Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LR 300 [A&K]


Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Też posiadam tą kolbę i jak wyżej zamieniłem przedmi "montaż" z tej stockowej, odkręca się taką śrube wyjmuje i da sie przełożyć. Na zatrzasku zawsze przed akcją naklejam kawałek taśmy izolacyjnej, robi się stabilniej gdy jest rozłożona.

 

Mam też pytanie czy ta konwersja: http://www.specshop.pl/product_info.php?ma...roducts_id=2893

Będzie pasowała do PJ300? widziałem zdjęcia na tym forum jak ktoś takie już zamontował ale czy trzeba dokupić jeszcze jakiś pierścień czy będzie dobrze?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Z malowania jednak zrezygnowałem do wiosny. W kolbie zamieniłem co się dało na części ze starej. Okleiłem nieco, teraz się nie rozsuwa ale wygląda fajnie i się nie telepie :) A z komorą nic wielkiego ostatnio nie robiłem po wymianie gumki na sylikona systemy. Dystanser mam z mad bula. Jest on dosyć miękki i lepiej byłoby w jego miejsce wstawić kawałeczek wkładu od długopisu odpowiednio przycięty (takie moje zdanie). Wiele osób we wcześniejszych postach też tak robiło i sam również próbowałem tylko, że ze starą gumką - wydaje mi się, że była poprawa. A ponieważ dystanser taki jest twardszy, nie ugina się i lepiej dociska się do wypustki na gumce a dalej to już wiadomo. Hop up to zdradliwa bestia i z tym zawsze są problemy. Pomaga rozłożenie i złożenie, wymycie wszystkiego w wodzie z mydłem. Trzeba tylko zakręcić hopa i uważać żeby się gumka nie zsuneła z lufy. Jedną sobie tak uszkodziłem i się nadawała do wyrzucenia już tylko - urwała się ta wypustka podkręcająca. A był to biały sylikon mad bula, one są chyba po prostu dość delikatne. Systema dużo masywniejsza się wydaje w dotyku.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

a ktoś może z was zakładał gumkę :wink: na gorąco ? bo widziałem, że gdzieś tak robią ale nie wiem co i z czym. U mnie LR300 przepuściła już przez siebie ponad 20k kulek i jak na razie hula 3-cia gumka już 1. stock (PJ) 2.guarder (bleee) 3. systema po 8k zaczynają się dublety

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz dublety to sprawdź dystanser czy nie jest źle ustawiony.

 

 

ogólnie dystanser jest ok, tylko ta komora jest jakaś trefna, już raz wysyłałem na gwarę ze względu na to iż to ustrojstwo gdzie jest dystanser nie reagował na podkręcanie. Dublety zdarzają się sporadycznie, mi bardziej chodziło o montaż gumki na gorąco żeby zwiększyć szczelność w komorze.

Link to post
Share on other sites

podłączam się do tematu, gdyż także posiadam "elerkę" :mrgreen: mam dylemat nad gumką... jedni mówią Guarder, drudzy Systemę... Chociaż ja sie zastanawiam nad Prometeusem ;-) czy ktoś już montował gumkę prometejską w LR300??

Ogólnie to Stalker rządzi! :-F

Link to post
Share on other sites

Już zamieszczałem swoje rozwiązanie gdzieś w tym wątku, niestety nie pamiętam na której stronie - kupiłem szynę bodajże BFT i - bo miała nieco inny rozstaw dziurek niż chwyt - zamontowałem ją tylko na dwóch dziurach. Mimo to siedziała pewnie i bez żadnych luzów. Można też poszukać szyn takich jak do chwytu Magpul MOE - one mają jedną dziurę zwykłą i jedną przedłużaną (jest pewien zakres na którym można regulować płożenie śrubki).

Link to post
Share on other sites

chciałem się przywitać, i pochwalić, karabinek mam od grudnia, w sumie pierwsza moja broń asg. wcześniej miałem okazję postrzelać z AK, z moją ekipą najczęściej działamy

w budynkach, stąd nie przypadła mi kolba, najczęściej latałem ze złożoną,

na początek musiałem ustawić celownik przeziernikowy, bo kulki szły pod cel na jakieś 5 cm przy 10-15 m, no i ta osłona baterii ... trzeba było przykręcić bo sprawiała wrażenie niestabilnej, żeby nie bawić się w rozkładanie i ładowanie, założyłem pudełko z aku na szynę ... założyłem dwie szyny po prawej stronie na pudełko atrapy lasera oraz do rączki ... oraz do granatnika, kolbę miałem zmieniać na ten nowszy model

który jest obecnie w LR300 ale dostałem okazyjnie SF chyba ... i ta już została

dorzuciłem Eotech 511 i całość wygląda tak:

 

032010.jpg

 

miałem wkładać preckę systemy plus czarną gumkę ...

 

ale nie zdążyłem bo karabinek pojechał do serwisu gdzie zrobiono podkładkowanie

oraz wymieniono silnik, wg adnotacji w karcie gwarancyjnej, więc teraz w weekend będzie założona lufa i gumka,

 

szyny kupiłem na allegro, dolna, pasuje 2 z 4 otworów, ale tyle wystarczy by stabilnie

oraz mocno trzymać karabinek, boczna, z tym nie problem, wywierciłem i jest OK

 

granatnik to MagBull XM203L, na szynie trzyma się za dwa pierwsze zaczepy, jest stabilny, ale ... całość troszkę waży niestety

 

GrzegorzK.

Edited by kocotgrz
Link to post
Share on other sites

Jaka to komora, kolego?

 

komora jest stockowa.

 

Drugi problem jest taki, że kulki zaczynają ładnie skręcać w prawo po około 30-40m więc ładnie wszystko rozłożyłem sprawdziłem ustawienie lufy dystansera itp. złożyłem i nadal to samo :poddanie:. Ogólnie to zaczęło się jak wymieniłem sobie lufę ze stocku na Black Python 6.03 Madbull 509mm, precka jest przykryta tłumikiem do końca jest jakieś 2cm czyżby zawirowania powietrza :-F

 

elelerka.gif

Edited by szuja3
Link to post
Share on other sites

Cylinder jest 0, bo:

- pisali mi tak Krakmani

- rozbierałem:)

 

Co do lotu kulek. Niestety, pewnie będziesz musiał rozebrać jeszcze raz. Bardzo możliwe, że to właśnie wina gumki, która jest krzywo założona. Albo też dystansera. Pokombinuj aż do skutku. Może też być brudna preclufa - przeczyść. Najpierw na mokro, smarem sylikonowym (tylko uważaj, nie dotykaj gumki HU, bo będzie później jeszcze gorszy ambaras z lotem kulek ;) ). A później elegancko na sucho - ma się błyszczeć jak... Być może też kulki gdzies zahaczają o tłumik?

A może to wina wiatru?:)

Edited by Janko
Link to post
Share on other sites

eotecha założony po strzelance do zdjęcia :-), ale na ostatniej był, i zastrzeliłem kilku,

szczerze to dopiero od grudnia się bawię w asg i wcześniej <miesiąc temu>

miałem Aimpoint z wysokim montażem, jak dla mnie wadą była kropka

w eotech jest kółko :-) o niebo lepiej się celuje , bez nich też jest dobrze,

nie miałem problemów z ustrzeleniem kogoś z 20-30 m... kulki 0.28g Guarder, jak dla mnie repliki Aimpoint czy też eotech są dla lasnsu i jako dodatkowe obciążenie :-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...