Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

OPERACJA BORNEO 2009 - Majowka z ASG


Recommended Posts

Panie Pahaliah - jest podkreślone w pierwszym poście opisu akcji, że na potrzeby scenariusza wszystkie wątki będą rozjaśniane w miarę zbliżającej się majówki - wiem że pan jest bardzo zainteresowany i już bardzo nie może sie doczekać edycji ale spokojnie damy radę ;]

Wszystkie informacje będą dostępne - np. już niedługo ruszy drukarnia ze zlotową prasą - tam także znajdzie pan mnóstwo ciekawych wątków ''wkręcających'' do zabawy tak pozytywnie zakręconych maniaków jak sam zainteresowany :)

Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

QUOTE(przemek10 @ 10/2/2009, 13:52) *

 

..........Maryś robimy powtórkę z Modlina icon_mrgreen.gif

 

Koniecznie zabierz Anke, bo ja nie sprzątam po tobie icon_biggrin.gif A butów to napewno nie zdejmuje icon_biggrin.gif

Jedziemy będzie fajnie icon_razz3.gif

 

 

Hehe,

 

sie pojawie, panno Marysiu, nie zapomnij pantalonow...:-D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Szanowny Panie Marcinek 83. Jako, że ponownie kwestionuje Pan postępowanie organizatorów Majówki i tutaj cytuję naszą wymianę zdań sprzed roku (pełna wersja w archiwum forum WM):

 

QUOTE(Marcinek83 @ 22/2/2008, 12:55) *

 

No widzisz i to może być mały problem gdy coś się stanie. Z ubezpieczeniem nie ma problemu, załatwię to od ręki!

Majówka w 2006 - 20zł

Majówka w 2007 - 25zł

Majówka w 2008 - 40zł

 

Powiedz mi, co takiego kupujecie że podnosicie ceny? Czy w cenie jest zawarta koszulka? Czy postanowiliście przytulić padre tysiaków i wykorzystać dobre imię imprezy w komercjalnym znaczeniu?

 

To mam do Pana zasadnicze pytanie: Co Pan miał zamiar ubezpieczać za 40 zł ??

Chyba nie imprezę na 600 osób ;/ Zwłaszcza, że nasza polisa oc kosztowała 2.500zł

(szczegółowe dane do wglądu). W roku obecnym ponownie stara się Pan znaleźć błędy w naszym postępowaniu.

Myślę, że Pana ataki spowodowane są wyłącznie tym, że w roku poprzednim zrezygnowaliśmy z Pana co najmniej wątpliwych usług ubezpieczeniowych.

Ruda

Ktoś musi skoro miał MIAŁ zamiar się tam pojawić, a odgrzewanie starego kotleta raczej nic tutaj nie da, informacje te dostałem na szybko od agenta ubezpieczeniowego. Ja nie ubezpieczam, jestem mechanikiem :) z resztą nie mówiłem że ja was ubezpieczę tylko że pomogę w tym, możliwe że źle coś napisałem bądź to nadinterpretacja moich słów.

Miłego spędu życzę.

Link to post
Share on other sites

Cholera, co roku jestem na Zlocie Pojazdów, to może wreszcie wypadałoby się wybrać na majówkę (tak mi ją zawsze na zlocie wszyscy zachwalają, zwłaszcza ludzie z Żandarmerii, to kto wie, może i moja niecna osoba się pojawi)

Link to post
Share on other sites

Cholera, co roku jestem na Zlocie Pojazdów, to może wreszcie wypadałoby się wybrać na majówkę (tak mi ją zawsze na zlocie wszyscy zachwalają, zwłaszcza ludzie z Żandarmerii, to kto wie, może i moja niecna osoba się pojawi)

 

Koniecznie się pojaw !! Serdecznie zapraszam !!

Pozdrawiam

Ruda

Link to post
Share on other sites

Informacja dla podróżnych korzystających z płatnej komunikacji:

Najwygodniejszy dojazd pociągiem lub autobusem: do Szczecinka, ze Szczecinka do Bornego Sulinowa: linia mikrobusowa M www.linia-m.pl

Koszt przejazdu busem od osoby ok 6zł

Link to post
Share on other sites

Ale, jest ale.

 

Linia m ;) Nie zabierajcie dużo szpeju, bo często przewoźnicy każą czekać na kolejny transport. Około 14-15 jest PKS ze Szczecina do Szczecinka przejeżdżający przez Borne, którym możecie się zabrać.

 

Przez wszystkie majówki małe busy, kazały nam czekać na większego brata ;)

Link to post
Share on other sites

ja jeszcze nigdy ze Szczecinka ani do nie jechałem autobusem lini M.......zawsze stopem :P I żeby była większa beka ludzie zabierali bez problemów ,nawet ze szpejem.

 

Takie małe alternatywy 2 jakby bus nie podpasił

Edited by sknerus
Link to post
Share on other sites

Z Gdyni to jeszcze ujdzie ale ludzie jeżdżą ze Śląska, także raczej ciężko byłoby takim partyzantom ;]

 

Chodziło mi tylko o jazde stopem ze Szczecinka do bornego i z bornego do szczecinka a nie z gdyni do szczecinka ;)

 

Na takie cos to bym się nie ruszył :P

Link to post
Share on other sites

Ruda pojawimy sie z Wysym jak dadza duzo wolnego w pracy :) Napewno bedzie swietnia zabawa jak zawsze.

 

Zycze duzo sil przy organizacji, pozdrowionka dla Ciebie i Ślimaka, i coreczki oczywiście.

 

 

ewelynka nie zamulajcie :D my bedziemy i wy tez musicie byc :D wez chłopaków za mor.......y i heya na borne, my w tym roku będziemy walczyć po stronie NERUN/NERUM :D

 

Wysy kto jest największym koksem w BORNYM :D :D :D :D :wink: :wink: :wink:

Link to post
Share on other sites

ewelynka nie zamulajcie :D my bedziemy i wy tez musicie byc :D wez chłopaków za mor.......y i heya na borne, my w tym roku będziemy walczyć po stronie NERUN/NERUM :D

 

Wysy kto jest największym koksem w BORNYM :D :D :D :D :wink: :wink: :wink:

Dla Ewelinki i Wysego to ja walczę o elewatory coby mięli gdzie na linkach jezdzić :))

 

Czekamy na Was

Pozdrawiam

Ruda

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam.

W związku ze zwiększającą się liczbą ''spóźnialskich'' termin przyjmowania zgłoszeń został przesunięty do 25.04 a termin przyjmowania opłat do 28.04.2009r.

Pozdrawiam i do zobaczenia na Borneo :killer: :lol:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...