Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 od ics plastik


Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A tak sie pytam, na przyszłość :-P, przymierzam sie do kupna 8) kumpel mi powiedział: ,,Kupisz CA, sprzedaż; kupisz G&P, sprzedaż; kupisz ICSa już nigdy sie z nim nie rozstaniesz." Wiec mnie zmotywował xD, replika łamana podobnie jak w broni ostrej, regulowana długość lufy, no i jak sie tu nie zakochać :roll:.

Link to post
Share on other sites

kumpel mi powiedział: ,,Kupisz CA, sprzedaż; kupisz G&P, sprzedaż; kupisz ICSa już nigdy sie z nim nie rozstaniesz."

Gdzieś tu już czytałem.

replika łamana podobnie jak w broni ostrej, regulowana długość lufy, no i jak sie tu nie zakochać

Zapomniałeś o osłonie spustu która można zdjąć :)

Link to post
Share on other sites

U mnie stockowy silnik i zębatki nie dawał rady normalnie z M120 męczył się i zdychał.

 

To ktoś Ci chyba silnik podmienił.

W moim byłym G&P siedział silnik na ICS Turbo 3000 i na M150 hulał aż miło. Przez pół roku u mnie, wcześniej kilka dobrych miechów u pierwszego właściciela.

 

Dodam jeszcze, że na 8,4V w M4, przy zestawie bore-up (M120), ROF spadł względem stock'owej sprężyny p 1,5 rps - do 15 rps

Edited by Cien
Link to post
Share on other sites

Daj linka do BU tego co zakupiłeś.A jak do stocka włożę baterie 9,6 która się przyda w razie tuningu nie będzie zurzywac części?

 

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1061

 

kumpel mi powiedział: ,,Kupisz CA, sprzedaż; kupisz G&P, sprzedaż; kupisz ICSa już nigdy sie z nim nie rozstaniesz."

Gdzieś tu już czytałem.

 

Ja też ;) Ktoś tak pisał na forum już.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Planuje na wakacje sprzedac moje G3 i zakupic eMke ICS universal. W temacie nie znalazlem nic o magach, wiec pytam

czy pasuja lowcapy PJ??

jak maja sie lowcapy innych firm w tej replice??

pozdrawiam

 

 

PS. przepraszam za brak polskich znakow, wina klawiatury, prosze o wyrozumialosc

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam.

Planuje zakup tej repliki ze stałą kolbą. Będzie to mój pierwszy elektryk i mam pewnie dość banalne pytanie.

 

Jaka bateria będzie odpowiednia (na razie zmienię tylko prowadnicę, ale w przyszłości planuje włożyć M110, lub M120).

 

Jak rozumiem najlepszym rozwiązaniem będzie 9.6 V, ale chodzi mi o wymiary i pojemność. Nie znam się do tego na firmach akumulatorów, więc proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Mam tą replikę od trzech dni. W kolbie mieści się tylko 8,4v large bo są tam takie wypustki, myślę, że po ich usunięciu wejdzie większa bateria.

Do stockowej sprężyny takie napięcie zupełnie wystarczy, do m110 raczej też, nie wiem jak jest w m120.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

No i stałem się szczęśliwym posiadaczem m4a1 universal z przesuwną kolbą (nie pamiętam jak to się z angielska pisze:)). Wrażenia piękne. Muszę dopieścić magazynki, bo jeszcze nie podaje kulek tak jak należy (smar do środka maga, czy cuś). Po przeczytaniu kilkudziesięciu (-set?) tematów w końcu wybrałem... Jak krzyknął Didżej na wiejskim technoparty: jazda Xy! (ICSy) :)

Link to post
Share on other sites

A poczytaj sobie link. Zależy od egzemplaża, ale wyniki zbliżone.

Dzięki, ale tą i wiele innych stron przestudiowałem wcześniej :uśmiech: Pytam o stock, bo przeważnie wszyscy się chwalą jak im pukawki śmigają po zmianie np. lufy, gumki czy sprężyny. Ciekawi mnie ile można wyciągnąć bez tuningu, przy pomocy regulacji np. hop-up.

Czuwaj

Edited by suharinho
Link to post
Share on other sites

mam pewien dylemat I muszę się poradzić kogoś

 

 

mając 370 zł na tuning co lepiej kupić cały zestaw tne z madonionu za 370 i do tego precke madbulla lub systemy. Czy lepiej osobno np tylko prowadnice, sprężynę, tłok jakiś tylko nie wiem jaki i precke.

 

Jeszcze jedno czy ten cały górny gearbox ma jakies inne części bo wyczytałem tam ze ma np cylinder typu 0 a w moim stockowym gearboxsie jest też taki srebrny prawie identyczny : ma on jakieś wzmocnione części czy to w połowie jest stock.

 

 

i trzecia żesz jezeli np pisze w opisie że daje on 420 fps to ile to będzie na 0,25 ?

Edited by Boshi
Link to post
Share on other sites

Boshi to chyba za życiowe zadanie przybrałeś sobie rzeźbę w g.... .

 

Nie czytasz co luzie do Ciebie piszą?. Jeśli masz M4A1 to tunignowym zestawem jest zestaw D z cylinder t. 2 a nie zestaw z cylidrem t. 0.

 

Jak możesz tak bliużnić i równać lufy Madbulla i Systemy. Nie widzisz różnicy cenowej?.

 

Co do mocy zestawu Bore-Up to daje on owszem 430fps ale po zmienie springa na prawdziwe M120. A co do przelicznika polecam założyć google i poszukać.

Edited by PRESTON
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak mam zdemontować głowice tłoka i wyjąć sprężyne z tłoka?? Wymieniłem gumkę, lufe i chce jeszcze załozyć sprężyne 120, ale po rozebraniu górnej cześci GB nie wiem jak wyciągnąc sprężynę... pomocy :)

 

Jeśli rozkręciłeś górną połówkę boxa to sprężyna praktyczne sama wypycha tłok i raczej trzeba uważać aby nie dostać springiem w gębę.

 

 

Tu masz link do filmu http://www.youtube.com/watch?v=Ee5D1rg1p3Q...feature=related

Edited by PRESTON
Link to post
Share on other sites
Jeśli rozkręciłeś górną połówkę boxa to sprężyna praktyczne sama wypycha tłok i raczej trzeba uważać aby nie dostać springiem w gębę.

Chyba nie wiesz o czym mówisz.

 

Odkręcasz po prostu głowicę tłoka(ma śróbę na końcu) i samo odchodzi od tłoka razem ze sprężiną.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...