Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

OPERACJA BORNEO 2009 - Majowka z ASG


Recommended Posts

Wiecie... mnie nie zależy czy największa czy nie. Zrobimy wszystko, żeby była dobrze przygotowana zarówno dla chcących się integrować jak i tych, którzy będą chcieli strzelać całą dobę. Poprzednie lata dużo nas nauczyły. Dodatkowo uczestnicy są wspaniali i podpowiadają nam jak rozwiązać wiele spraw. Uważam, że imprezy tego typu z regóły (poza małymi wyjątkami) nie są ani gorsze ani lepsze tylko inne :))

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do terenu nie można winic organizatorów ale w zeszlym roku pomimo dużego terenu który przygotowano dla graczy , wszyscy uparli sie walczyć na wąskim pasku pomiędzy bazami.

Tu sie uklonie orgom niech tak ułożą scenariusz ktory zmusi walczące strony do wejścia glębiej w las [ panowie tam w ciemnym borze nie straszy i nie gwałcą ]

Tylko nieliczni zapuszczali sie głębiej ale szybko wracali bo okazalo sie że na kontakt z wrogiem to nie ma co liczyć.

Link to post
Share on other sites

Witam!

W tym roku przygotowaliśmy dla Was około 55ha powierzchni do gry. Pole namiotowe jak co roku 3ha. W akcję zostaną wplecione nowinki bo co to za nowy zlot bez jakichkolwiek nowości ;] Zachęcać do udziału raczej nie muszę bo się z namiotami nie pomieścicie xD heh a na poważnie przyjedźcie bo dla nowych znajomości i zabawy ze starymi znajomymi, treningu w dużej formacji oraz przeżycia konkretnej przygody o charakterze militarnym - naprawdę warto.

 

kopiareklamadu2.jpg

w819.png

Link to post
Share on other sites

Impreza w zeszłym roku była przednia(cały czas team w sf),więc w tym roku spodziewamy się jeszcze lepszej zabawy. Tak jak było wspomniane, są wady, są zalety. Od orgów zależy dużo, ale jeszcze więcej od uczestników. Każdą imprezę, czy to masową czy kameralną może popsuć jakiś debil.

PS. też się zapuszczaliśmy na patrole dalekie, jednak nie dane nam było spotkać wroga ;p.

Link to post
Share on other sites

Mi impreza z 2008 roku przypadła bardziej do gustu niz ta z 2007.

W szczególnosci podobało mi sie to że wszystko co mielismy robic szło prosto ze sztabu...nie było samowolki jak rok wczesniej.

Z tym że teren jak na taką liczbe uczestników zrobił sie za mały ,i dobrze by go było powiększyc.

 

Mniej jednak moje uczestnictwo w tej imprezie to mus :)...razem z cały k.c.s-em oczywiscie :)

Edited by sknerus
Link to post
Share on other sites

Witam, mam pytanie związane z grupa sf , jakie są ich zadania w jaki sposób walczą , co należy zrobić żeby dostać się do formacji sf ,proszę o odpowiedż, a zresztą na 99.9% zjawię się na zlocie

Zapraszam na stronę www.republika.pl/zlotborne jest tam link do forum majówkowego. Chęć na SF zgłaszasz do mnie na PW naw/w forum.

Pozdrawiam

Ruda

Link to post
Share on other sites

Ja mam pytane związane z blokadą wiekową , jeśli moja koleżanka ma 15 lat i skończy lat 16 4 lipca będzie mogła przyjechać ?

 

PS: A i jeżeli mam urodziny mam w maju 29 , a będę mieć już dowód osobisty i będę odpowiadać pełnoprawnie za wszystkie moje czyny mogę zostać opiekunem zlotowym tej osoby ?

Edited by Noxagon
Link to post
Share on other sites

Skończone 16 lat to znaczy urodziny najpóźniej 1 maja.

Poza tym

będę mieć już dowód osobisty i będę odpowiadać pełnoprawnie za wszystkie moje czyny mogę zostać opiekunem zlotowym tej osoby ?

No przepraszam ale do daty ukończenia 18 lat nie jesteś pełnoletni i opiekunem być nie możesz.

Po za tym, przepraszam za złośliwość, ale już post który napisałeś mówi mi o tym, że odpowiedzialny nie jesteś, a tym bardziej jako opiekun 15 letniej dziewczyny ;/

Link to post
Share on other sites

Takie dane jak na formularzu wg. mnie są zbyt osobiste i mogą być wykorzystane w nieodpowiedni sposób.

 

UNO! -

Art. 7. Ilekroć w ustawie jest mowa o:

2b) zabezpieczeniu danych w systemie informatycznym - rozumie się przez to wdrożenie i eksploatację stosownych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych przed ich nieuprawnionym przetwarzaniem,

http://bap-psp.lex.pl/serwis/du/2002/0926.htm

 

Dokładam się do wypowiedzi doktorre w pierwszym temacie.

Link to post
Share on other sites

W zeszłym roku mieliśmy 5 takich samych nazwisk i dojdź człowieku kto wpłacił a kto nie. Dodatkowo przy rejestracji w sztabie uczestnicy wpisywali takie rzeczy ręcznie w formularze teraz jest to od razu w panelu - będzie szybciej. Pesel - weryfikacja wieku i możliwość rozróżnienia przy księgowaniu wpływów.Dodatkowo impreza jest zupełnie legalna (wszelkie zgłoszenia : policja, straż miejska staż pożarna) i ubezpieczona - dlatego każdy musi podać dane jako uczestnik a ja muszę te dane mieć w sztabie aby w razie (odpukać) wypadku mieć do nich dostęp i chociażby spisać protokół wypadkowy.

_________________

Mogę to pominąć, ale i tak podpisując dokumenty w trakcie rejestracji trzeba będzie te dane ręcznie wpisywać tak jak w zeszłym roku i dwa lata wcześniej. Oczywiście nikogo nie zmuszam do rejestracji.

Pozdrawiam

Ruda

Edited by Ruda Max
Link to post
Share on other sites

Wiecie... mnie nie zależy czy największa czy nie. Zrobimy wszystko, żeby była dobrze przygotowana zarówno dla chcących się integrować jak i tych, którzy będą chcieli strzelać całą dobę.

 

I dla mnie to wystarczy! Więcej nie trzeba tłumaczyć. Wraz z moim stowarzyszeniem chętnie zasilimy szeregi uczestników Majówki 2oo9. A jak będzie trzeba to można też liczyć na naszą pomoc!

Link to post
Share on other sites

Szanowny Panie Marcinek 83. Jako, że ponownie kwestionuje Pan postępowanie organizatorów Majówki i tutaj cytuję naszą wymianę zdań sprzed roku (pełna wersja w archiwum forum WM):

 

QUOTE(Marcinek83 @ 22/2/2008, 12:55) *

 

No widzisz i to może być mały problem gdy coś się stanie. Z ubezpieczeniem nie ma problemu, załatwię to od ręki!

Majówka w 2006 - 20zł

Majówka w 2007 - 25zł

Majówka w 2008 - 40zł

 

Powiedz mi, co takiego kupujecie że podnosicie ceny? Czy w cenie jest zawarta koszulka? Czy postanowiliście przytulić padre tysiaków i wykorzystać dobre imię imprezy w komercjalnym znaczeniu?

 

To mam do Pana zasadnicze pytanie: Co Pan miał zamiar ubezpieczać za 40 zł ??

Chyba nie imprezę na 600 osób ;/ Zwłaszcza, że nasza polisa oc kosztowała 2.500zł

(szczegółowe dane do wglądu). W roku obecnym ponownie stara się Pan znaleźć błędy w naszym postępowaniu.

Myślę, że Pana ataki spowodowane są wyłącznie tym, że w roku poprzednim zrezygnowaliśmy z Pana co najmniej wątpliwych usług ubezpieczeniowych.

Ruda

Edited by Ruda Max
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...