałem numer, wystarczy zadzwonić. od 7-22 jestem w pracy - mogę nie odebrać, ale co ok, godzinę sprawdzam tel, wtedy puszcze sygnał i można oddzwaniać. Od 22-1 można śmiało dzwonić.

 

 

Tyle

Pozdrawiam

Świr

Link to post
Share on other sites
3.Byłem u niego

To może widziałeś przy okazji góry paczek pełnych sprzętu AS??? Bo jeśli wszystko pozamawiał, to powinno już u niego być baaaardzo duuuużo pudeł... Chyba że poślizg czasowy jest w innym miejscu niż rozsyłanie paczek do ludzi.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

To może widziałeś przy okazji góry paczek pełnych sprzętu AS??? Bo jeśli wszystko pozamawiał, to powinno już u niego być baaaardzo duuuużo pudeł... Chyba że poślizg czasowy jest w innym miejscu niż rozsyłanie paczek do ludzi.

 

ale nie wiesz ze przecież był strajk na poczcie więc chyba w 4 miesiące nie dojdą paczki na uc. w jakim Ty świecie żyjesz :P

Link to post
Share on other sites

dzwoniłem dziś do Holmesa rano i udało mi się z nim porozmawaić. Powiedziałem mu że na liście którą zamieścił na forum nie ma ani jednej z zamówinonych rzeczy... Powiedział mi , że nie zamieścił tam jeszcze pełnej listy i dziś wieczorem będzie to robił. Zażądałem zwrotu kasy i powiedział mi, że z własnych srodków do połowy Sierpnia (podałwcześniej date, na którejśstronie) bedzie systematycznie odsyłał pieniądze, zgodnie z kolejnością przelewów które do niego wysyłaliśmy. Powiedział mi też, żę sprzęt i tak przyjdzie do niego, bo jest w drodze z WGC i nie da się już zatrzymać tego wszystkiego. Jak rzeczy dojdą do niego, to mówił, że będzie się kontaktował z każdym który zamawiał szpej i będzie mógł odkupić od niego zamówienie bo aktualnej cenie dolara (czyli taniej)

Zwrot kasy na konto będzie wynosił tyle ile przlewaliśmy w Marcu, a nie wg obecnego kursu! to jest ważne

 

Tak na marginesie, rozmawiałem z nim i nic nie motał przez telefon, zapomniałem się go zapytać co spowodowało to całe opóznienie i czemu nie poinformował nas o tym na forum... powód, jestem w pracy i tylko szybko zadzwoniłem bo nie miałem czasu na długie rozmowy, więc dzwoncie do niego o szczegóły, mówił, że jest cały czas pod telefonem.

 

Moja sugestia jest taka, że może poczekajmy jeszcze te dwa tygodnie, bo to już nic i tak nie zmieni. Chłopak chce to wszystko wyprostować, więc dajmy mu te dwa tygodnie... takie moje zdanie, a potem pędzmy na Policje.

 

Chłopaka chyba przerosło to całe zamówienie...

 

ps: nie jestem, żadnym podstawionym kolesiem od Holmesa!! moją tożsamość mogą potwierdzić koledzy z bielskiego asg nick "LUKI" :killer:

 

pozdrowienia

Link to post
Share on other sites

uciołem właśnie sobie mala (30min) pogawętke z Holmesem...

 

u niego niema NIC!

żadnego sprzętu!

dopiero wysłał zamówienie do WGC...

 

dzisiaj jade do niego; mam nadzieję że wyjazd będzie bardziej udany niż ten ostatnio...

 

pozdr!

Link to post
Share on other sites

nie ma na co czekać!

 

trzy tygodnie temu PRZYSIĘGAŁ że sprzet bedę miał do 5 dni roboczych...

 

po 10 powiedział że "dzisiaj" jedzie odebrać go z UC... po czym kontakt urwał się na tydzień...

 

po tygodniu (w piątek) wreszcie się do niego dodzwoniłem; umówiłem się że przyjade w poniedzialem odebrać karabin + to co dla mnie ma, i kasę za sprzęt którego nie uda mu się załatwić.

 

dzwonie dzisiaj... okazuje się że... karabinu... NIE MA! HaHa, ale sztuczka, co? normalnie najlepszy magik by czegoś takiego nie wymyślił!

 

był, a nie ma - jest, a znika!

 

normalnie cos pięknego...

 

pozdr!

Link to post
Share on other sites

dzwoniłem dziś do Holmesa rano i udało mi się z nim porozmawaić. Powiedziałem mu że na liście którą zamieścił na forum nie ma ani jednej z zamówinonych rzeczy... Powiedział mi , że nie zamieścił tam jeszcze pełnej listy i dziś wieczorem będzie to robił. Zażądałem zwrotu kasy i powiedział mi, że z własnych srodków do połowy Sierpnia (podałwcześniej date, na którejśstronie) bedzie systematycznie odsyłał pieniądze, zgodnie z kolejnością przelewów które do niego wysyłaliśmy. Powiedział mi też, żę sprzęt i tak przyjdzie do niego, bo jest w drodze z WGC i nie da się już zatrzymać tego wszystkiego. Jak rzeczy dojdą do niego, to mówił, że będzie się kontaktował z każdym który zamawiał szpej i będzie mógł odkupić od niego zamówienie bo aktualnej cenie dolara (czyli taniej)

Zwrot kasy na konto będzie wynosił tyle ile przlewaliśmy w Marcu, a nie wg obecnego kursu! to jest ważne

 

Tak na marginesie, rozmawiałem z nim i nic nie motał przez telefon, zapomniałem się go zapytać co spowodowało to całe opóznienie i czemu nie poinformował nas o tym na forum... powód, jestem w pracy i tylko szybko zadzwoniłem bo nie miałem czasu na długie rozmowy, więc dzwoncie do niego o szczegóły, mówił, że jest cały czas pod telefonem.

 

Moja sugestia jest taka, że może poczekajmy jeszcze te dwa tygodnie, bo to już nic i tak nie zmieni. Chłopak chce to wszystko wyprostować, więc dajmy mu te dwa tygodnie... takie moje zdanie, a potem pędzmy na Policje.

 

Chłopaka chyba przerosło to całe zamówienie...

 

ps: nie jestem, żadnym podstawionym kolesiem od Holmesa!! moją tożsamość mogą potwierdzić koledzy z bielskiego asg nick "LUKI" :killer:

 

pozdrowienia

 

Powiedział Ci dokładnie to samo co mi w mailu napisał.

Ja mu dałem czas do końca tygodnia. Sarco ma racje sprawę można zgłosić na policję, a jak wszystko ładnie po oddaje to ją wycofać.

dwa tygodnie, i jeszcze dwa tygodnie, potem tylko tydzień, dwa dni, i trzy tygodnie... Ludzie czekają od lutego i gówno dostali... A w tym czasie Cybul skończył już 3 zamówienia... Daruj...

Podpisuję się obiema rękami :!:

 

ie ma na co czekać!

 

trzy tygodnie temu PRZYSIĘGAŁ że sprzet bedę miał do 5 dni roboczych...

 

po 10 powiedział że "dzisiaj" jedzie odebrać go z UC... po czym kontakt urwał się na tydzień...

 

po tygodniu (w piątek) wreszcie się do niego dodzwoniłem; umówiłem się że przyjade w poniedzialem odebrać karabin + to co dla mnie ma, i kasę za sprzęt którego nie uda mu się załatwić.

 

dzwonie dzisiaj... okazuje się że... karabinu... NIE MA! HaHa, ale sztuczka, co? normalnie najlepszy magik by czegoś takiego nie wymyślił!

 

był, a nie ma - jest, a znika!

 

normalnie cos pięknego...

Copperfield ?! :strach:

Jajca Panowie, normalne jajca :wink:

Edited by Bielkins
Link to post
Share on other sites

Żarty żartami, a czas leci... i nie bądź cie zdziwieni jak i Holmes przepadnie jak kamień w wodę. W Wojsku jestem od 05.08, matka będzie trzymać rękę na pulsie codo kasy na koncie, a jak wrócę i kasy nie będę miał to się dopiero zacznie. ( I bynajmniej nikomu nie grożę). Dla niektórych 100 to bardzo dużo, dla innych 20000 to dużo jak dla mnie 1500 zł w plecy a to dużo.

pozdrawiam i zamiast czekać idźmy na policję.

Edited by Kamzi_909
Link to post
Share on other sites

Do niektórych (w tym do mnie) wysłał maila, choć bił się w pierś ,że zadzwoni...

Tak więc kolego kewlar ten telefon od Holmsa to sobie można między bajki włożyć. ;)

Goren, z niecierpliwością czekam na listę. Piątek (zgłoszenie sprawy na policje) coraz bliżej ;)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

To Bielkins, jak już będziesz po wizycie na komisariacie, daj znać jak to wyglądało, na razie nie jestem w domu i wracam w okolicach piątku. DO mnie holmes nie zadzwonil tylko wyslal maila z serii "wytnij wklej". Odpowiedziałem mu co myśle na ten temat, lecz do dzis nie było kontaktu.

Link to post
Share on other sites

24 osoby w zupełności wystarczy.

Najważniejsze aby policja zaczęła działać.

Jeśli pojawią się nowe osoby to zawsze można ich dane donieść na policję.

 

Mam znajomego, który miał podobną sprawę, z tym, że chodziło o oszustwo przez Allegro. Gość nie oddawał kasy przez kilka miesięcy. Jednak kiedy policja wszczęła dochodzenie i odwiedziła go to bardzo szybko "kontakt się się wznowił :-P " i pieniądze też się znalazły.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...