Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M24 nakierowanie na tuning :)


Recommended Posts

Witam Szanownych Panow

 

Interesuje sie zakupem repliki broni M24 firmy CA.

Czy po dodaniu kompletnego cylingra CA ze sprezyna 300% wytrzymaja inne elementy?? Najbardziej boje sie o mechanizm spustowy. Jezeli nie to prosze o kolejne porady. Boje sie o moje fundusze gdyz jeszcze mam 16 lat :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam Szanownych Panow

 

Interesuje sie zakupem repliki broni M24 firmy CA.

Czy po dodaniu kompletnego cylingra CA ze sprezyna 300% wytrzymaja inne elementy?? Najbardziej boje sie o mechanizm spustowy. Jezeli nie to prosze o kolejne porady. Boje sie o moje fundusze gdyz jeszcze mam 16 lat :P

 

 

Witaj,

Tak się składa że jestem posiadaczem repliki M24 z zestawem 300% CA więc mogę ci odpowiedzieć bazując na własnym doświadczeniu.

Jedyne zastrzeżenia jakie można mieć, to rączka przeładowania. Kilku osobom się połamała, jednak jeżeli będziesz uważał przy naciąganiu (płynnie, nie na siłe, nie szarpać w ferworze walki) to będzie ok - moja ma się dobrze.

Spust jest troszkę twardy przy tak mocnej sprężynie ale wystarczy go naoliwić i da się strzelać.

 

Aha tak przy okazji co do tych funduszy. Niech nie kusi cię kupowanie sprężyny 380% jeżeli nigdy nie miałeś okazji próbować ładować takiego potwora ;) . Oprócz problemu z naciągiem, nie zaryzykowałbym także wkładanie tejże sprężyny do niczego innego jak do zestawu lvl 3 (na specshopie za 700zł bez sprężyny).

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...