Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Zastanawiam się nad zakupem czegoś na zrzut. No i właśnie czego.

Co byście polecali? Zastanawiałem się nad torbą z MIWO jednak zastanawiam się czy przypadkiem za duża ona nie jest (magazynki z M14 z czasem pewno M16). Chciałem się popytać użytkowników co sądzą o takiej torbie czy nie przeszkadza czy nie lata za bardzo na udzie. Czy można się na niej położyć.

A może kupić lepiej worek zrzutowy 1. taniej 2.może wygodniej. Nie wiem dlatego pytam. Za wszelkie info będę wdzięczny.

Linki do przedmiotów:

torba

http://www.miwo-military.net/-produkty/pid...Torba-na-odzysk

worek

http://www.miwo-military.net/-produkty/pid...Worek-na-odzysk

a może jeszcze jakieś inne pomysły.

Dodam, że na drugim udzie noszę kaburę z Glockiem i nie wiem czy zbyt szeroko nie będę wyglądał ;)

 

Pozdrawiam WISH

Link to post
Share on other sites

Worek "miękki" sobie odpuść - chyba że wersję "twardą" robioną przez M/L - miękki jest super jak wsadzisz tam 2-3 magi... przy 8 zaczyna się telepać o nogę tak że szlag i jasna niespodziewana Cię trafi.

 

ps. Wiem że lans jest ważny ale "gruby wygląd" to chyba jedna z ostatnich rzeczy którą powinieneś się kierować przy wyborze ;)

Link to post
Share on other sites

No dobra a jak to się w boju sprawdza? Przy czołganiu nie przeszkadza? Przy przyklejeniu się do drzewa/ściany nie uwiera? No i czy można na tym leżeć przez dłuższy czas bez ryzykowania zmiany kształtu nogi po 30min.

No tak już patrzyłem na tą sztywną torbę na odzyska by CROM ale ona zdaje się tylko w jednym ubarwieniu a ja potrzebuję woodland lub CCE który z bólem ale woodland przypomina.

Link to post
Share on other sites

No tak już patrzyłem na tą sztywną torbę na odzyska by CROM ale ona zdaje się tylko w jednym ubarwieniu a ja potrzebuję woodland lub CCE który z bólem ale woodland przypomina.

Subiektywna rada ode mnie: jeśli zdecydowałbyś się na Miwo, to weź CCE a nie ich woodlanda, bo on nijak tego co pewnie rozumiesz pod pojęciem "woodland" nie przypomina. W jednym z wątków "Pokaż swój sprzęt, pozowane" są zdjęcia człowieka w woodlandzie i z kamizelką z Miwo i wygląda to tak-sobie :) A CCE jest OK.

Link to post
Share on other sites

Wish a jak myślisz czy taki worek wypełniony magazynkami nie będzie sie obijac o noge podczas biegu?, owszem będzie i w dodatku będzie robić dużo hałasu. Mam identyczny worek M.L. z linku Cien-ia. Zawsze przy czołganiu zbieram do niej dużo piachu i innego syfu, a na każdym możliwym postoju staram sie zawsze ją opróżniać i przekładam magazynki z powrotem do ładownic, żeby nie przeszkadzały w biegu i narazie daje rade.

Edited by shellshock
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Wszystkie beda zbierac jak je sobie przypniesz na godzinie 10.

 

Przypnij na 7, to jak bedziesz lezal i pelzal, to torba bedzie sie wlokla po ziemi bardziej dnem niz otworem. Daje to pewne szanse, ze zlapiesz w nia mniej syfu - zwlaszcza, jak uzyjesz sciagacza.

 

Ja uzywam jakiejs chinskiej kopii w CB, ze sciagaczem i podwojnymi sciankami, wiec to chyba jest sztywna. Nie dostalem od niej kokluszu ani odlezyn od uzywania, a magazynki mam wszystkie i sprawne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...