Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobrze trafiłeś bo pewnie ostatnią wziełeś tą m24 Ca w Polsce

A co do lufy naprawde pomyśl czy nie dołorzyć i kupić Promyka tak jak radzi Maza94, jeden wydatek przyszłościowy

PDI świetna lufa sam mam 595mm i komore PDI świetne spasowana w całości a cena jest zabujcza trochę 800zł za najdłuższą

Kup 509mm bo dłuższą będziesz musiał tłumikiem zakryć .Pozdro

Link to post
Share on other sites

Na pewno bedziesz zadowolony, za ta kwotę masz najlepsza lufę na rynku .

Jak nie znajdziesz komory pdi w Polsce to odezwij się na pw to podam ci namiary na znajomego który sprowadził mi ją z Usa w korzystnej cenie a jak chcesz magi też je posiada pozdr.

Link to post
Share on other sites

Hohoho, ciężko o taki towar, dość ekskluzywna rzecz jeśli chodzi o orginał.

http://www.taiwangun.com/wyposazenie-taktyczne/zawieszenie-taktyczne-uchwyty-do-zawieszen/skorzane-zawieszenie-do-replik-serii-m14-brown-acm.html to bym brał, ale ogólnie to można każde zwykłe zawieszenie dwupunktowe. Wystarczy sobie "haczyki" od np. kółeczek od kluczy dorobić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Siemacie.

Dawno mnie tu nie było - miałem pomierzyć swoją m24(lufa 600mm CA, komora stokowa, gumka systema czarna, zestaw 300% , sprężyna 300% CA, dysza głowicy cylindra z ryską :icon_smile: - cała replika z 2009 ego)

 

Pomiar repliki = 538fps(na ustawionym hopie!)dobra powtarzalność. Niestety na nieznanych kulkach 0,2g (pomiar na CA2012)

Jak na mnie zadowalająco :icon_smile:

 

 

CIEKAWOSTKA

Kupiłem ostatnio nowe magazynki CA do m24 CA i lekko się pozytywnie zdziwiłem, gdy do każdego naładowałem po 47 kulek :icon_smile: - na opakowaniach dalej jest napisane 25 :icon_smile: (stare tylko tyle ładowały :icon_smile: )

 

Do toca5: wyjmij lufę z komorą , odchyl dźwignię hopupa i tam będzie śrubka :)

Edited by Fresh
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A może wietrzyk, lub nie wyczyszczona lufa? Zerknął bym na lufę wewnątrz i sprawdził czy nie ma zadziora - kumpel mój raz strzelil z madbula zapiaszczonego i piękny zadzior mu się zrobił na środku lufki 509mm - kuleczki rozcinało na głębokośc 1 mm i pięknie kręciło je w jedną stronę - może jak zadzior jest niewielki to zaczynają skręcać dopiero po wytraceniu prędkości? Nie smiać się tak tylko gdybam :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Posiadaczom M24 może się przydać to info:

 

Jeżeli masz sprężynową M24 za pomocą G&G Gas Bolt można przekonwertować ją na HP/CO2, prawdopodobnie bez wiercenia.

 

FILMIK

 

Części jakie są potrzebne do konwersji na CO2/HP, jeżeli się nie posiada regulatora palmer-pursuit na naboje CO2:

 

1. 1m przewodu pneumatycznego zbrojonego (ciśnienie robocze 20bar).

2. Butla CO2 (ok 90 zł), lub HP (150 zł).

3. Regulator inline do markera paintballowego, można użyć też reduktora spawalniczego: link

4. Nypel kątowy do przewodu z gwintem - piwo u tokarza.

 

Jeżeli kogoś interesują takie konwersje mogę udostępnić komplet G&G Gas Bolt wraz z przewodem pneumatycznym zbrojonym do zabawy. Tylko się kurzy u mnie, a idea jest raczej warta rozwinięcia.

Edited by DDevilPL
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...