Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zbrojownia.com.pl


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

A ja muszę dać duży minus, tak widzę wasze zdziwienie kiedy polecany sklep dostaję taką opinię, a mianowicie zamówiłem tam M4A1 R.I.S Boyi 400fps + Lupa precyzyjna guarder'a + gumka HU ICS. Paczka doszła w miarę szybko, ale niestety z repliką było gorzej pomimo lufy precyzyjnej i gumki hu ICS replika strzelała jak ostatnie gówno (a u nich na chromo miała 425fps), cóż to wina repliki a nie sklepu ale gdy chciałem dokonać zwrotu repliki dostałem od nich e-mail:

 

"Witam.

 

Po rozpatrzeniu Pana prośby odnosnie zwrotu repliki, natrafiliśmy na pewne przeszkody.

Towar jaki został przez Pana zamówiony został (na wyraźne Pana życzenie) zmodyfikowany, co zmusza nas do klasyfikowania go jako "towaru na zamówienie", a co za tym idzie niestety nie ma mozliwości zwrotu towaru takiego typu.

 

Pozdrawiamy, Zbrojownia."

 

Nigdzie w regulaminie nie wyczytałem, że repliki które mają status "na zamówienie" nie są przyjmowane do zwrotu.

 

I małe pytanko do użytkowników forum WMASG co mam zrobić?? :(

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Serwis gazowego Colta 1911 WE i dwóch magów do niego. Działa, magi nie ciekną, i do tego cena, nie jak w wypadku innych serwisów liczących za roboczogodzinę. Obsługa też ok, kontakt zarówno przy decyzjach o tym w jaki sposób ma być/chciałoby się aby było naprawione zarówno jak i po wykonaniu usługi serwisowej. Polecam na +.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Wybrałem sposób wysyłki - Poczta Polska - 16zł "Stawka wg Tabeli (Poczta Polska)". Paczka tych wymiarów (gabaryt A), poniżej 1kg, wysłana priorytetem ze zdeklarowaną wartością 105zł kosztuje 14zł. Zamówienie złożone było 04.01, a paczka dotarła do mnie dopiero dziś czyli 10.01. Rzeczy dotarły najzwyklejszą paczką za którą zapłacili (informacja na druczku naklejonym na paczkę) 11zł. Widać ciężkie czasy nastały skoro muszą dorabiać zawyżając cenę przesyłki. Gratis otrzymałem kalendarzyk na 2010 rok który z pewnością mi się przyda...

Link to post
Share on other sites

Jeśli sklep obiecał, że Ci wyśle priorytetem to reklamuj to. Jeśli nie albo jeśli wysłał a poczta przeciągnęła dostarczenie paczki to cóż - tylko Twoja "wina", że zdecydowałeś się na PP. Skoro już piszesz o datach to napisz kiedy paczka została wysłana. A jeśli chcesz porozmawiać o przesyłkach to zapraszam do odpowiedniego wątku.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zamowilem w zbrojowni kac pdw dboy , systema 285mm , gumka guarder , gogle bolle , 1pkt zawieszenie , dodatkowy mag w PON wyslali paczke , we wtorek o 15 u mnie byla.Najlepsze w tym ze kurier kazal mi ja otwierac i sprawdzac wszystko.Czesci zostaly zamontowane odrazu , dali mi dluzsze pudelko itp.

 

 

Wielki plus i moge powiedziec ze maja nastepnego klijenta:)

 

ja osobiscie polecam:)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

W 100% polecam sklep.

 

Zamówienie złożyłem w czwartek (24.02) rano, a przed południem w piątek już przyszła paczka, a warto dodać też, że zamawiałem Pocztą Polską.

 

Ze strony sklepu profesjonalna obsługa: po godzinie 9 w czwartek miałem telefon, ale że byłem w szkole to nie mogłem odebrać. O godzinie 16 znowu miałem telefon ze sklepu z prośbą o potwierdzenie zamówienia i informacją, że paczka zostanie jeszcze dziś do mnie wysłana.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Szczerze polecam Zbrojownie.

 

W piątek przed weekendem robiłem zakupy i właściciel sklepu specjalnie na moją prośbę czekał na mnie już dawno po godzinach pracy. Fachowo doradził czym pomógł dokonać właściwego zakupu. To i wiele innych tego typu rzeczy pokazuje, jak duża jest elastyczność co do potrzeb klienta i jak jest on dla firmy ważny.

 

Pozdrawiam gorąco całą załogę Zbrojowni. :wub:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zamówiłem u nich ostatnio ak74 i kilka części na podstawowy tuning repliki.

Tego samego dnia co puściłem przelew zadzwonił do mnie serwisant zbrojowni pytając jak powinien wyprowadzić okablowanie i którą gumkę hop-up wolę, co też doradził. Następnego dnia z rana miałem replikę w swoich rękach, przestrzeloną i w pełni kompletną i działającą.

Gorąco polecam, warto korzystać : )

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Po dwóch latach użytkowania (i grzebania) w replice zaczeła mi doskwierać jej awaryjność/różnego rodzaju annoyances. Względnie niedawno pojawiła się usługa montażu układu mosfet i postanowiłem ją wykorzystać jako pretekst by wysłać swoją zabawkę na serwis, prosząc o doprowadzenie "do stanu używalności".

 

Chciałbym szczególnie podziękować Zbrojowni za podejście do sprawy - sami z własnej inicjatywy zajęli się nawet drobiazgami, o których nawet nie pomyślałbym, że mogę poprosić sklep, np wymiana sfatygowanej śrubki na selektorze ognia czy dorobienie zgubionego pinu dociskającego przedni chwyt. Ogólne wrażenie: serwisant zrobił to tak jakby pracował nad swoją repliką.

 

Przy okazji, polecam ten układzik. Replika przyjemnie pracuje teraz na semi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...