Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LR 300 [A&K]


Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kupiłem ostatnio 3 magazynki do M4 firmy DBoys/Boyi (myślałem, że to te same które krakman sprzedaje u sibei jako PJ) i replika nei ma znimi żadnych problemów podaje je bez zacięć. Tylko trzeba je dokładnie wkładać, gdy siedzą w gnieździe nie ma praktycznie żadnego luzu.

Link to post
Share on other sites

Kebabr, jeśli nie stanowi to dla ciebie zadnego problemu, to podaj mi link do tych magów.

Co do low capów PJ, to mój kolega używa ich w swojej M4 PJ i chwali, bo dobrze podają. Nie wiem jak tam z luzem, ale jeżeli PJtowskie hi capy latają w gnieździe jak żyd po pustym sklepie, to podejrzewam, że low capy też latają. Troche właśnie mnie to drażni, dlatego proszę o te linki z magami Dboys/Boyi.

Edited by Janko
Link to post
Share on other sites

Panowie, kupiłem do swojej laluni przed chwilą tłumik z silesia-factory i kolimator aimpoint z taiwanguna:)

Jak wszystko przyjdzie wrzucę fotki.

 

PS

Miała byc preclufa zamiast kolimatora, ale nigdzie nie mogłem znaleźc mi odpowiadającej ( Systema 6,04 509mm).

Link to post
Share on other sites

Moja LRka leży u Krakmanów już hm... 10 dzień, uwzględniając święta i dni wolne. Wysłałem maila żeby się dowiedzieć co z nią nie tak ale nie odpisują. Komora od Classic Army nie pomogła w niczym na moje problemy. Cóż, niech serwis się tym zajmie, bo taki "psikus" mi replika robi od początku, że nie strzela tak jak powinna. Mam nadzieję, że jak Krakmani pogrzebią w niej to wszystko będzie już git... Pewnie to sprawa dyszy czy innej pierdoły, ale to już zabawa z GB a gwarancji mimo wszystko nie chcę za bardzo stracić. Czekam więc na jakieś info z serwisu.

Link to post
Share on other sites

Może czytają mi w myślach i wiedzieli, że będę montował niestandardową preckę? :-F

 

Duzo ludzi teraz montuje dłuuugie preclufy. Przykładem tego jest kompletny brak na tą chwilę preclufy Systemy 6,04 509mm :)

Link to post
Share on other sites

Aktualny wygląd mojej LRki: (kijowe zdjęcie bo z telefonu, ale poglądowe...

 

41d30fd3c3.gif

 

Hopek wreszcie daje radę, chociaż mógłby lepiej... Ale nie narzekam, bo w końcu działa :P

Edited by kryk
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...