Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie łożyska ?


Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Decigner - Tuks strzela tylko na semi, auto moze raz na tydzien ;)

Przy duzym rofie moga nie dac rady i sie po prostu wytrzec.

Kiedys tak zalatwilem stockowe lozyska w g36C - przy zasilaniu kobylasta bateria awaryjna do podtrzymywania zasilania swietlowek - 9.6 4000 mAh cadmowka. Rof w giecie byl swietny ale po 60 k kulek lozyska mialy wewnatrzna srednice o polowe wieksza. Az dziwne ze to strzelalo. Wiec jest pewne ryzyko.

Link to post
Share on other sites

No zanim padlo bylo 525 bez precki (borek ale nie do konca 0 bo sam robilem nieduze dziury z samego tylu - cos jak deep fire cylindry) przy precce systemy i gumce guardera albo systemy (nie pamietam ktora to) teflon fixie (przy tych gumkach twardych to juz mus) wyszlo mi 550.

O dziwo elementa m165 jakis czas temu dal mi 540 ale mialem problemy z komora.

Sprezynka SHS wyglada ladnie - srebrna, niereguralne zwoje, szersze niz elementa (element blokowal mi sie na prowadnicy wortexowej, tu nie ma tego problemu) z drugiej strony elementa springi z uwagi na to ze sa waskie - nadaja sie do waskich tlokow (Dokladnie tloki PJ z metal zebami).

W kazdym razie - po 50 kulkach nie stwierdze wam jak sie zbijaja. Dam znac jak troche przebiegu nabierze.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

mi też właśnie padły stockowe łożyska w eMce, mam zamiar założyć ślizgowe zamiast kulkowych (te stare posypały mi się, kulki są w gearboxie luzem), mam tylko jedno pytanie: średnicę łożysk mierzy się razem z kołnierzem czy bez? Bo z kołnierzem to 8mm, bez to 7mm. Gearbox v.2. Dzięki za pomoc :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...