Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.Chcę kupić:

http://miwo-military.net/-produkty/pid,528...-taktyczne-ST-1

i to

http://miwo-military.net/-produkty/pid,495...-taktyczny-PT-4

I tu moje pytanie. Jak "polaczyc" obie te rzeczy? Da sie? Bedzie jakies mocowanie? Mialem tylko kontakt z OLV dlatego nie wiem:)

Pozdrawiam

Da radę. Mocowanie to po prostu przelotki (pas) i taśmy (szelki).
Link to post
Share on other sites

Co prawda wymaga to nieco większej samodyscypliny przy ładowaniu oporządzenia

Fakt, potwierdzam w 100%. Ja swój beltkit mam obładowany "2 piętrowo" i odczuwam mocne braki miejsca, właśnie rozważam w niektórych miejscach "3 piętro" żeby się spakować. Jednak wygoda beltkitu w lesie równoważy wszystkie jego wady (de facto jedyna to mniejsza pojemność niż taki chest rig, a i to nie aż tak bardzo).

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio ubrałem chesta do lasu właśnie dla testu i zdecydowanie nie polecam. A co do tego że parę rzeczy trafia na plecy - owszem, ale na plecy wrzucasz raczej rzeczy które w czasie akcji nie są potrzebne. Ja w każdym razie nie polecam nikomu do lasu niczego innego niż beltkit i już wiem, że sam nic innego też do lasu nie założę. Tyle ode mnie.

Link to post
Share on other sites

O konfiguracjach oporzadzenia jest zupelnie inny temat, wiec prosze tam prowadzic swoje dyskusje, to raz. Dwa, ze sa rozne upodobanie i mowienie ze do lasu tylko beltkit jest dobry jest blednym zalozeniem (przykladowo sam wielokrotnie nosilem nawet na dluzsze patrole chesta razem z duzym plecakiem i nie bylo mi jakos niewygodnie, ale moze to ja dziwny jestem)

Link to post
Share on other sites
Takie połączenie jest lepsze od np Kp-8 albo chest rigga?

 

Ja posiadam taki zestaw (kupilem okazyjnie jak myslalem, ze nada sie na 1 linie) i nie uzywam, bo wole chest rig (tez miwo). Nie moge pozwolic sobie na posiadanie szpeju na dupie, bo wtedy moj plecak sie z nim kloci, a chesta nosze wlasnie jako dobre zrownowazenie ciezkiego plecaka i platforme do przenoszenia srodkow symulowanej walki pod reka. W dodatku chesta moge nosic zaladowanego ostro do plecaka z zapietym pasem biodrowym.

 

Ale nie mozesz porownywac, co lepsze. Wszystko jest kwestia wyboru "cos za cos", wlasnych preferencji i wielokrotnego sprawdzenia, czy to dziala w praktyce. Zrobiles dobry wybor, bo kupiles zestaw modulowy, i nastepne platformy (chest, kamizelka) bedziesz juz mogl kupic taniej i adaptowac do swoich potrzeb.

Link to post
Share on other sites

"Od 20sierpnia wprowadzilismy typowo amerykański system tasm i wygląda to tak:

tasmy 25mm, przeszycia między tasmami co 38mm, przerwa między tasmami to 25mm, tasmy troczące 25mm - TYPOWO AMERYKAŃSKI

 

wczesniej system molle wykonywaliśmy tak:

tasmy 25mm, przeszycia między tasmami co 3cm, przerwa między tasmami to 25mm, tasmy troczące 20mm."

 

Mail od Miwo P z 4 listopada. Mam nadzieję że wszyscy rozumieją. Teraz trzeba się spowiadać jakie ma się kamizelki albo kieszenie żeby system pasował ;) (o same paski chodzi).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...