Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

OPERACJA BORNEO 2009 - Majowka z ASG


Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:) najchętniej bym tak zrobiła, ale należą się publiczne wyjaśnienia na publicznie postawiony zarzut lub pytanie. Niestety to mój obowiązek. Czasami niezbyt przyjemny.

Mam nadzieję, że nie często będzie się takie coś zdarzać.

Pozdrawiam

Ruda

Link to post
Share on other sites

Ruda przykro mi bardzo, ale Twoje wyjaśnienie do mnie nie trafia, takich danych wcale nie potrzebujecie do weryfikacji zgłoszenia, wystarczy adres i data urodzenia, a na miejscu okazanie dokumentu tożsamości i dowodu wpłaty. Bardzo łatwo zweryfikować kto wpłacił, a kto nie.

Z w/w powodów na imprezę się nie mam zamiaru już wybierać, udzielać też już na forum się tutaj w temacie nie będę, bo wszystkie szczegóły poznałem i nie trafiło wyjaśnienie ich do mnie osobiście, ale tak wiem jestem malkontentem, tylko już kiedyś ktoś wykorzystał moje dane, czego AnR Ci nie życzę, żebyś kiedykolwiek miał okazję sprawdzić jak to jest później.

Ale życzę udanej i spokojnej imprezy :-)

Link to post
Share on other sites

Jak się komuś nie podoba to niech nie jedzie... Krótka piłka.

 

Argument o kasie pobieranej przez orgów jest beznadziejny. Nawet jeśli mówią, że zlot jest wydarzeniem non-profit to i tak nie byłbym zły gdybym za te 60 zł nie dostał ani smyczy z identyfikatorem ani racji żywnościowej. Uważam, że kasa im się za to należy, bo robią to bym ja mógł się dobrze bawić i miał co wspominać.

 

Jedyne do czego mam zastrzeżenie to błąd ortograficzny w formularzu zgłoszeniowym.

Link to post
Share on other sites

Goorka, przykro mi ale mało osób ma na tyle cywilizowany sposób myślenia ;] Nie stwierdzam tutaj że ''klepiemy kasiorkę'' organizując zlot ale za darmo to mozna tylko w przysłowiową mordę dostać. Co do błędu ortograficznego powiem tak - nie myli się ten, który nic nie robi. Kierujcie nadal do nas swoje sugestie dotyczące zlotu bo są one cenne i pomagają nam stwarzać coraz lepsze warunki do Waszej zabawy.

Pozdrawiam

suomek.

Link to post
Share on other sites

Byk znaleziony i poprawiony. jeszcze raz dzięki za zwrócenie uwagi ;]

 

Ze względu na liczne pytania dotyczące osób towarzyszących (żon, dziewczyn, fotografów itp.) jak i zwrotu wpisowego w momencie gdy uczestnik nie przyjedzie na zlot chciałabym wyjaśnić tutaj te kwestie.

1. Osoby towarzyszące – jeśli mieszkają na zlotowisku są Uczestnikami. Korzystają z toalet, wody, prądu,drewna na ogniska, produkują śmieci i muszą mieć identyfikator. Za to wszystko się płaci !! Nie widzę powodu dla którego inni Uczestnicy strzelający mięliby pokrywać te koszty ze swojego wpisowego.

2. Zwrot wpisowego – w regulaminie jest napisane, że wpisowe nie podlega zwrotowi. Podyktowane jest to tym, że sprawy organizacyjne (zamawianie określonej liczby np., tojek i drewna, porcji żywnościowych) załatwiam już na początku marca. Jeśli ktoś nie przyjedzie, a ja o tym dowiaduję się np. w połowie kwietnia, to i tak już zamówiłam i zapłaciłam za niego i zwrot pieniędzy w tym momencie jest niemożliwy. Oczywiście koledzy mogą odebrać w sztabie jego identyfikator i porcję żywieniową. Do tego potrzebne jest pisemne zezwolenie nieobecnego Uczestnika poprzedzone kontaktem z Organizatorem.

Myślę, że wszystko jest już jasne.

Pozdrawiam

Ruda

Link to post
Share on other sites

A ja jade, a wraz ze mną kilku chłopców z Radomia. Przez trzy dni będę miał wszystko co lubie: czołganie, strzelanie, lans, ognisko, browarek w fajnym towarzystwie, spanie na kamieniach, na przemian zimno i gorąco, spotkam znajomych z całej Polski no i dyskoteke w PRL-u. Jade :D

A argument, że ktoś zarabia na organizowaniu imprezy można sobie w dupe wsadzić. Zorganizuj i też zarabiaj.

Link to post
Share on other sites

Przedstawiam Wam pokrótce opis scenariusza Majówki z Airsoftem: „Operacja Borneo 2009”. Jest to opis trasy jaką musicie pokonać, by odnieść zwycięstwo, jednakże w tym opisie nie zostaną podane tzw. „drogowskazy”. Szczegóły wkrótce zostaną przedstawione w formie wykresu. Akcja została urozmaicona możliwością wyboru różnych dróg wiodących do poszczególnych celów. Wszystkie cele łączą się po kolei w całość, prowadzącą do nadania stronie tytułu Zwycięzców IV Edycji Majówki z Airsoftem.

Miłej lektury;

 

Wzmianka o andurium padła już w trakcie zeszłorocznej edycji i w tym roku zdobycie informacji o tym owianym tajemnicą pierwiastku będzie Waszym pierwszym zadaniem. Jak już wspomniałem by dotrzeć do celu, możecie obrać różne drogi. W tym przypadku macie możliwość przekupienia informatora, możecie także wykraść informacje od mającej znaczenie osoby w Tiberze lub wykupić te informacje – szczegóły dotyczące zadań, jak już mówiłem zostaną podane później.

Bez informacji o andurium nie będziecie mogli wykonać następnego zadania jakim jest znalezienie skrzyni z kolejnymi dokumentami. Znajdują się one na terenie silnie strzeżonym przez wrogie oddziały zbrojne. Dokumenty te są zaszyfrowane. Tablice deszyfrujące są do zdobycia u jednego z mieszkańców Tibery ( w tym zadaniu musicie się liczyć z powiązanymi działaniami strategicznymi ). Tablice te są także do wykupienia ale wiedzcie, że za każde tego typu ’’zakupy’’ będziecie musieli słono zapłacić… Na miejscu dowiecie się o innej drodze zdobycia tablic deszyfrujących ( akcja będzie polegała na odnalezieniu tajemniczej osoby ).

Dokumenty, które zdobędziecie, opisują szczegóły wykorzystywania andurium, dowiecie się o spisku, oraz o działaniu jednostek wrogo nastawionych. Wśród papierów znajdą się teksty mówiące o terytorium ''X'' i zdobycie informacji o tym terytorium będzie Waszym trzecim zadaniem. W tym celu powinniście pojmać VIP'a posiadającego te informacje, albo zorganizować okup w zamian za informacje lub wykupić szpiega.

Będziecie wiedzieć gdzie ale nie będziecie wiedzieć co znajduje się na terytorium ''X''. Od tego momentu rozpocznie się zadanie czwarte. Tutaj pomoże Wam zwiad danego terenu, wykupienie pomocnych ''papierków'' lub odnalezienie konkretnego zrzutu.

Kiedy już znajdziecie się na terenie ''X'', a muszę Wam podpowiedzieć, że panuje tam niezbyt przyjazne środowisko, akcja nabierze tempa i będziecie musieli wytężyć umysły, oraz przygotować się na morderczy wysiłek fizyczny. W tym momencie przejdziecie do sedna sprawy. Zwycięstwo, wydawać by się mogło, będzie na wyciągnięcie ręki, lecz i w tym przypadku powinniście liczyć na niespodzianki…

 

Pozdrawiam Suomek.

Link to post
Share on other sites

Przyznam że te zdjęcia pomieszczeń które widziałem na forum majówki wyglądają bardzo klimatycznie.

Mam tutaj jeszcze jedno pytanie na marginesie do orgów (nigdzie nie znalazłem odpowiedzi) jakie jest ograniczenie fps dla szturmówek i snajperek ?

Link to post
Share on other sites

A ja też byłem i moi kumple też byli i zabawa była i sprzątanie za wszystkich uczestników było i to było i tamto było.

 

Może to chamskie ale kogo to obchodzi? Dlaczego w tematach o imprezach zawsze musi narobić się tona spamu? Dlaczego np w temacie nie może wypowiadać się sam organizator i odpowiadać na pytania jakie powstają, żeby znaleźć ciekawe informację trzeba przekopać się przez tonę niepotrzebnych postów.

 

 

Słomek czy te zdjęcia, mają jakieś odniesienie do terenu gry? Czy ten obiekt [ze zdjęć] znajduje się na terenie jaki będzie strzeżony przez graczy?

Link to post
Share on other sites

Ależ panie Pahaliahu dlaczegoż to pan się tak zbulwersował??? Niepotrzebne posty są usuwane przez szanownych administratorów - sam przekonałem się na własnej skórze, więc wiem. Nie ma się co denerwować - po prostu jest pan niedoinformowany w sprawie scenariusza. Dlatego serdecznie zapraszam pana do odwiedzenia forum majówki www.majowkazairsoftem.qrde.pl - znajdzie tam pan wszystkie potrzebne informacje dotyczące naszego zlotu.

Serdecznie pozdrawiam,

Słomek.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...