Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-74 (RK-06) [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posiadam tą replike :D przeżyła 2 strzelanki :) jedyne zastrzeżenia to w moim egzemplarzu, gumka hop - up która jakby nie chciała podkręcać :roll: Chciałbym się zapytać jak wymienić gumke (nigdy tego nie robiłem) i jaką kupić preclufke ? :) I z tego co już wyczytałem to nie tracę gwarancji jeśli sam rozkręce replike i wymienie gumke oraz lufe :)

 

Pozdrawiam wszystkich =]

Edited by VasiLiev
Link to post
Share on other sites

Lufka Systemka lub Promyk, żeby wymienić gumkę, wybijasz pin za przednim chwytem pod blokadą rury gazowej. Wyjmujesz klocek "L" odkręcasz 2 śrubki trzymające komorę. Resztę znajdziesz na tym forum, trzeba tylko poszukać.

 

Poza tym, wymieniłem mój teflon fix, nadal podaje po dwie, jedyna teoria to, że Guarder ma zły kołnierz lub należałoby wymienić dyszę.

Link to post
Share on other sites

Kombinowałem sporo przy komorze, stwierdziłem, że winowajcą podawania 2 kulek jest gumka, rada? zmienić dyszę lub na inną gumkę G&G podaje pięknie, ale zasięg znacznie mniejszy.

 

Jeśli ktoś chce szpanować wśród kumpli, radzę naciągnąć sprężynę suwadła, odgłos pracy - niezapomniany. Ostrzegam, będzie problem z ponownym włożeniem sprężyny, ale przynajmniej zacisk pokrywy nie będzie tak często wypadał.

Link to post
Share on other sites

Musisz wyjąć gearbox z body i imbusem dokręcić te śrubki od szyny. Śrubki są po wewnętrznej stronie body, dosyć łatwo to dokręcić. Ja wyjmuję GB w następujący sposób:

1. Zdejmuję pokrywę zamka, wyjmuję suwadło, zatrzask, sprężynę.

2. Odkręcam selektor i wyjmuję go.

3. Odkręcam, zdejmuję chwyt silnikowy.

4. Wyjmuję klocek w kształcie litery L, który znajduje się przy komorze HU.

5. Odkręcam 2 małe śrubki trzymające komorę HU w miejscu razem z takim plastikowym czymś :-P

6. Posuwasz zespół lufy do przodu i wyjmujesz ostrożnie GB.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem o co Ci dokładnie chodziło, ale zrozumiałem, że strzałem chcesz przesunąć cały klocek na którym trzyma się komora.

Parę strzałów na sucho, w trybie półautomatycznym jest zawsze zalecanych po skończeniu strzelania.

Tak samo ważne jak i przy rozbieraniu, już mi tym wyjaśniłeś moją wątpliwość ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

trochę odświeżę ;p rozwiązał ktoś problem z niepodkręcającą gumką? :roll: mam preclufe i gumke systemy no i podkręca hmmmm... nie podkręca. Dopiero jak dam na maxa to coś tam próbuje podkręcić ale nie jest to szczyt możliwości, czasem lecą w dół jak kamienie :roll:

Link to post
Share on other sites

To raczej nie jest problem wszystkich replik z tej serii ;) Mi Guarder śmiga aż miło, poza tym, że ta prezerwatywa rwie się :) Standardowa procedura: rozłóż

sprawdź czy dobrze zamontowane (wypodkładkuj dystanser jeśli potrzeba)

wyczyść smar

złóż

śmigaj

Link to post
Share on other sites

To raczej nie jest problem wszystkich replik z tej serii ;) Mi Guarder śmiga aż miło, poza tym, że ta prezerwatywa rwie się :) Standardowa procedura: rozłóż

sprawdź czy dobrze zamontowane (wypodkładkuj dystanser jeśli potrzeba)

wyczyść smar

złóż

śmigaj

wypodkładuj? XDDDDD w sensie włóż coś pod niego da? xd jak ja rozbierałem i sprawdzałem co z dystanserem, to faktycznie za wysoko to on tej gumki nie wyciągał :roll: czyli mam coś podłożyć pod niego, a co mam tam dać ?

Edited by VasiLiev
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

siema. pytania a propo magazynków do ak dboy'a wiem, że wejda midcapy MAG'a tak na docisk, ale wchodzą, a czy wejdą "Magazynek mid-cap do AK74 [P&J]", te co są na tajwanie? bo ze zdjęcia nie widać czy mają zaczep cymoski czy pasujący do dboy. bardzo bym prosił o szybką odpowiedź na priv.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...