Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z rozszyfrowaniem kamizelki


Recommended Posts

Przy usyfionym sprzecie to woodlanda kontraktowego nie odroznisz nawet od chinszczyzny. Ale chyba nie chodzi o to, zeby non stop lazic w czyms, co ma grubsza warstwe ziemi i blota na sobie niz material z jakiego jest zrobiony (choc faktycznie, sprzet powinien byc troszke pokryty "terenem" na jakim bedzie uzywany)

Link to post
Share on other sites

A ja znam wielu (zwlaszcza tych co przykladowo uzywaja ladownic CQB z rzepami bo jak wiadomo, nieczyszczone rzepy z czasem robia sie tak naprawde szmatami ktore w najmniejszym nawet stopniu nie spelniaja swojej roli). A poza tym, czasami jednak warto sprzet wyczyscic ot chocby zeby zapobegac wyleganiu sie roznego typu swinstw (a wiem z doswiadczenia ze takie moga sie z czasem pojawic np. w kieszeni na balistyke). Nie mowie oczywiscie o czyszczeniu sprzetu na glanc, ale czasami wypadaloby oczyscic, bo (jak jest ladnie napisane w katalogu arktissa) sprzet spelnia swoja role kamuflujaca i IRR dopiero jak jest lekko zabrudzony ale tez nie kiedy w calosci pokryty jest blotem itd. W koncu my nie walczymy przeciwko predatorom, nie musimy smarowac sie blotkiem zeby nikt nas nie zauwazyl

Link to post
Share on other sites

Z polskich sklepów tylko u Krakmana mają kopię tej kamizelki

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=1178

Czy ktoś ją widział, dotykał, a może jest szczęśliwym posiadaczem :-D

Prosiłbym te osoby o kilka słów na jej temat

Pozdrawiam i dzięki za poprzednie odpowiedzi

 

Ano ja jestem posiadaczem tej kopii i hm... zależy jak na to spojrzeć. Generalnie, jako kamizelka jest spoko, podoba mi się, no ale niestety wykonanie nie jest na najwyższym poziomie. Spełnia swoją funkcje, jak najbardziej, ale jednak czasami potrafi wkurzyć... I ma strasznie słabe zamki, tylko zamki w sumie, bo na resztę materiałów narzekać nie mogę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...