Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

 

Nie jest pełna wersja, wraz z wszystkimi bajerami. Jest to układ kontroli strzału + 3rd burst. Kontrola polega na tym, że układ nie pozwala na to, aby po puszczeniu spustu tłok pozostał w tylnej pozycji [widać to na filmie]. Mamy dzięki temu gwarancje, że sprężyna nie jest naciągnięta co wydłuża żywotność repliki oraz zapobiega zacince tłoka. Pełni on również standardową funkcję mosfet.

 

pozdr.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To nie zależy ode mnie. Na pewno muszę uzyskać wiele pozytywnych opinii. Jeśli chodzi o czas produkcji to nie zależy on od ilości. 10dni roboczych PCB i 10dni roboczych montaż. Oczywiście prototypy jeszcze sam montowałem, ale kolejną serie dostane już gotową.

 

Aktualnie mam 8 zmontowanych układów:

 

gb1e.jpg

 

gb2c.jpg

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Dostałem układ z burstem GATE. Wstępnie go zamontowałem w celu sprawdzenie czy działa jak należy - i co tu dużo mówić działa jak trzeba. 3 strzały i nie więcej nie mniej. Układ spełnia także funkcję typowego MOSFETa co widać natychmiast.

 

Trochę zabawy było z upchnięciem wszystkich kabli w M4 ale da sie :).

Dokładniej opiszę wszystko jak poskładam do końca wszystko jak należy i trochę więcej postrzelam.

Jak na tą chwilę jestem bardzo zadowolony!!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...