Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opóźnienia zamówień


Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na pewno żyje, tylko nie zdążył załztwić kasy dla reszty poszkodowanych i teraz już woli nie brnąc dalej w bagnie kłamstwa!!

Naprawde, przez całe moje życie nie spotkałem takiego oszusta i krętacza.

 

zax0ml, czy możesz mi powiedzieć czy nasz kolega pan H, mieszka pod tym samym adresem który wyskakiwał przy danych w jego mailu. Kraków, Prylińskiego 34/9 bo jak uda mi się załatwić jeden dzień wolnego w pracy to chciałbym skoczyć do Krakowa, bo wcześniej jak zapowiadałem kiedyś nie udało mi się pojechać

 

pozdrawiam, dzięki Junior za maila!! :wink:

Link to post
Share on other sites

Drogomysl, wydaje mi się że szkoda czasu na podróż do Krakowa. Zdecydowanie mniej czasu zajmuje złożenie sprawy na policji, a z ich pierwszego wrażenia wywnioskowałem że sprawa jest bezproblemowa i szybko powinni się nim zając. Gdy policjant dowiedział się że niektóre osoby spotkały się z nim osobiście i że podał nam prawdziwe dane osobowe (nazwisko, konto, adres, komórka), to delikatnie mówiąc zaśmiał się z jego umiejętności jako oszusta :)

Link to post
Share on other sites

do mnie ostatnio w tamtym tyg pisał w poniedziałek i od tamtego czasu cisza. Napisałem mu maila i smsa że jak się dzisiaj do 18.00 nie odezwie to idę na policje, a jak się jednak odezwie to ma czas do piątku na zwrot kasy inaczej tez ląduje to na policji. Wszystkie papiery gotowe tylko czekam na to co zrobi pan H.

Link to post
Share on other sites

Konto sprawdziłem i kasy nie ma.

W piątek idę na policję(niestety dopiero w piątek mogę), żeby zgłosić sprawę. To że wziął kasę, miał coś zamówić, ale mu nie wyszło to rozumiem, ale że mnie okłamał i ewidentnie zwodził(sprawa przelewu) to tak łatwo nie daruję.

Edited by oXyder
Link to post
Share on other sites

jak? Nie ma z nim kontaktu ani tel, ani @. Jedyny kontakt to przez Świra.. swoją droga to Świr się w niezłe bagno wpakował...

a wracając do tematu, to Świr mi powiedział, że On paczki pakuje i rozsyła... dostał ktoś cos? czy nastepna Ściema? Bo cały mój sprzęt jest w tej dostawie o której killer pisał... tylko kiedy ją dostane?

Poprawcie mnie jeśli się myle: Pending Payment to oznacza oczekiwanie na płatnosc?

Edited by Ivo_Meleskevic
Link to post
Share on other sites

U mnie też nic. A zapewniał w ubiegłą niedzielę, że kasa już poszła. Miał nawet przesłać potwierdzenie.

Niestety teraz jestem za granicą, ale jak wrócę, zaraz zgłaszam sprawę mundurowym...

Z resztą, w żadnej z paczek(tych co H. podał,co wyszły z WGC) nie ma tego co ja zamówiłem tzn. 2xM16a3 WGC Custom + inne rzeczy

A apropos Świra- przecież to koleś od Holmesa.Ściemnia tak samo jak on. Obydwoje grają na czas.

 

Mam już tego dość...

Link to post
Share on other sites

Jeśli o mnie chodzi - brak kontaktu telefonicznego, brak odpowiedzi na maile czy SMS.

Pan H ignoruje mnie kompletnie i nerwy mam już napięte jak postronki.

 

Na policji nie byłem, tylko dlatego, że pojawiają się sygnały o dostarczanych fantach czy przelewach.

Chciałbym mieć to już za sobą, bo nienawidzę takiego bagna. Tylko litość mi już została dla takiego gnojka, ale i ona się skończy.

Link to post
Share on other sites

Moje pokolenie wyniosło "to" z młodych lat.

Lepiej było załatwiać to we własnym gronie, bo nie mieszało się ludzi skrzywionych systemowo, ale czy to było lepsze dla rzeczonych... nie powiem)))

 

Niech kombinuje.

Mam żonę i 2 wspaniałych dzieci, a poza tym jeden idzie do wojska, drugi nie ma pracy, trzeciemu się się chce; i tu się nasz drogi bohater może bardzo mylić w swoich kalkulacjach...

Jeśli wiesz co mam na myśli...

 

Ludzie, nie załamujcie się, wygramy z tą łajzą, bo tak jest nam pisane...

Takie gnomy zawsze przegrywają, bo to my jesteśmy po właściwej Stronie Mocy.

Link to post
Share on other sites

Goren, całkowicie sie z Tobą zgadzam. Popatrzcie na kwoty, tylko dwie są powyżej tysiąca z czego jedna był przymuszony ponieważ bielkins zgłosił sprawę na policji. No i jeszcze można wspomnieć o całokształcie... zwrócił 6tys z całości 46tys, śmiechu warte.

W zasadzie wasze pieniądze to nie moja sprawa (swoja już zgłosiłem mundurowym), ale zgłoszenie tego oszustwa nic nie kosztuje, a może wam tylko pomóc.

 

P.S.

Suma w rozesłanym pliku xls "trochę oszukuje", ponieważ sumuje również ujemne kwoty, które są wpisywane gdy ktoś dostał zwrot pieniędzy.

Jak by ktoś nie zauważył to tak tylko napominam, żeby przypadkiem ktoś nie podał zaniżonej kwoty na policji :)

Link to post
Share on other sites
..Jedyny kontakt to przez Świra.. swoją droga to Świr się w niezłe bagno wpakował..

 

Żadne bagno - Holmes jest moim kumplem, chciałem go z tej sytuacji jakoś wyciągnąć. Oczywiście nie fundując mu wyjazd do Meksyku, ale załawiając sprawę jak należy. Co się z tym wiąże musiałem też jakoś Wam pomóc.

 

..a wracając do tematu, to Świr mi powiedział, że On paczki pakuje i rozsyła..

 

Powiedziałem Ci telefonicznie to co mi powiedział Holmes : nie odbiera tel, każdy ma na mailu tracking do swojej paczki / kase na koncie. Nie wiem czy już pakuje / rozsyła

 

A apropos Świra- przecież to koleś od Holmesa.Ściemnia tak samo jak on. Obydwoje grają na czas.

 

Nie nazywaj mnie kolesiem. Ściemniam... hmmm kiedy i w czym ściemniałem? Gadaliśmy przez telefon może? Kiedy? Czy gram na czas - chce żeby Holmes nie miał kłopotów a co za tym stoi chce żeby każdy dostał to co chce : paczka / kasa - możesz to nazwać graniem na czas.

 

Świr rzeczywiście pomaga Holmsowi rozsyłać paczki, przynajmniej robił to w zamówieniu grudzień/styczeń/luty/marzec/kwiecień :]

 

Robiłem to w zamówieniu grudniowym, styczniowym, moze tym z lutego / marca.. nie wiem dokladnie nie interesowałem się tym za bardzo. Ale w każdym razie pakowałem z nim sporo paczek bo uwierzcie - jest trochę z tym roboty.

 

 

Kontaktu z Holmesem sam nie mam. Widziałem się z nim w tamtym tygodniu i rozmawiałem na temat zwrotów. Powiedział mi że każdy ma na mailu tracking lub dostał kasę a jeżeli nie to dostanie do końca tego tygodnia, bo tak była ustalona data. Nie mówię Wam jak jest / jak będzie - mówię to co usłyszałem do Holmesa.

 

 

ende

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...