Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opóźnienia zamówień


Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podobnie u mnie.

Jeszcze w poniedziałek zapewniał, że pieniądze wyszły w piątek i wieczorem dostane skan potwierdzenia wykonania dyspozycji.

 

Ani skanu ani pieniędzy, telefonów nie odbiera, albo ma wyłaczony aparat.

 

Proponuje skończyć temat i liste zanieść na policje, gdzie sąd orzeknie i będzie można oddać sprawe firmie windykacyjnej.

 

Widać pan H. ma za dużo pieniędzy jeśli stać go by tylu ludzi opłacać dodatkowo.

Edited by ravic
Link to post
Share on other sites

U mnie to samo.

W sobotę zapewniał, że przelew puścił w czwartek wieczorem, a w niedzielę dostanę screen z potwierdzeniem przelewu.

W poniedziałek kilka wymówek i przekładanie terminu wysłania potwierdzenia.

 

Ani skanu ani pieniędzy, telefonów nie odbiera, albo ma wyłączony aparat.

 

Niestety trzeba odwiedzić komisariat.

Link to post
Share on other sites

witam!

ja byłem juz u niego dwa razy, za kazdym razem bralem od niego kolejny karabin w "zastaw".

 

teraz wyglada to tak że mam dwie całkiem ciekawe maszynki ale żadna nie jest w 100% tym co mi odpowiada...

 

ten sprzet jest sporo wart i jeżeli do konca tygodnia nie dostane tego co zamawiałem plus odsetki wystawiam wszystko na allegro od 1zł...

 

nie zapomne wstawić tutaj linka ;)

 

pozdr!

Link to post
Share on other sites

zax0ml przerazasz mnie... chcesz sprzedac czyjes karabiny , na pewno nie holmsa, bo nie dostales swojej zabawki? Dla zdobycia celu zawsze idziesz tak po trupach i wbijasz we wszystko co nie jest twoje dla swojej wyzszej racji?

 

Stary asg powinno cie czegos nauczyc...

Edited by Filq
Link to post
Share on other sites

Kolego Filq... znasz mnie? Wiesz o co chodzi w całej sytuacji? Wiesz czyje to są karabiny? Widziałeś je chociaż? Byłeś przy mojej rozmowie Holesem? Po prostu, czy masz choćby BLADE pojęcie o czym piszesz? Jeżeli nadal uważasz że tak to zapraszam: www.onet.pl

 

 

tak dla jasności. Karabiny na 100% są Holmesa. Kontaktowałem się z jego kolegami z teamu (mi. Świrem) żeby wybadać jakim sprzętem dysponuje prywatnie. Dowidziałem się tego i owego; przy następnej obsuwie terminu powiedziałem że zabiorę to co ma... czyli JEGO prywatne karabiny...

 

 

tyle

 

 

pozdr!

Edited by zax0ml
Link to post
Share on other sites

Nadciąga ściana płaczu ludzi którym się nic nie chce załatwić ale lubią ganić ludzi którzy coś załatwili że nie zrobili też tego dla reszty...

Filq, obudź się... Dopóki sam czegoś nie załatwisz w życiu nikt nie będzie załatwiał za ciebie bo nie jest to w niczyim interesie... Logiczne że jak gość łazi, jeździ i załatwia to dla SIEBIE a jak TY chcesz to TY SOBIE jedź... Oczekiwanie że pojawi się rycerz na białym koniu i wszystko za ciebie załatwi jest trochę dziecinne :/

Przepraszam za offtop, ale nie mogłem się powstrzymać :)

Link to post
Share on other sites

zax0ml dziekuje za wyjasnienie sprawy. Teraz wydaje sie przejzystrza i musze przyznac Ci racje.

Chcialbym jednak sie usprawiedliwic, gdyz piszac swojego wczesniejszego posta na forum dales mi prawo do jego skomentowania a liczba informacji ktore w nim zawarles pozwolila mi jedynie na domysly.

 

 

Chopin, niepotrzebnie. Myslalem, ze karabiny sa z zamowienia WGC i holmes nie majac karabinu zax0ml'a dal mu cudzy pod zastaw. Upewnil mnie w tym post abukos.

Link to post
Share on other sites

Fliq: Po co się odzywasz, jak nie wiesz o co chodzi? Zaxoml pisał wiele stron wcześniej, że dostał od Holmes'a replikę w zastaw. Poza tym, nie wgłębiając się w tajniki prawa własności, do póki H. ma repliki, dopóty są jego, więc jeśli je da komuś w zastaw, to daje swoje, a nie cudze. A to, że się nie wywiąże z jakiegoś zobowiązania, to już problem H.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie mozesz byc pewien w 100% swojego pogladu na dana sprawe. Uznalem, ze wiem dosc, by sie wypowiedziec. Takie prawo daje mi forum to, onetu czy foczki.pl

 

Kto pyta nie bladzi.

 

I nie jest to problem tylko Holmesa ale rowniez osoby ktora za ta replike zaplacila. Zabierajac cukierka dziecku nie jest to jedynie twoj problem ale i dziecka.

Link to post
Share on other sites

Rozesłałem listę zainteresowanym i przy okazji dowiedziałem się że są osoby które jeszcze na niej nie są a chciały by się dopisać.

 

Jeżeli Goren nadal ma czas i chęci to proszę osoby, które jeszcze nie wpisały się na listę o przesłanie mu swoich danych (na poprzednich stronach tego tematu pisze dokładnie co i jak).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...