Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Moim zdaniem 400 fps to troche mało. Jak na kulce 0.20 no ale to jest gaz polecany przez producenta o obniżonym ciśnieniu. Na innym będzie napewno o wiele lepiej śmigało ale to już na własne ryzyko. Repliki STAR'a do tanich nie należą. Ale w mojej ocenie cena tego jak i wielu innych modeli replik jest idealnym odzwierciedleniem jakości użytych materiałów spasowania i niezawodnej pracy.

Link to post
Share on other sites

Wiem ze to gazówka, ale jest identyczna z oryginalna L96A1. Nie chce jej kupowac tutaj a sprowadzic ze stanow bo zauwazylem ze tam sa dosyc tansze markowe repliki niz u nas. Nie wiem tylko jak później z tuningiem gaziaków :???: Na razie skupiam sie na tuningu warriora od wella, ale ta replike chce miec w arsenale pod warunkiem ze da sie z niej zrobic cos mocniejszego :uśmiech:

 

 

Ps: Replika musi isć ze sklepu w stanach bezpośrednio do mnie czy może ja kupić ktoś z rodziny mieszkajacy w stanach i przesłać paczką do polski??

Edited by Boberwax
Link to post
Share on other sites

...weź Tanake? Prawie to samo tyko masz 570 fps i moim zdaniem o wiele ładniejsza bo nie ma składanej kolby.

Wszystko kwestia gustu ale:

1. lufa zewnętrzna odwzorowująca oryginał wojskowy, BARDZO ŁADNA ( duży + )

2. dwójnóg w komplecie ( + )

3. luneta w komplecie ale... "nieciekawa" ( +/- )

4. składana kolba czyli właśnie kwestia gustu ( +/- )

5. plastikowy blok zamka - WIELKA KUCHA!!! ( duży - )

6. niewielka moc ok. 400 fps ( - )

7. dużo cięższy od Tanaki - nie wiem dlaczego..? Chyba lufa zewnęczna, może..? ( +/- )

 

Niestety nie wiem jak strzela.

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

róznica cenowa jakoś mi nie rekompensuje tego dwójnoga i lunetki. Choć całkiem zła nie jest choć radziłbym kupić choćby bloga z wyglądu prawie taki sam i do tego wieżyczki typu "snajper" dają o wiele większy komfort i +1 dla lansu:P Co najwyżej kwestią może być jeszcze monopod. Nie wiem czy gdzieś można dostać. Może Lambert wie? W sumie wykonanie sobie takiego i to troche bliżej przodu broni a nie na samym końcu kolby (w sensie żeby całkowicie chowało się we wgłębieniu kolby gdy nie jest potrzebny) osobiście uważam że waga 4/5 kg to i tak dużo. Wystarczająco żeby broń była bardzo stabilna podczas strzału i wogóle podczas manerwowania w pozycji leżącej. Lufe jakby się ktoś uparł można dorobić własną albo zamienić ze STAR'em (może jest nawet w pełni kompatybilna?)

Link to post
Share on other sites

Też myślałem o Tanace, ale jednak bardziej kusi mnie Star pewnie przez to odwzorowanie oryginału. Składana kolba myśle że nie powinna sprawiac problemu za to waga juz większy, ale w koncu oryginał tez tyle waży. Problem jest z tym co zauważył Lambert (mnie umkneło) czyli plastikowy blok zamka. Wiec tu pojawia sie pytani czy da sie go wymienić i gdzie ewentualnie go mozna znaleść? No i który sklep w stanach polecacie :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

mi się wydaje że STAR to raczej klimatyczna replika, z uwagi na mały fps. Choć pewnie można conieco więcej wycisnąć ale Tanaki nigdy nie przeskoczy. Jakbym miał Ci coś doradzić to właśnie tanake i do tego dowolny dwójnóg i lunetke bloga chociażby 3,5 - 10 x 40 mm za niecałe 300 zł jest w "pewnym" sklepie.

Link to post
Share on other sites

ehh zwróc uwage chociażby na moc i cene. Czy chcesz wydać prawie 2500 zł za klimat? Czy wydać 2000 za nie kwestionalnie o wiele lepsze osiągi? Ja bym wybrał tanake bo o ile nawet lubisz klimat to ten STAR to ledwo pod wyborówke bym podpiął. Dziś niektóre chińczyki od JG mają tyle i więcej fpsu. (nie zasięgu żeby nie mylić) A żeby trafić kogoś kto kampi np w krzakach siła przebicia tez musi być większa zeby nie trzeba było podejść na 30 metrów. Ja nie namawiam ale z opinni innych i jednokrotnego strzelania moge potwierdzić że obsługa bardzo komfortowa dobrze leży w dłoni a waga taka że nawet na "jebankach" gdzie raczej nie będziesz się ciągle czołgał nie da się ciała. Zależy tez jeszcze od warunków fizycznych a zauważ że 4 kg a 8 to już spora róznica.

Link to post
Share on other sites

Nie sądzę żeby aż tyle...

Poza tym należy zastanowić się dlaczego dedykowany jest słabszy gaz.

Używanie w tej replice silnego gazu może przynieść przykre konsekwencje... ;-)

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

No to poczekam chyba na te części i bedzie spoko. W stanach z tego co zauwazyłem markowe repliki sa nawet o 1000zl taniej a biorac pod uwage że przyśle ja wujek z samochodem albo jakas inna paczka na jego koszt wiec oszczedność zawsze jest i można to wydać na upgrade :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...