Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szkielet V2 [BFT CNC 8mm]


Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak narazie 500 kulek przebiegu na M170 w okolicach 0 stopni. Przebieg to żaden, może będę w stanie coś napisać po jakichś 20 tys kulek.

Ważne dla mnie jest, że na tych 8mm łożyskach reakcja na spust jest naprawdę szybka. Idealnie wchodzi do body Guardera, tylko trzeba usztywnić czymś ten pin nad spustem (emka), bo przelatuje przez karabin jak przez gęś. ;-)

Link to post
Share on other sites

A czy z szkieletem są łożyska??

Pro win ma jeszcze inną lepszą i wytrzymalszą konstrukcje niż standardowy v2 więc ten szkielet raczej nie będzie lepszy. A pozatym jeszcze nie słyszałem żeby komuś pro win pękł. Ale to się okaże po dłuzszym przebiegu bo 10k kulek to prawie nic.

Może jest ktoś kto wystrzelił więcej na tym szkielecie?

Edited by danielosik
Link to post
Share on other sites

A czy z szkieletem są łożyska??

Pro win ma jeszcze inną lepszą i wytrzymalszą konstrukcje niż standardowy v2 więc ten szkielet raczej nie będzie lepszy. A pozatym jeszcze nie słyszałem żeby komuś pro win pękł. Ale to się okaże po dłuzszym przebiegu bo 10k kulek to prawie nic.

Może jest ktoś kto wystrzelił więcej na tym szkielecie?

A ja natomiast słyszałem o pękniętym Pro Winie, co śmieszniejsze pękł na M120 bodaj po śmiesznym wręcz przebiegu...

Link to post
Share on other sites

G&G był używany do kwietnia do października gdy włożyłem w październiku M120 to pod koniec października pękł. teraz założyłem używany gb deep fire który miał M110 a teraz ma M100 i zaczął pękać mimo że mam go dopiero parę dni.

Link to post
Share on other sites

G&G był używany do kwietnia do października gdy włożyłem w październiku M120 to pod koniec października pękł. teraz założyłem używany gb deep fire który miał M110 a teraz ma M100 i zaczął pękać mimo że mam go dopiero parę dni.

 

 

Kup chiński z JG na allegro i na 100% wytrzyma m120 w jednej emce już ma ze 30 tys przebiegu na m120 i nie pękł jeszcze, druga replika H&K416 na m130 15 tys też zero śladów.

 

Tyle że chinol chinolowi nie równy ;-)

 

pozdro

A co to ma współnego z szkieletem BFT? Bo nie widze związku...

 

Skończcie OT.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...