Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zbrojownia.com.pl


Recommended Posts

Zamówiłem u nich swoją pierwszą replikę , tego samego dnia po południu dostałem mail'a , że przesyłka została wysłana i już na drugi dzień mogłem cieszyć się repliką, szybka obsługa, paczka pancernie zapakowana, na pewno będę kupował coś częściej u nich, w 100% polecam :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety serwis coś nie tego. Nie chcę psuć opinii ale kolega kupił m4 i coś się rypnęło i odesłał do serwisu, przysłali sklejoną klejem na gorąco (to kolega mógł sam zrobić w domu) w dodatku niestrzelającą, kulki wypadały z lufy. Odesłał po raz kolejny i przysłali sprawną, ale teraz się dziwnie wydaje że replika pochłania całą batkę na 1 mag :icon_razz:

 

Następnym razem niech "kolega" się wypowie na ten temat. Szmeru

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Miałem przyjemność skorzystać z internetowego sklepu Zbrojownia. Zamówienie złożone w niedzielę, w poniedziałek potwierdzenie, we wtorek o południu paczka już u mnie. Wszystko ładnie zabezpieczone, karton, taśma, elegancko.

Tylko do jednej rzeczy mógłbym się przyczepić. Mianowicie jednym z przedmiotów, które zamówiłem, była gumka HU. Najwyraźniej była ona przygnieciona całą podróż przez coś innego i teraz jest trochę spłaszczona. Nic to raczej nie zmienia, bo po założeniu na lufę i tak powinno być już jak należy. Poza tym jestem bardzo zadowolony i na pewno w przyszłości skorzystam jeszcze z tego sklepu :).

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Do tej pory realizowałem trzy zamówienia w tym sklepie - ocena? - celująca z plusem. Szybkość, gładki kontakt, profesjonalizm, starannie zapakowane przesyłki i szybkość wysyłki. No co tu dużo gadać, jeden z lepszych jak i nie "NAJ" w Polsce.

 

Dziś posłałem replikę na serwis w ramach gwarancji, ciekaw jestem jak z tego się wywiążą :icon_wink: Jak wróci z serwisu zdam opinię.

 

Przepraszam za post pod postem. Miałem zdać relację, gdy replika wróci z serwisu. Po krótce. W poniedziałek wysłałem, tydzień później była u mnie. Zostałem powiadomiony mailem - co jest nie tak, zaproponowani mi instalację Mosfetu, żeby uniknąć problemów w przyszłości (problemy ze stykami). Replika śmiga aż miło, brak jakichkolwiek zastrzeżeń. W tej chwili jest to mój najbardziej zaufany sklep w Polsce.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Witam,

wysłałem replikę na tuning w sobotę, a we wtorek dostałem potwierdzenie.Niestety wybrana przeze mnie część nie była kompatybilna(łożyska 6mm[tak doradził mi admin z tego forum] zamiast 7mm).Po wymianie okazało się, że przerywacz był przetarty i serwis zaproponował mi wymianę na nowy.

W poniedziałek replika dotarła do mnie w nienagannym stanie, a nawet poprawili kilka usterek, o które ich nie prosiłem np.poprawa mocowania regulacji gumki HU i mocowania lufy zewnętrznej nie mówiąc o podkładowaniu i smarowaniu.

Ogólnie bardzo polecam i super szybki kontakt z klientem w sprawie tuningu, zobaczymy tylko ile pociągnie...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Mozna polecic choc sa tez minusy.Paczke zamowilem w piatek przyszla w poniedzialek,super.Zapakowana w tandetny krazowy papier ktory podarl sie juz w transporcie.Replika w pelni sprawna choc prosilem o sprawdzenie stanu technicznego,prawdopodobnie za ta prosba podokrecali na chama wszystkie sruby(wyciagajac caly gwint w komorze hop up.Oglnie polecam sklep gdyz nie ma problemow z kontaktem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Moje pierwsze zamówienie związane z ASG poszło do nich. Wtorek, godzina 17 złożone zamówienie, pieniądze przelane o 22. Środa godzina 11 potwierdzenie przelewu, godzina 12 paczka wysłana. Czwartek, godzina 16, paczka u mnie. Bez zarzutu. Kontakt świetny, wymieniłem z gościem 5 maili w ciągu godziny. Dwie rzeczy, które ewentualnie mogliby zmienić to: dorzucić folię bąbelkową wokół kartonu, dla poprawy bezpieczeństwa, no i stronę poprawić. 10/10.

 

Cheers

Bob

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Zamówiłem tłok Jbu aluminiowy. Moj serwisant zamontował go do repliki asg/kwa w zestawieniu ze springiem m130. Tłok rozwalił sie po kilku strzałach testowych urwał się ząb oraz zaczep tłoka. Oczywiście sklep nie przyjmie reklamacji bo powołuje sie na to iż gwarancji udziela tylko przt montażu u nich. Co jest bez sensu bo musiałbym ponieść koszt montażu oraz wysyłki całej repliki..

Niestety dla mnie tłok był wadliwy bo niemozliwe zeby przy takiej sprężynie padł tak pancerny tłok.

Link to post
Share on other sites

No tak z takiego założenia wychodzi sklep chodz dla mnie to to samo co na umowach samochodow "zapoznalem sie ze stanem..." i wciskaniem szitu. Rownie dobrze moglem dostac wadliwa czesc bo nie montuje w ich serwisie.. nie przyjecie reklamacji w tym wypadku nie jest ok. Moge wyslac cala replike i sobie dokladnie sprawdza.. generalnie lipa czlowiek jest fer placi 80zl z mala czesc ktora nie spelnia swojej opisanej roli nawet w czesci.. wczesniej mialem duzo tanszy tlok core i chodzil 1.5 roku na tej samej konfig repliki

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Polecam zdecydowanie. W środę 15.07 około godziny 14 zrobiłem zamówienie na ich produkt sztandarowy - emkę od EA. Dziś - przed chwilą - dotarła do mnie pancernie zapakowana przesyłka z repliką. To tylko dwa dni, a zdążyli jeszcze wymienić okablowanie i zainstalować mosfet. Kontakt mailowy też był sprawny i szybki. Pozdrawiam.

 

Kolejny zakup i kolejna pochwała z mojej strony - zamówienie we wtorek, paczka u mnie w pracy w czwartek. Do tego cena produktu niższa o 10 zł niż u konkurencji. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Zakupione dwie repliki + drobne modyfikacje w nich typu wymiana kabli i wtyczek itp, wszystko wykonane perfekcyjnie. Dzwoniono nawet z pytaniem, czy aby replika na pewno ma strzelać na ~330fps (stockowo 410) po wymianie sprężyny oraz czy dolutować tconnecta do stockowej baterii. Niby pierdółki, ale fajnie, że dzwonią - widać, że dbają o wysoki poziom obsługi. No i paczka wysłana w czwartek dotarła w piątek koło południa.

No i kontakt mailowy szybki i konkretny.

Polecam, 3/3 gwiazdki "miszlę" :D

Edited by KubaL17
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...