Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ 25


Recommended Posts

  • Replies 538
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Cóż, ja po prostu jak dostanę replikę w swoje ręce, to trybu auto używać nie będę ;)

 

 

Bueheheh...

 

No to powodzenia, to będzie raczej masochizm, przecież ta zabawka ma zasięg taki jak stock TM, celności porównywać w ogóle nie można. :lol:

Link to post
Share on other sites

Aha. Dobrze wiedzieć, że sprężyna 120-130 daje taki sam zasięg jak 90. Nieważne, jakie jest spasowanie innych części.

Nie można porównywać celności? Z czym? Z P90 TM na przykład? Gdzie lufa jest dwa razy krótsza?

A czy ja Ci kolego wszechwiedzący i porównujący do niewiadomo czego, pisałem że nie będę używać auto od początku? Czy dopiero po tuningu?

Jak nie znasz faktów to powstrzymaj się od komentarzy, które nie wznoszą niczego specjalnego do tematu, bo się burdel robi.

 

Śmieszą mnie, z całym szacunkiem ludzie, którzy w temacie się nie wypowiadają, wpadną z jakimś błyskotliwym postem byleby człowieka zezłościć...

Edited by zavisza
Link to post
Share on other sites

No to powodzenia, to będzie raczej masochizm, przecież ta zabawka ma zasięg taki jak stock TM, celności porównywać w ogóle nie można.

Bzdura

 

 

Masochizm nie używać AUTO? Otóż w tej replice to podstawa, nie daję wiary w ten uber gearbox i prędzej czy później na auto wyplujesz tłok lufą. Ja nie używam auto, to jest broń wyborowa i musi się czymś odróżniać, nawet jeśli nie robi tego zasięgiem.

Edited by penio151
Link to post
Share on other sites

zavisza weź nawet z takimi ludźmi nie dyskutuj. Bo to sa jedni z tych co przekonani że choćby jaka replika firmowa nie była słaba to i tak przeskakuje wszystkie chińczyki (nawet po ostrych tuningach? :D) także szkoda Twojej klawiatury:) O jego wypowiedzi nie pisze no bo po co jak penio rozwiał watpliwości:) Używac Auto też nie zamierzam. Jak sie cos zrąbie to GB do SR 25 G&P i wtedy podkrętka coś pomiędzy wyborówką a snajperką (550 fps nie więcej) Na początek wydaje mi się że warto kupić uszczelnioną komore HU dobra gume i precke (komora jest na asgshopie za 119 zł bodajże) więc za 1k można już mieć dobry karabin wyborowy. JAk jest z magazynkami? Sięgałem wielu opinii ale większośc nie miała nic wspólnego:/ które dokładnie pasują? NA krakmanie mają pasujące idealnie? I czy ktoś sprawdzał a nie że "na oko" bo wiecie jak to jest.

Link to post
Share on other sites

Co do magazynków:

 

Na Taiwanie masz drumy i hi cap od CA, dokupować je to bezsens. Low capy innych firm niż A&K pasują ale są małe problemy, mimo to kulki podają. Magi od CA pasują świetnie, zależy od wykonania - latają lub siedzą twardo. G&P nie chcą się zatrzasnąć, czasem nie chcą wejść w okno magazynka.

 

W sobotę postaram się sprawdzić jak to się ma z magami G&G na 50 kulek.

 

 

@Edit:

Usta komory pasują do zwykłych magów do M-ek, oczywiście śmiesznie wygląda magazynek na 5,56mm w oknie 7,62, mimo to kombinuje jak je tam wkładać.

Edited by penio151
Link to post
Share on other sites

Bueheheh...

 

No to powodzenia, to będzie raczej masochizm, przecież ta zabawka ma zasięg taki jak stock TM, celności porównywać w ogóle nie można. :lol:

 

Kolejne dziecko full auto... To ile trzeba mieć, przepraszam, zasięgu, żeby można było strzelać na semi?

 

:poddanie:

 

Czy ktoś już miał przyjemność z jakimiś usterkami lub problemami poważniejszymi?

Link to post
Share on other sites

Doświadczyłem już słabości materiału, po kupnie jak replika do mnie przyjechała ( w transporcie) pękło body w tylnej części, która utrzymuje całą górną pokrywę. Niestety ten model nie ma uszu tak jak zwykłe Mki i ten element jest poddawany potężnym naprężeniom.

 

Poza tym już czuję, że wyrabiają się styki i wkrótce zabraknie semi. Przebieg jakieś 1k kulek.

Link to post
Share on other sites

Nie no, po prostu bawi mnie to ze wypuscili chinczyka o wygladzie karabinu wyborowego i od razu mamy tu pelno parasnajperow i w ogole :wink: Moze byc sporo rozczarowan kiedy sie juz okaze ze stock CA > PJ25. :lol:

 

I w związku z tym nie nadaje się to-to do strzelania na semi? :roll:

Link to post
Share on other sites

Szkoda mi czasu na tłumaczenie, jak się ma głowę na karku to się samemu do tego dojdzie, poza tym to nie jest chyba odpowiedni temat.

 

PJ25, jak każda chińska replika, po włożeniu dobrej gumki i lufy będzie strzelała przyzwoicie. Trafienie z 30 metrów pierwszą kulką to nawet dla stocka nie powinien być problem. Myślę, że napis "AUTO" można by potraktować jakąś farbką modelarską albo zwykłą - małym pędzelkiem, 2-3 warstwy. Powinno załatwić sprawę ;)

Link to post
Share on other sites

Nie no, po prostu bawi mnie to ze wypuscili chinczyka o wygladzie karabinu wyborowego i od razu mamy tu pelno parasnajperow i w ogole hahaha.gif Moze byc sporo rozczarowan kiedy sie juz okaze ze stock CA > PJ25. icon_lol.gif

 

ejj sorka stary czytałem jeden z Twoich tematów że w M15 chcesz zrobić prawie 600 fps:/ No to nie rozumiem Twojej irytacji że ktoś z chinola chce zrobić coś podobnego:/ "para" snajperem to może Ty jesteś w sensie inwalidzkim:) Bo uważasz że nie da siezrobić z SR 25 od P&J takiego samego karabinu snajperskiego jak np z SR 25 CA? To śmiem Cię rozczarować bo tutaj różnica między nimi to body:) Bo reszta przy tuningu wylatuje na aukcje na allegro albo do komisu. A tymbardziej jeżeli twierdzisz że CA 320 fps jest o wiele lepsze od choćby tego SR 25 co ma 430 to aż z ciekawości w weekend porównam bo mam możliwość :) No ale takie to jest "gdybanie" innych użytkowników :wink: :-F

Link to post
Share on other sites

Porównawczo PJ25 do G&G GR25 wypada blado i wykonaniem oraz zasięgiem, jednak kultura pracy znacznie lepsza. Co do tuningu, kombinować nie będę, gwarka się przyda. Druga sprawa to drogie szkielety GB - CA na taiwanie to jakies 350zł, a kompletny GB od G&P to ~~550zł i ~~790zł.

Link to post
Share on other sites

Sam nie p...ol nie proszony i co mi oraz innym dała ta wiadomość?zrobiłem takie porównanie, jeśli Ci się nie podoba to nie czytaj, nie komentuj i morda.

 

Jeśli się nadal nie podoba proszę dokładną reckę z porównania body tych dwóch replik.

Link to post
Share on other sites

madjong on wcale nie napisał że maja te same GB :/ więc nie wiem co tak na niego wyskakujesz :wink: pierwsze myślałem że to literówka i miało być SR a nie GR no ale. A teraz ja moge powiedzieć bo miałem w łapach SR 25 po tuningu do 600 fps i PJ 25. Moim zdaniem no to body no wiadomo. Gorsze bo gorsze ale spoglądajac na chinole dziś a choćby pare miesięcy temu no to :) uśmiech się robi na twarzy. Grawerka nie jest mi potrzebna do szczęścia bo znam wiele przypadków co to służy tylko do lansu :D jeżeli chdozi i prace no to zasięgu i celności nie było co porównywać bo tu był full tuning a tu stock (tylko te modifikacje co krakmani dokonali) ale wrażenia ze strzelania w obydwu przypadkach miłe. Byłem zaskoczony szynami bo naprawde nie widziałem jeszcze takich (chińskich:D) ja się właśnie przymierzam do kupna plus precka gumka i uszczleniona komora. Potem kompletny GB. Z moich wyliczeń wyszło że musiałbym o wiele wiecej kasy zainwestować gdybym na baze wziął CA już nie mówiac o propozycji G&P bo to dla mnie chora cena. Nie że olbrzymia i nie wydałbym takiej ale odkąd życje air softem to stwierdzam że bardziej OPŁACA się kupić chinola i postawić na nim tuning markowymi częściami niż pchać kase w markowe repliki. To jest moje zdanie i dla mnie to jest korzystne bo w wielu przypadkach tuning plus chinol < markowy odpowiednik pod względem cenowym.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...