Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AIMS od VFC


Recommended Posts

Przepraszam za zwłokę, ale miałem problemy sprzętowe ;)

 

Tutaj fotki montażu:

pdr0022xt9.th.jpg

pdr0023ke2.th.jpg

pdr0026gm4.th.jpg

 

I jakiej przeróbki prawdopodobnie wymagałaby kolba (osobiście jeszcze nie próbowałem).

 

Klin może mieć 1 cm długości - to w zupełności wystarczy, żeby wszystko sztywno się trzymało.

428sj5.th.jpg

 

 

A tu moja duma teraz to już trochę bardziej AKM niż AIM - dolne łoże z AKM (zdaje mi się, że z Łucznika).

pdr0027hy3.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

odpowiadając na twoje pytanie

pict0006iq9.jpg

da się go założyć ale nie działa system szybkiego demontaż gdyż granatnik blokuje się na mocowaniu do bagnetu. Trzeba spiłować mocowanie(niezalecane ) lub kawałek granatnika od środka. pozdro

 

ps nie mam frontu od AKM wiec nie wiem czy będą pasować drewna , ale sądząc po ilości miejsca powinny się zmieścić

 

edit: jednak pasuje jak ulał poprostu trzeba precyzyjnie zamontować montaże:) można tez lekko zaokrąglić kanty dla łatwiejszego montażu

Edited by shenq
Link to post
Share on other sites

Po przeczytaniu tematu rozumiem, że batka mini mieści się we front gripie a po przeciągnięciu kabli do tyłu można stosować batki stick pod pokrywą. Dobrze skumałem? Mam Pytanie zatem - jaka batka 9,6V wchodzi do przodu ( o ile wogóle się tam zmieści) aby nie bawić się w przeciąganie przewodów na tyły? Proszę o link do batki 9,6V najlepiej ze specshopu. Dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Kable to raczej musiałbyś przeciagać do przodu gdyż są z tyłu własnie. I pasują do sticka. Ehh mój egzemplarz właśnie przyszedł ze sklepu, podłączyłem baterię i nic... Słychać tylko jakby blow-back, chciał ruszyć i nic więcej. Replika nówka dopiero z pudła wyciągnięta. Możecie mi powiedzieć co może być przyczyną?

Edited by drache
Link to post
Share on other sites

Tak, przez blow-back'a na 8,4 nie poszło a 9,6 nie była zbytnio naładowana, ale udało mi się poradzić sobie, po prostu wyciągnąłem drut który łaczy gearbox z b-b, i juz na 8,4 ładnie strzela :) A, że wogóle od poczatku planowalem, iż b-b będzie wyłaczony sprawa się szybko rozwiązała. Problem miałem bo dostałem go w pudle po seri AK-74 i instrukcja była do nich a nie do AIMSa :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...