Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opóźnienia zamówień


Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja jak narazie wstrzymuje się od pójścia na policję, pan Tomek mówił że do 17sierpnia powinien być sprzęt już na 100%, dwa razy rozmawialiśmy o tym a także mailowo się dogadaliśmy więc ja się wstrzymam a potem nie ma zlituj się jak nie będzie niczego.

Link to post
Share on other sites

Czy tylko do mnie pan H nie dzwonił to tej pory?! :???:

Np. do mnie..

 

@killer666

Mówił też, że do 24 lipca sprzęt powinien być na 100% i co? Trzeba iść na policję, żeby już się coś działo, a jak Pan Holmes załatwi z nami sprawy to wtedy wycofamy oskarżenie. Im szybciej zaczniemy działać tym szybciej to załatwimy.

 

Wg. deklaracji Pana Holmesa już od dawien dawna wszystkie przedmioty z zamówienia WGC marzec/kwiecień są w Polsce, a nawet rozesłał nam 80% z nich, ale jak widać Pan Holmes dopiero zaczyna je ściągać... Holmes już wiele nam obiecał i nie wywiązał się z umowy, ale my się ze swojej wywiążemy i jak obiecaliśmy iść na policję to tak zrobimy.

Link to post
Share on other sites

na tej liście jak coś to jestem, najwyżej po ostatecznym terminie też to zgłoszę bo myślę że zawsze można dać człowiekowi ostatnią szansę jak tą zmarnuje już nie będzie zlituj się. wiem że dziwne podejście do sprawy ale taki już jestem ufam ludziom jak proszą o szansę.

Link to post
Share on other sites

Do mnie dzisiaj dzwonił i pytał czy zgadzam się na termin 10 dni kalendarzowych na zwrot kasy - czyli do przyszłego czwartku. Zgodziłem się, więc z mojej strony, zgodnie z obietnica ma czas do 7.08.2008 na zwrot kasy. Z rozmowy wynikało, że jednak ma zamiar ją oddać - zobaczymy.

Link to post
Share on other sites
Holmes to powinien politykiem zostać. Sukces murowany

Albo strażakiem. Trzema telefonami ugasił większość zapału hehehe :D. Oby władza się o tym nie dowiedziała, bo PSP puści z dymem i zatrudni H :wink:

 

Panowie,

Niektórzy tutaj zachowują się jak dzieci... I pewnie dlatego "prezenty" będą dopiero na Mikołaja :P

Link to post
Share on other sites

Boże n/c i wy jeszcze po tym wszystkim dajecie się na takie gierki nabierać... żałosne...

 

Nikt tu już nie wieży Panu H, każdy chce dowodów na to co mówi. Dziś Junior dzwonił do Holmesa i biedak nie ma z czego nam oddać kasy bo wszystko poszło do WGC, jako dowód ma przysłać potwierdzenie tego przelewu. Jeśli okaże się że mówi prawdę i faktycznie kasa jest już w WGC to ma te 10dni o które prosił na oddanie kasy(nie wiem skąd ją weźmie ale to jego problem). Wiem wiem kolejny magiczny termin ale poczekajmy do wieczora czy faktycznie ma to potwierdzenie przelewu, Junior ma do niego dzwonić.. Dobrze ze chociaż odbiera telefony i jest wola współpracy z jego strony.

Link to post
Share on other sites

Odzyskałem resztę swoich pieniędzy. Wczoraj była jedna rozmowa, dzisiaj rano druga i teraz mam już pieniądze na koncie. Co prawda niewiele tego już było (trochę ponad 300zł), ale Holmes już nic nie jest mi winien.

 

Pozdrawiam

Pegrin

Link to post
Share on other sites

Panowie nazwijcie wreszcie rzeczy po imieniu - jedyne co przychodzi mi na myśl to słynny system argentyński i nijak inaczej nie można tego nazwać...kasa akumulowała się na koncie Pana Holmesa w niejasnych celach, a on dla wybranych z różnych zamówień zamawiał różniaste ochłapy tak dla wprowadzenia zamieszania.

 

Ludzie otrzymywali też różnorakie gratyfikacje (do zamówienia za 300zł dodatkowo pistolet za kolejne 300zł który zapewne został zamówiony przez inną osobę która nigdy go nie zobaczyła).Daliście niestety wodzić się za nos przez długie miesiące a teraz kiedy małej grupie puściły już nerwy reszta dalej kręci się w kółko i słucha coraz to nowych zapewnień i terminów.Tak jak Yuber zdążył już zauważyć wielkie dyskusje i ustalanie terminów zgłoszenia sprawy na policję wróciły do punktu wyjścia i dalszych bezsensownych forumowych dyskusji.

 

Ile kolejnych zapewnień o kolejnych krokach zamówienia, kolejnych kontaktach, kolejnych potwierdzeniach i kłamstw już było.. naście czy przechodzimy już w kolejne setki??

 

Czy ta sytuacja ma jakiś konkretny cel czy poprostu lubicie być wykorzystywani do nie oprocentowanych kredytów konsumenckich?? :roll:

Edited by Convicte
Link to post
Share on other sites

Oczywiście pomimo tego, że Holmes nie ma u mnie żadnych zaległości, to jestem gotów zeznawać w tej sprawie lub pomóc Wam jak tylko będę mógł. Piszę to dlatego, że dość często kontaktowałem się z Holmesem, nawet osobiście, w czasie gdy On Wam wciskał kit, że jest na jakimś wyjeździe.

Moje dane macie w liście od Gorena

 

Pozdrawiam

Pegrin

Link to post
Share on other sites

Najgorsze jest w tym wszystkim, że pan H. nie kwapi się nawet aby wysyłać kase/stuff zgodnie z kolejnością zamówień, wychodzi na to, że im ktoś później coś zamówił tym ma większą szanse na otrzymanie zadośćuczynienia.

 

Napewno nie znajdzie się nawet jedna osoba która by cokolwiek podarowała, ani taka która stwierdzi "tyle czekałem to poczekam jeszcze".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...