Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

A.C.M. Masada


Recommended Posts

Temat ma pełnić funkcję rozgrzewania i tak już gorącego tematu jakim jest wejście na rynek jednej z najbardziej oczekiwanych replik tego roku (to tylko moje zdanie... :mrgreen: )

 

Co sądzicie o tym karabinie i jakie są wasze opinie na temat firmy A&K bo wiadomo że GB jest owej firmy

Link to post
Share on other sites

A&K nigdy się zbytnio nie popisało, ostatnio te ich SRki są całkiem ciekawe, poza tym A&K to od początku PJ z tego co mi wiadomo. A te sie sypały na potęgę.

W środku wydaje się chyba będzie GBv3, ze wzgłędu na gietkową konstrukcję całego systemu. Ale prędzej będzię jakaś modyfikacja V2. A&K chyba nie zrobiło nic na V3? Czy się mylę.

Działający boltcatch jest tutaj ciekawostką. Najbliżej znam coś co ma takowy to VFC za 1700 zł. ;D Ciekawe jak szybko będzie się psuł.

Komory nie mogę z dostępnych filmików dojrzeć. Podejrzewam, że będzie to jakaś hybryda tej z scar'a CA, tak samo jak system selektora ognia. W scarze CA okropieństwem było ustawiać to cudo, nigdy tego do końca nie opanowałem.

Kolor z filmów to bardziej mi przypomina DE Magpula niz jakiś tam TAN, ale to może wina kamery, oświetlenia. Zobaczymy jak wyjdzie.

Ciekawe jak będzie z kompatybilnością magów, będą pasować normalne stangowskie czy nie? Niby zwalniacz jest w tym samym miejscu.

Link to post
Share on other sites

Też strasznie oczekiwałem tej repliki, sądzę, że po zdjęciach nam koloru oceniać nie można jeszcze, bo odnoszę wrażenie, że faktycznie najlepszej jakości nie są. W Polsce pewnie będzie kosztować około 700 zł, jeśli do nas dojdzie.

Także jestem magów ciekaw. bb

A Boltcatch, obstawiam jak w moim Hk416 VFC - szybko zejdzie...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

No więc jednak się pojawi :D i do tego w końcu dostaliśmy wyraźne zdjęcia, i czarna Masada wg mnie wygląda naprawdę dobrze. Więc skoro do wyglądu tak się przyłożyli to może do wytrzymałości bebechów też. Ale z mocą przesadzili... W każdym bądź razie nie mogę się jej w Polsce doczekać :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...