Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy komuś to się przyda ale niech będzie to dla potomnych ;)

 

Przełożenie kabli na tył repliki w CA36:

Przed

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...46bb9966e1.html

 

W trakcie ( zaznaczone miejsca w których trzeba coś przypiłować)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...f14f3bcab5.html

 

I kolba po fakcie (jako nosidełko na akumulator użyłem pokrowca na SEM 52SL które kupiłem od kolegi Ronina ;) )

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...f14fb09fea.html

 

I na koniec porównanie zdjęciowe 2 Gieni CA:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...7571c85177.html

 

Żeby post nie był kompletnym OT mam małe pytanie:

Jak jest z malowaniem broni w BW? Jakich farb mogą używać żołnierze ?

Link to post
Share on other sites

Sledzikmaster dobre ale nie do końca :-P

 

 

Batke można było kupić 9,6 firefoxa 1500 ja ją mam mieści się bez problemu.

 

A jeśli ktoś robił by Tuning mocniejszy to zmiana silnika na mocniejszy.

 

Nie wierze,że ktoś kto uzbierał kasę na Stara nie uzbierał by wówczas na silnik xD

( na zdjęciu gość miał bynajmniej HKV od Stara :-P )

 

 

Choć i tak wolę czarne Giety (Ja pobawiłem się w zamianę oznaczeń na selektorze ognia,wytarłem zamek,zrobiłem oznaczenia na pokrętle HKV a piny już miałem jak w oryginale nic nie mam nie wierzchu i wygląda pięknie ^^

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

Wawix

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

Tę modyfikację można zrobić bez tylu operacji. Wystarczy przeprowadzić przewód wnętrzem kolby...

 

Teraz wygląda to makabrycznie.

 

Ronin

 

p.s.

 

Jak zdecyduje, że moja obecna bateria to jednak za mało, zrobię opis takiej modyfikacji (mam pomysł na zrobienie jej tak, że nawet małego kawałka przewodu nie będzie widać na zewnątrz) i zamieszczę na stronie AWR.

 

p.s.s.

 

Bardzo ładnie Wawix - nieźle się to prezentuje. Jedyne do czego bym się mógł przyczepić to oznaczenia na selektorze (o tym już na gg rozmawialiśmy - literki z szablonu miały trochę nie ten kształt i jest to wina szablonu a nie Twoja), ale poza tym jest rewelacja.

Link to post
Share on other sites

Panowie, zamiast kombinować z ogromnymi gabarytowo bateriami i ich umieszczaniem na zewnątrz proponuję rozważyć zakup baterii Li-Po.

W mojej G36 KSK nie mam w ogóle miejsca na baterię, a pojemnik PEQ ma miejsce na standardową baterię 8,4V 1400mAh. Po zamontowaniu sprężyny M130 baterii Ni-Mh starczało na 30 strzałów.

Teraz mam baterię Li-Po King Arms 11,1V 2000mAh o takich samych wymiarach jak tamta NiMh i spokojnie mieści się w pojemniku, a co lepsze również w gripie od zwykłej 'długiej' G36 (mój ostatni zakup JG).

Błagam was nie masakrujcie Gietek takimi patentami jak wyżej. Nawet ten nieszczęsny PEQ nie pasuje do G36...

Link to post
Share on other sites

No racja moje przeniesienie kabli do kolby to lekka prowizorka ;) Ze zniecierpliwieniem czekam na twój artykuł Ronina o tym (o ile będzie Tobie się chciało pisać ;) ).A ja mam CA36 i tylko lunetkę mam od g36 STAR. Wawix ładna Gienia. Pogratulować wykonania. A co do malowania to jak zauważyłeś mam 2 x G36. Jedna jest pomalowana a druga nie. Ja tylko poprzekładałem części które są najmniej zniszczone do długiej ;) Stąd powstał taki dziwoląg. A ma ktoś może pomysł jak zrobić oryginalne oznaczenia H&K na G36 od JG ?

Link to post
Share on other sites

Tylko wtedy jest jeden problem, kolby nie będzie można składać, prawda? Dało by się zrobić to tak, by kable były nie widoczne a kolba składana? ;>

 

Możesz spróbować zamontować styki... ale awaryjność może być większa. Pomysł dobry , wystarczy sprawdzić

Link to post
Share on other sites

gryzly gdy zamykasz kolbę, nie zdarza Ci się przycinać kabli? jak rozwiązałeś problem luźnego kabla który zostaje po złożeniu kolby?

 

Niestety nie mam pojęcia jak ten problem można rozwiązać.

Kabel "chowa" się w kolbie, która jest pusta niestety może zdarzyć się przygniecenie tego kabla.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...