Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zbrojownia.com.pl


Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zamówiłem tam z kumplem 2x MP5 JG i przesłali mi nie te ładowarki, czyli 110V a w opisie wyraźnie pisze 220/230V. Jutro będę się z nimi kontakował w tej sprawie.

 

Sprawa została szybko rozwiązana i właściwe ładowarki są już w drodze. Plus dla Zbrojowni za szybką interwencję i bardzo dobry kontakt. Polecam sklep.

Edited by grzegoro
Link to post
Share on other sites

Sprawa została szybko rozwiązana i właściwe ładowarki są już w drodze. Plus dla Zbrojowni za szybką interwencję i bardzo dobry kontakt. Polecam sklep.

 

Potwierdzam ładowarka już siedzi w gniazdku :) Nie mam więcej żadnych zastrzeżeń do sklepu. Również polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Replika wysłana na przegląd i wymianę lufy na preckę.Wysyłka w Piątek za potwierdzeniem odbioru.Paczkę otrzymali w poniedziałek przegląd i wymiana zrobiona błyskawicznie. We wtorek paczka z repliką już u mnie a potwierdzenia odbioru jeszcze nie ma:)Są błyskawiczni i rzeczowi!

Polecam zbrojownie za fachowość i szybkość działania.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam,

 

polecam sklep. Zwłaszcza pracę serwisu.

 

Od dwóch lat oddaję replikę na sezonowe przeglądy oraz tuning. Dziś, pierwszy raz od jakiegoś czasu sprawdziłem bebechy. Na pierwszy rzut oka mogę powiedzieć - jest genialnie wypodkładkowana. Do tego stopnia ,aż nie widać większych śladów pracy w replice z 2007 roku.

 

Istotne elementy jak tłok i zębatki nie były wymieniane od nowości. Replika pracuje na m120, ostatnio z lipolem z zabójczym rofem. I nic ! Replika działa. Serdecznie polecam serwis tego sklepu !

 

Aby nie było niedomówień:

Model: JG 3GEN SR16 przebieg około 80k może więcej - nie była oszczędzana.

 

Części stock:

Tłok, zębatki, gearbox, prowadnica sprężyny, listwa popychacza, płytka selektora.

 

Części zmienione(wszystko w zbrojowni):

BU Guardera, okablowanie, brak bezpiecznika, kostka stykowa.

 

Nie było żadnej awarii, stare części pracują w innym aegu.

 

Pozdrawiam

Paweł

Buffalo Soldiers - Busko

 

Ps. w razie pytań o replikę chętnie odpowiem.

Edited by v1
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Polecam zdecydowanie.

 

Zamówienie zrobione we wtorek popoludniu, przelew również ale wieczorem.

Następnego dnia, gdy chciałem się dowiedzieć czy przelew dotarł do sklepu dostałem informację że paczka już została wydana kurierowi.

Dziś o 8 zadzwonił kurier czemu mnie jeszcze nie ma w biurze i że ma paczkę :D :D

 

Otwarłem wszystko się zgadza, pełna przejrzystość zakupów i profesjonalizm ze strony sklepu.

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem replikę w niedzielę, wysłali w poniedziałek i dzisiaj już dostałem. Paczka ładnie zapakowana i zabezpieczona, na + zdecydowanie, jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że farba jest lekko zdarta w niektórych miejscach, no ale to jest nieuniknione.

 

Na +. Polecam Zbrojownię.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Chciałbym szczerze zarekomendować ten sklep. Posiada szeroki wybór replik oraz sprzętu ASG.

 

Robię często tam zakupy oraz serwisuję replikę i nigdy nie miałem tam żadnych problemów. Obsługa zawsze służy fachową pomocą przy wyborze broni i wyposażenia ASG, a serwis replik stoi na wysokim poziomie gdzie główna zasługa chyba jednego z najlepszych serwisantów w Polsce Olka.

 

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie :!:

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem replikę w czwartek, i jak chce sprawdzić co się z nią dzieje to pisze iż "Oczekuje na odbiór przez kuriera". Poczekam do poniedziałku i spojrzę czy coś się zmieni. Lecz ogólnie plus za cenę i obsługę.

Edited by DsBt256
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...