Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RS Type 56-1


Recommended Posts

Jest wart 100% swojej ceny, wygląda idealnie, materiały to pierwsza klasa stali ;) nie ma żadnych odstających po odlewowych błędów, bo to blacha tłoczona:) wszystko pięknie zaczernione, nie ma odprysków, warstwa nie za gruba w sam raz tak żeby było widać strukturę tłoczenia. No i drewienko nie prze lakierowane ani nie zbyt wygładzone. Widać słoje jak i u mnie zdrowego sęka na przednim chwycie. Wszystko spasowane na ciasno, nic nie trzeszczy nic się nie telepocze, przy rozbieraniu stawia opór co jest jedynie zaletą. Mechanicznie po 5 tyś kulek też jest OK, nic się nie psuje nic nie piszczy, zero zacinek czy podwójnych kulek. U mnie śmiga na 9,6v 1400 intelecta i kulkach 0.28, ROF jest fajny nie za wielki nie za niski baterii też nie zużywa szybko. Jedyną wadą przynajmniej dla mnie jest to że to chińska wersja. Pozbyłem się bagnetu i wstawiłem tłumik ognia od AKM-u. W przyszłości myślę wstawić drewno z AKM-u i dekiel ;) zobaczymy czy będzie pasowało :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mechanicznie po 5 tyś kulek też jest OK,

 

Kolega po 5tys kulek to nawet chińczyki za 400zl wytrzymają

Napisz po 50tysiecach kulek jak tam mechanizm stoi ..

 

U mnie śmiga na 9,6v 1400 intelecta i kulkach 0.28, ROF jest fajny nie za wielki nie za niski baterii też nie zużywa szybko.

 

Jaki rof jest na sekundę?

 

Używasz magów od real sworda??Czy tez inne ??

Link to post
Share on other sites

To co mam wystrzelić dla Ciebie te 45 tyś kulek? Pytasz to Ci piszę, nie chcesz wiedzieć to nie pytaj :???:

 

Kolego, nie o to mi chodziło to było odpowiedz do twojej wypowiedzi

 

 

 

Jaki zasięg jest skuteczny by trafić w sylwetkę człowieka ?

 

Jedyną wadą przynajmniej dla mnie jest to że to chińska wersja

 

Ale chyba zgodna z oryginalnym Type 56 ??

Link to post
Share on other sites

Witam! Mam dylemat z wyborem karabinu. Kusi mnie opisana wyżej replika jak również AK z VFC. Czy ktoś mógłby zestawić obie repliki i napisać jak wypada RS na tle VFC ?

Pozdrawiam i z góry dziękuję ;-)

 

 

Type 100% zgodne z oryginalnym Type 56

I w Type masz mocniejsze części skoro władają tam sprężynę m120

Real Sword jak to pisze Capri ASg Cytuje:

 

Przewagę jaką ma nad innym Real Sword to doświadczenie konstruktorów oraz techniczne możliwości zastosowania wielu elementów pochodzących od wersji ostrej.

 

 

a VFC to nie wiem pewnie gorsze ....

 

 

 

To tylko takie moje skromne zdanie

Link to post
Share on other sites

Do RS wchodzą elementy od ostrego bez przeróbek (AKMS) wiem bo kumpel ma inokatsu przerobionego na AKMS... Niedawno zmieniał rure gazową i chwyt przedni.

Do mojego RS pasowały bez zastrzeżeń a do jego trzeba było przerabiać.

No myśle iż w moim mam około 7-8 tyś kulek (pare drumow) i działa ok.

dalej ma 410 - 420 fps na lufie TnioKoby 6.08

 

Co do Recki to nie chce mi się pisać ot i tyle.

Wypada lepiej niż VFC jak dla mnie. no i lepiej niż inokatsu ;p ...

Edited by SAper111
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Czy jest możliwość zamontowania org. muszki z ak-47 lub AKM? (Ta okrągła mnie zraża) :cry:

I czy magi naprawdę latają gdzie chcą, czy to zależy od maga? I co do wagi tej repliki też mam pytanie: ile ona waży. Bo na Capri piszą, że 3700 a na GunFire, że 3300.

Edited by bronek1993
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Se kup i porób zdięcia... :D

 

"Lista części stockowych standartowych:

 

Zębatki wykonane bardzo estetycznie dużo lepiej jak w G&P czy VFC,

Prowadnica sprężyny jest nie łożyskowana plastikowa lecz przy spreżynie M110 (skok zwyczajny) zakładanie stalowej jest bezcelowe,

Cylinder typ 0 mosiądz,

Głowica cylindra to plastik ale spasowany bardzo ciasno (miałem problem z wciśnięciem z powrotem),

Popyczacz plastik albo poliwęglan, za ładny na zwyczajny odlew,

Łożyska 7mm stalowe kulkowe,

Zatrzask Anty rewersal z dzwignią na zewnątrz gearboxa tak, żeby można było przy zacięciu tłoka w tylnej pozycji, zwolnić zębatki. Bardzo przydatna rzecz,

Silnik hyper toure up,

Dysza plastikowa, uszczelniana dodatkowo uszczelką,

Głowica tłoka to duracon łożyskowana

Styki i płytka selektora ognia wykonane bardzo estetycznie.

 

Części niestandartowe:

Tłok - zwyczajny od V3 nie będzie pasował, bo przez krótki gearbox jest ścięty z tyłu ale można go spasować ze zwyczajnej V3 przy użyciu pilnika, dla fana AK to żaden problem. "

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...