Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fallout 3 w akcji


Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak z innej beczki

Producent wykonawczy z Bethesdy stwierdził, że mimo chęci, zespół pracujący nad grą ma tak pełne ręce roboty, że nie jest w stanie sprostać takiemu wyzwaniu jak stworzenie narzędzi, łatwych w obsłudze i dobrze pracujących z grą.

Czyli, kolokwialnie mówiąc, kupa.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ciężko powiedzieć czy F3 to będzie jeszcze Fallout czy już nie. Trailery bardziej momentami przypominają przypakowaną wersję Resident Evil, a Bethesda może być pewna że tak czy tak gra się sprzeda... Czemu? Bo będzie ją kupować dużo ludzi którzy nigdy nie grali z F i znają go tylko z przekazów 'jaki to świetny klimat miała ta gierka' i tacy którzy po obejrzeniu jakiegoś filmu sci-fi zapragnę zagrać w coś sci-fi a deusex to nie tytuł dla nich. Bethesda ma więc spokojną głowę go co nie zrobi, byle by było to ciekawe i nowe, to się sprzeda. To nie jest oczywiście dobra prognoza dla tych którzy chcą grać w Fallouta.

Tylko nie można nastawiać się z kolei na zbytnią krytykę, bo ta gra będzie w porównaniu do f1 i f2 na pewno i tak wywrotowcem.

Mam głęboką nadzieje że będzie to ciekawa gra... i że będzie to wciąż Fallout. Choć boję się że będzie za dużo opierało się na strzelaniu...

 

Tak czy siak nie mogę się doczekać :]

Link to post
Share on other sites

Oglądałem ostatnio jakiś gameplay f3, w którym jeden z twórców z gry powiedział, że najnowszy fallout nie będzie w żaden sposób fabularnie powiązany z poprzednimi częściami. Przejęty został tylko świat i tytuł.

Ale i tak przekonamy się o tym 31 października. (albo później :cry: )

Link to post
Share on other sites

Ja piernicze, wczoraj się na mnie kumpel obraził, podczas rozmowy o F3. Dokładnie taka sama rozmowa jak tu. Co będzie to będzie, jak będzie to inna historia, to dobrze, bo ile można ciągnąĆ i produkowaĆ potomków jednej osoby. A jak będzie o zwykła naparzanka to też dobrze, bo w końcu ktoś wydaje kolejną grę w świecie Fallout. A poza tym to widoczki są przepiękne.

Link to post
Share on other sites

druga opinia przemocna ;)

 

Chociaż jeżeli chodzi o to, to i tak kupię tę grę i sam wyrażę o niej opinię ;) Ja jako wiele osób WIEDZIAŁEM, że gdy bethesda kupiła sobie prawa do gry Single Player (jedyna nadzieje do tryb on-line, który może wyjdzie, jak nie umrę) będzie to kaszanka, a gry trafi do "szydera mode-ON "zone"".

 

Znowu, test osoby, która grała w poprzednie częsci fallouta i nie są one zbyt pozytywne.

 

Chociaż najgorsze w tym wszystkim jest, że nie modów też nie będzie :)

Link to post
Share on other sites

Widzialem GamePlay na żywo i mi się podoba - od czasu poprzednika minęło już sporo czasu - przyszło nowe pokolenie, i to dla niego a nie dla małej garstki starych pierników :-P robią F3 mi się podoba - jest inna - i to bardzo dobrze, jak by skopiowali to by się podniosły głosy, że kalka z lepszą grafiką itd.

 

Wymagania : pokaz który widziałem odbywał się na C2D 2.66GHz, 2GB RAM i 8800GTS 512 - czyli sprzet zupełnie przeciętny - a gra smigała aż miło.

Link to post
Share on other sites

Ta popaprana, obiegowa opinia, jakoby F3 to niby S.T.A.L.K.E.R. itd. to kompletna bzdura. Chciałbym zauważyć, że wizja post nuklearnego świata nie jest żadnym novum ani w literaturze, ani w filmie ani w grach komputerowych. A jeśli chodzi o cRPG to na pewno pionierem w temacie było Black Isle z Fallout i Fallout 2. Twórcom gier komputerowych kończą się pomysły, więc sięgają po bardzo modny ostatnio Czarnobyl i ogólnie pojętą wizję zagłady nuklearnej. Więc jeśli już, to S.T.A.L.K.E.R. wzoruje się na Falloucie, nie odwrotnie.

Nie ma co wybiegać z opiniami, że gra będzie wyglądać tak czy inaczej. Trza zaczekać do premiery i się przekonać. Bethesda dość nietypowo podeszła do sprawy promocji gry - żadnego dema, żadnej bety, nic.

Ja już "przygotowałem się do przyszłości" i zamówiłem swoją kopię wersji kolekcjonerskiej gry. :D Czekam z niecierpliwością na premierę.

Link to post
Share on other sites

W swoim świętym oburzeniu zapomniałeś o takiej grze jak "Wasteland".

Niestety 'Wasteland' jak na dzisiejsze czasy okazała się dla mnie niezbyt grywalna (to sterowanie - człowiek za bardzo do myszki się przyzwyczaił). I podejrzewam, że to samo będzie z jego prawnukiem, Falloutem 3 :/

 

 

Flame, może chodziło Mu o podtytuł tematu? :P

No i nie ma co się burzyć, TES V: Fallout ma bliżej do stalkera niż do klasycznego fallouta.

 

No, chyba TES V: Fallout to bardziej wzorowany na poprzedniku czyli TES IV: Oblivionie ;)

 

PS. Kocham TESIII ;)

Edited by nockeer
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...