Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chodzi mi o taki wynalazek który jest pod lufa.doskonale widać go na fotach które zamieściłeś.chyba to nie jest cześć trójnogu?ja mam ca wersja k i tam tego nie ma ...

 

chyba znalazłem aczkolwiek jakieś rady jak go zamontować?

Edited by beertek
Link to post
Share on other sites

W ostrych G36KA2 jest dwustronne ucho do montażu pasa:

 

http://www.sl-8.de/Foregrip/G36K.gif

(widać po prawej stronie pod foregrippem)

 

Takiego ucha nie dokręcają do replik CA i trzeba szukać u kogoś kto ma wersję C i mu to ucho jest zbędne (o dziwo do C je dodają ;)).

 

Ronin

 

 

http://redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/...il?prodID=19761 a szyna ris kolo montarzu bedzie przeszkadzac czy nie ??

to jest zintegrowane??(uchwyt i ris)

Link to post
Share on other sites

Większość ludzi ciągle popełnia ten sam błąd. Wojsko nie składa sie tylko z tych pięknych elitarnych jednostek, które najczęściej pokazuje się na zdjęciach, a również ze zwykłych żołnierzy, których raczej mało się wspomina. Zasada jest prosta, jeśli ktoś decyduje się na rekonstrukcje tej szarej większości, to robi wszystko wg przepisów i regulaminów BW, wtedy cena mundurów, replik i oporządzenia jest jeszcze do przyjęcia. Decydując się na reko jednostek specjalnych, o których jest coraz częściej mowa, nie obowiązuja prawie żadne zasady, uzbrojenie i oporządzenie wybierane jest przez żołnierzy konkretnie pod profil wykonywanych zadań i rejon działania, o cenach już pisać nie będę, bo bywają rożne ;-)

Link to post
Share on other sites

Wolfie oczywiście masz rację. Stąd moje pytania - póki co interesują mnie zwykli żołnierze BW i w kierunku tej rekonstrukcji idę.

Wersji G36 (no, modyfikacji) jest całkiem sporo, a na fotkach czasem trudno rozpoznać formację.

Kolejne G36 z granatnikiem i jeszcze innej długości lufą:

2007321757285075728ge0.th.jpg

Ktoś coś wie na jej temat?

Edited by danyboy
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...