Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PanzerFaust II , Szczecin 29-31 Sierpień 2008


Recommended Posts

TRAILER - LINK

 

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA!

 

Czas: 29-31 Sierpnia 2008

 

Teren: Szczecin, Puszcza Bukowa (DOJAZD)

 

Limit miejsc: 200 (Impreza tylko na zaproszenie - osoby zainteresowane odsyłam do tematu PUNKT REKRUTACYJNY )

 

Rejestracja: Do 10 Sierpnia.

 

Koszt: 20zł (LINK DO INSTRUKCJI PŁATNICZYCH)

 

Wiek: 18+

 

Wszelkie pytania i wątpliwości proszę pisać na FORUM PANZERFAUST II lub też pisać na : panzerfaust2@sfora.tox.pl

 

Harmonogram:

29 Sierpnia:

 

16.00 - 24.00 - rejestracja uczestników.

 

30 Sierpnia:

 

7.00 - Pobudka

8.00 - Zbiórka, wprowadzenie, oznaczenie stron.

10.00 - Rozpoczęcie rozgrywki

ok. 14.00 - 14.30 - Półgodzinne zawieszenie broni na posiłek (we własnym zakresie).

20.00 - Zakończenie rozgrywki

21.00 - Impreza integracyjna (jadło zapewniają organizatorzy)

 

31 Sierpnia

 

10.00 - Oficjalne zakończenie zlotu.

 

(dla chętnych rozgrywka dodatkowa)

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

aby kontynuować to co zacząłem w części I

 

No no ,ani mi się waż zrobić takiego numeru jak wtedy, nie zapomnę ci tego zapewne nigdy (jak można tak człowiekowi adrenalinę napompować ?) Zakładam że jak z zupełnej ciemności zasypał was grad kulek, to przeszła wam ochota na zwiedzanie :mrgreen: A oprócz tego to jak zwykle cieszymy się że wpadniecie :mrgreen:

 

Szmergla trzeba przykuć do beczki z piwem i już...tylko cholera kto będzie mu te beczki na pełne zmieniał co chwila ;-) ?

Edited by shaw
Link to post
Share on other sites

Qrna zawsze ktoś chce się na krzywego załapać ;-), a Ty Szmeru nie pitol, tylko zbieraj swą wesołą ekipę Tolka Banana i chociaż poyntegrujcie się z nami, tudzież postrzelajmy się w niedzielę (bynajmniej Ci co dadzą radę sprostać regulaminom ;-) ).

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Pancer, pancer i po pancerze :lol:.

Dzięki wszystkim za grę, co prawda mogłem być tylko na końcówce, ale z parkingu udało mi się przedrzeć do naszego sztabu niezauważonym przez wroga ;-).

Chciałbym podziękować Sforakom za imprezkę, nawtykają wam na forum niedociągnięć, to mi się rozpisywać nie chce ;-).

Wszystkim co dojechali z dalekich końców Polski podziękowania tym większe, że się chciało.

Do zobaczenia na następnej imprezie, jednocześnie zerknijcie na fora Sfory, Strefy, oraz NASZ temacik zdjęciowy w celu poznania linków do fotek ;-).

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Moda poproszę o sklejenie.

 

Zapomniałem dopisać, największy szacun dla ekipy w białym transporterze wpadającej na obozowisko w niedzielę, pootwierane szyby i drzwi i "Lot Walkirii" na pełny regulator :mrgreen:, zajefajnie wam Panowie to wyszło :-).

Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim w swoim imieniu oraz reszty TD, za miła wspólną zabawę. Ciekawy scenariusz, starannie przygotowane rekwizyty, klimatyczni oficerowie polityczni, no i wspaniały teren. Oczywiście nie obeszło się bez drobnych wpadek i problemów, przykładowo z łacznością, ale liczę na to, że na kolejną edycję organizatorzy to wyeliminują .

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...