Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie łożyska ?


Recommended Posts

A mi właśnie strzeliły 3 z 5 łożysk kulkowych 6mm (jedno strzeliło już przy montażu) w TM g36c. Może 1k kulek na nich wystrzelił. Miał sprężynę dającą 260fps i RoF 18@8.4v i 23@9.6v.

Były produkcji GFC/element.

Trzymajcie się od tej firmy i sklepu z daleka.

Po świętach zamawiam panewki.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Łożyska kulkowe elementa są nic nie warte... Sam miałem łożyska kulkowe 6mm na sprężynie m100 w xm8 i musiałem je wymieniać w tempie 1 łożysko na strzelankę....

Co do firmy to masz rację ale dlaczego co do sklepu? Równie dobrze mogę powiedzieć trzymajcie się od sklepu www.rsov.com z daleka bo z tego sklepu moje łożyska pochodzą... a mają tam duży wybór części i replik...

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites

Oki to skoro wyjaśnione już jest że w kulowe 6mm nie ma się co pakować i że rozwiercić GB to nie jest tak łatwo to może wrócimy do tematu.

 

Jakie łożyska ślizgowe 6mm polecacie i co powiecie o G&P i miedzianych G&G ?

Chcę wymienić łożyska w moim AUG'u TM i wstawić sprężynę M100, a później po wymianie innych elementów na M120, czy wystarczą wyżej wspomniane G&P lub G&G (30-35zł) czy trzeba zainwestować np. w Modify,P rometheus, Systema (50-60zł) ?

Edited by radzu
Link to post
Share on other sites

Oki to skoro wyjaśnione już jest że w kulowe 6mm nie ma się co pakować i że rozwiercić GB to nie jest tak łatwo to może wrócimy do tematu.

 

Jakie łożyska ślizgowe 6mm polecacie i co powiecie o G&P i miedzianych G&G ?

Chcę wymienić łożyska w moim AUG'u TM i wstawić sprężynę M100, a później po wymianie innych elementów na M120, czy wystarczą wyżej wspomniane G&P lub G&G (30-35zł) czy trzeba zainwestować np. w Modify,P rometheus, Systema (50-60zł) ?

Moim zdaniem skoro chcesz sie ładowac w m120 to lepiej kup df v3 (szkielet) na 7mm łożyska, pomiń aspekt sprężyny m100 (tuning po trochu nie ma sensu - sam doszedłem do 520 fpsow w augu poprzez 5 generacji tuningu - wydałem 2k zamiast 1,3k...) i dobrze to uszczelnij.

Link to post
Share on other sites

Moja gieta dostała jakiś czas temu w zbrojowni 7mm kulki od gfc i jak na razie po przebiegu ok 12k kulek wszystko działa...

Dziwi mnie tylko że wszyscy piszą,żę gieta ma 6mm łożyska a 7mm weszły bez problemu- potwierdza to rozmowa z Olo oraz opakowanie po nich ,ktore przyszło razem z repliką z serwisu...

Link to post
Share on other sites

@ kermit - nie stać mnie teraz na wymianę korpusu, poza tym w ogóle nie chcę go wymieniać, stockowy GB TM v3 powinien według mnie wytrzymać M120 przy zestawie cichych głowic i łożyskowaniu (poza tym prawdopodobnie będzie to coś słabszego jak M120 Systemy), sprężynę ok M100 mam więc nie kupuję żadnych niepotrzebnych części, które będę musiał później wymieniać.

 

Jeśli chodzi o łożyska, to zdecydowałem się na Systemę bo mogę okazyjnie kupić, ale nawet bez okazji to wziął bym Systemy ze Zbrojowni (45zł) albo Promyka z Capri (50zł).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak będę się sprawowały kulki 7mm classic army na sprężynie m120?

Bardzo dobrze :)

Mam kulki 7mm od CA właśnie i M120 Guardera - w takim połączeniu przemieliło już ok 20k kuleczek i łożyska są w świetnym stanie. Obecnie planuje kupić jeszcze jeden zestaw kulek CA 7mm do drugiej giwery, za te pieniądze naprawde warto brać.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...