Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] Sklepy we Wrocławiu


Recommended Posts

Witam. Jako że jest to mój pierwszy post na forum wypada mi sie z wszystkimi przywitać, czołem all. Ostatnio przeglądając kilka tematów natknąłem się na zdanie pewnego kolegi "u nas we Wrocławiu zaopatrujemy się w greengas TOP, bo chyba tylko taki jest". Niestety nie mogłem powtórnie znaleźć ani właściciela ani tego tematu, więc z góry przepraszam za przekręcenie zdania :roll: . Czy mogę prosić jakiegokolwiek maniaka z Wrocławia o adres sklepu/ów gdzie w/w gaz może być ?? i w jakiej jest cenie?. Przeglądnąłem sporo sklepów internetowych ale chyba każdy z nich cierpi na braki tego towaru. U siebie w Krakowie też z tym nie za wesoło. I proszę delikatnie, to mój pierwszy raz :wink:

Link to post
Share on other sites

NavySEAL ----> Dzięki za radę. Zgadza się , jakoś ominąłem ten sklep ze względu na złą reputację. Faktycznie mają w ofercie greengas ale ten zielony. Mnie natomiast interesuje ten szary z napisem TOP, no chyba że zostałem źle poinformowany i jeden od drugiego się niczym nie różni. Nadal proszę o jakieś adresy, może jest jakiś dobrze zaopatrzony sklep we Wrocku bez ofery internetowej. Pozdro.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 years later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Jest sklep z ASG na Piłsudskiego, całkiem duży. Tylko przechodziłem, ale widziałem że jest dobrze zaopatrzony. Nie jestem z Wrocka więc powiem opisowo: wychodzisz z PKP, przechodzisz na drugą stronę Piłsudskiego i idziesz w stronę grabiszyńskiej. Jeżeli dobrze pamiętam to jest niedaleko Landeshaus.

 

Nie wiem czy ten sklep był już opisany.

 

Pozdrawiam

Edited by Valdemar
Link to post
Share on other sites

Jest sklep z ASG na Piłsudskiego, całkiem duży. Tylko przechodziłem, ale widziałem że jest dobrze zaopatrzony. Nie jestem z Wrocka więc powiem opisowo: wychodzisz z PKP, przechodzisz na drugą stronę Piłsudskiego i idziesz w stronę grabiszyńskiej. Jeżeli dobrze pamiętam to jest niedaleko Landeshaus.

 

Nie wiem czy ten sklep był już opisany.

 

Pozdrawiam

 

Masz na myśli Militaria24.pl. Otwarty został w czerwcu zeszłego roku i jest jednym z dwóch stacjonarnych przedstawicielstw Gunfire.pl

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak widzę militaria.pl poszerzają ofertę asg... właśnie wczoraj dojrzałem ciekawą promocję u nich na stronie...mają ICSy taniej niż MO który jest generalnym dystrybutorem. Chyba wiem już gdzie kupię swoje wymarzone L85 :D Zwłaszcza, że ostatnio sprzedają tam chłopaki, którzy sami grają i potrafią wreszcie coś doradzić konkretnie. 8-) Fajnie mieszkać w dużym mieście gdzie konkurencja oznacza dla nas korzystne zmiany cen ;-)

 

Promocja trwała 2 dni... szkoda...wydaje się, że to była jakaś wewnętrzna pomyłka. Co ciekawe ceny nie wróciły do tych sprzed "promocji" tylko jednak spadły. nie na tyle żeby kupić właśnie u nich...chyba ze dogadam się na indywidualną zniżkę ;)

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 4 months later...

Mógł by się jakiś Wrocławianin wypowiedzieć na temat spisu aktualnego spisu sklepów ASG/Militaria. Bo z tego co słyszałem militaria24 na Ul. Marszałka... już nie istnieje i ten los podzieliło kilka innych sklepów. Wiadomo mi że funkcjonuje dalej:

V2 Militaria (ul. Cybulskiego)

Militaria.pl (ul. Oławska)

 

czy to wszystko ??

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...