Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kulki TAJGUN - KANT???


Recommended Posts

Po etykietce wyglądają na to samo co oferuje pewien sklep:TU.Wystrzeliłem już jakieś 2000 tych kulek i na razie nie miałem żadnych problemów, oferta jest bardzo kusząca, ale cena jeszcze bardziej podejżana. Porównajcie cenę za np. 1000 sztuk ww. sklepie a tą na allegro.

 

Chyba poczekam na opinie pierwszych klientów, gość pierwszy raz te kulki sprzedaje i nie ma jeszcze żadnych komentarzy odnośnie tych kulek.

[/url]

Link to post
Share on other sites

Na militaria poprostu zdzierają. Tanie te kulki można kupić w tajgunie: http://www.tajgun.pl/opis.php?lp=238

 

A dlaczego na allegro cena niższa? Nie mam pojęcia. Może jakieś zamówienie hurtowe? Wiem za to jedno: podobnie jak napisał to kiedyś Blob(wtedy sprawa była poważniejsza bo dotyczyła kulek TM) uważam że w przypadku takiej aukcji sprzedający powinien zdradzić źródło towaru aby nie było podejrzeń że są to tańsze kulki sypane w garażu do torebek po droższych lub że kulki są odsypywane i nie ma tam 5000 szt. Jedyna rzecz jaka mi przychodzi jeszcze do głowy to że kulek jest więcej niż 1 kg(maszyna tak sypie) i ten koleś odsypuje nadwyżkę a potem sprzedaje dokładnie 1 kg. Co prawda musiało by być ich sporo więcej by mu się to opłacało więc stawiam jednak na hurt. Z resztą dosyć tych spekulacji. Jak ktoś jest zainteresowany to niech przyciśnie sprzedawcę.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Też miałem z tym problem. Kupiłem na spółkę z kolegami 1kg kulek 0,2g.Czyli 5000szt.Tak samo pisało na tajgunie.Podzieliliśmy je równo między siebie (mam pudełeczko,do którego wchodzi równo 200 kulek-ułatwia liczenie).Jeden z kolegów zauważył,że jest coś nie tak.Za miast 5000 w paczce było 4250 :evil:

 

Z tego ustaliliśmy,że:

  • albo w paczce nie było 1kg kulek

albo kulki nie miały 0,2g tylko trochę więcej

:(

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...