Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Wiem, czytałem recenzje na infectedairsoft 60-80 stóp. Lecz jak podaje Jaro zasięg Madbulla HP na CO2 około 30m, to trochę ciężko mi uwierzyć w te granaty Varnas, a konkretnie w ich zasięg. Dlatego wolałem się dopytać użytkowników faktycznych.

Link to post
Share on other sites

na forum niektórzy lubią koloryzowac... nie wspomne o recenzji granatnika ktory na 120m niby strzela...ale zastanawiajace , tez czytalem recenzje na angielskiej stronie , ze granat do 30m strzela w normalnej temperaturze pod katem prostym...tak wiec po jutrze owy dostane i recenzje zapewne "realistyczna" podrzuce

Link to post
Share on other sites

Leo czekam z niecierpliwościa na Twoje wrażenia. I mam propozycje: spóbuj najpierw nabic granat normalnie a potem postaw gg w bardzo ciepłym miejscu koło kaloryfera czy coś (nie za blisko), a granat wystaw na 2-4 minut na zewnątrz. W moim przypadku zasięg jest minimalnie większy dzięki zmianie ciśniania gazu i odrobinę większej ilości w granacie.

Link to post
Share on other sites

Witam , granat doszedł . Na dniach po staram się zrobić dokładny test jeśli chodzi o zasięg i pare fotek . Narazie przekaże tylko mniej szegółową recenzje . Budowa granatu jest nie samowicie prosta w porównaniu chociażby do MB. Po każdym strzale , w przeciwieństwie do tego co pisze asg shop trzeba ustawić z powrotem spłonkę , nie musimy się obawiać ,że pogubimy części gdyż spłonka razem z łożyskami i resztą elementów tworzy (chyba) jedną całość . Mówię chyba dlatego , że nie odwarze się sprawdzać .W każdym bądź , razie granat może rozebrać nawet amator , jeżeli zrobi to w miare ostrożnie to nic nie ma się pogubić. Mój egzemplarz nie ma problemów ze szczelnością jednakże widać ślady użytkowania już po kilku strzałach . Po oddaniu 5 strzałów zauważyłem wyraźne wgniecenie na...tej srebrnej blaszce z tyłu odpowiadającej za wystrzał . Jak już mówiłem oddałem tylko parę strzałów pierwsze dwa były zadziwiająco słabe (ładowane do pełna w domu wystrzelone na dworze ) Następnie udałem się do piwnicy i na dystansie 15 m oddałem 3 strzały do drzwi na końcu korytarza . W pierwszym załadowałem 24 kulki 0.20 gunfire . Wyraźnie usłyszałem , że większość z nich trafia w drzwi...większośc....pare(2-3) opadły na ziemie i kolejne uderzyły w ściane z boku . W tygodniu mam zamiar przeprowadzić test na tarczach a w następnym może nawet po kombinuje z propanem . Czy warto? Myślę , że za tą cene tak . Po granatniku w asg nie ma się naprewde czego spodziewać a ten granat to taka tańsza ewentualność . Nikogo do niczego nie namawiam lecz miałem okazje postrzelać z jednego z lepszych madbulli i niestety różnica nijak ma się do ceny . Osobiście , podkreślam OSOBIŚCIE wolałbym nabyć więcej tanich granatów za równowartość droższego . Ewentualne uszkodzenia / zgubienia nie będą życiową tragedią i wywaleniem paru set złoty w błoto .

 

W tygodniu dorzuce pare fotek i test na tarczy . Pozdrawiam

Edited by Leo_111
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Vanaras-ów to chyba nie można ich nigdzie dostać od stycznia.

Ale jeżeli chodzi o tanie granaty wykonane z POMu to polecam Pro-Armsy:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=5361

Mam trzy sztuki, działa całkiem nieźle, zasięg jakieś 30-35m na propanie i kulkach 0.2g- przy kącie 45 stopni.

Używam ich od kwietnia, w jednym przerwała mi się gumka trzymająca kulki w lufach(trochę dopomogłem swoimi ingerencjami), zastąpiłem na gumką recepturką- działa ok.

Największy problem który się pojawia to właśnie trzymanie kulek w lufach, czasem zdarza się że wypadają 3-4 kulki- każdy granat ma taką "słabą" lufę, pewnie pilnik załatwiłby sprawę.

Ustawienie spłonki nie sprawia żadnych problemów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...