Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-74 (RK-06) [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Witam,

Od dłuższego czasu interesuje mnie ta replika, i przed zakupem chciałbym się dowiedzieć co (prócz Gumki HU) należy w niej wymienić?

Głównie interesuje mnie gearbox. Co wypadało by wywalić od razu i wymienić ? :D

Z góry dziękuję, i proszę o wyrozumiałość :blush:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

No co ty Lesio;p Przecie to w każdym chińskim AK występuje;) I w dodatku luz nie jest od strony komory - przed pinem, trzymającym lufę lecz za nim. Spróbuję może jakąś blaszkę tam upchnąć czy cóś. W chinolach obsada lufy nie jest okrągła lecz jakaś taka jajowata:D Wpierw zobaczę czy gibanie zniknie po włożeniu stalowej lufy.

Po złożeniu całości te gibanie nie jest jakieś mega tragiczne ale za to denerwuje.

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

W moim Boyi'u gibala się kolba. Lufa zawsze siedziała dobrze ale gwint się wyrobil, ten wezszy, na który wkreca się przejsciowke do tłumik. Sklejone na stałe jakimś super glue i nie spada. PBS'a ciężko zamontować bo ciężki i łatwiej zgubić. Trzeba poszukać lufy ze sprawnym gwintem...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W Boju lufy gibają się bardzo rzadko, w moim przypadku dwie lufy na trzynaście bojów. W jednym przypadku pomogło mocniejsze dokręcenie śrubki pod podstawą szczerbiny. Drugi problem miałem w replice, którą obecnie przerabiam na PSL, gdzie gibanie pojawiło się po zdjęciu farby. Rumak, z tego co widzę po forum robisz Beryla i ściągałeś pewnie farbę, dlatego masz problem chwiejnej lufy. Popsikaj grubo farbą na obsadę i lufę, a problem zniknie :)

Link to post
Share on other sites

Dreadzie a ja na 2 posiadane Boyie (AK od GHK też był na podst. Boyia) u dwóch kolebały się lufy;p U mnie jest już cacy, sprawę załatwiły szyny RIS, tylko muszę nit jeden wyklepać bo się zluzował. Porównując SLR S&W z Classic Army z chińskim systemem VFC, ten pierwszy wygrywa 10000:1, tam nic nie ruszało się nawet o jeden milimetr, tylko ten mniejszy realizm nieco przeszkadzał. Farbę tylko zmatowiłem na obsadzie ale problem pojawił się już wcześniej, Chińska precyzja wykonania sprawia, że gibanie to tylko kwestia czasu. Znal'owa obsada, z nieregularnym otworem robi swoje;)

Link to post
Share on other sites
Chińska precyzja wykonania sprawia, że gibanie to tylko kwestia czasu. Znal'owa obsada, z nieregularnym otworem robi swoje;)

Całe szczęście Boyi powoli odchodzi od Znalu.

 

Porównując SLR S&W z Classic Army z chińskim systemem VFC, ten pierwszy wygrywa 10000:1

Znów loteria, w SLRrze SW wszystko latało tak, że sklep w którym macałem te repliki chyba trzy razy wysyłał replikę do dystrybutora z prośbą o wymianę. Może mam szczęście, ale Boyi cenię bardziej biorąc pod uwagę wykonanie zewnętrzne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...