Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14 [G&P]


Recommended Posts

Witam.

 

Przymierzam się do kupna markowej M14, ponad roczna Cymka idzie do komisu.

Początkowo byłem przekonany do TM, ale koszty sprowadzania z Airsoftextreme mogę mnie minimalnie przerosnąć (nie pokrywam kosztów przesyłki, w grę wchodzi VAT i cło tylko). Dlatego też coraz bardziej zacząłem się przyglądać M14 G&P, o której nic na forum nie znalazłem. Ktoś coś wie na ten temat ? Każda informacja jest cenna, a przede wszystkim interesuje mnie stosunek Marui do G&P, jeśli o M14 chodzi.

I trochę "noob'owskie" pytanie, co dokładnie znaczy "Pre-Order" :-F ?

// Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślę że nie będzie z tym problemu, w końcu G&P produkuje części pasujące do TM, więc czemu mieliby do swojej produkcji wstawiać inną komorę ?

A nawet jeśli, to gdzie ją dostaniesz :F ?

Racja, zdaje się, że komora hop-up TMa jest nie do dostania. :???:

Edited by pablo79
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

już się nie mogę doczekać. od razu włożę tam coś mocniejszego żeby w mocy to była snajpera. i mam rozumieć że magi TM będą podchodziły pod G&P? bo z tego co widze te magi TM są najpojemniejsze bo mają 70 kulek :-D a hi-capów oraz mid-capów nie widziałem

Link to post
Share on other sites
bo z tego co widze te magi TM są najpojemniejsze bo mają 70 kulek a hi-capów oraz mid-capów nie widziałem

 

Taaa znaczy coś słabo ze wzrokiem u kolegi... Są Hicapy TM, KA, CA, G&G, Cyma, Kart, DeepFire i pewnie jeszcze coś by się znalazło...

 

Tyle że trzeba wiedzieć któa replika jakiej firmy w jakim standardzie potrzebuje magów ;) Ale to już zostawiam do "poznania" samemu.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
A może poczekacie, aż ktoś kupi i się wypowie co tam pasuje, bo takie zabawy w proroka nic nie wnoszą.

...

Skoro na stronie sklepu, nie ma jeszcze opisu, to chyba można się domyślić, że nic co z tą repliką związane nie jest pewne. Po co więc męczysz temat, który podsumował AirBorne?

Tak czy siak, na logikę idąc, czołowy producent nie bawiłby się w jakieś swoje rozwiązania rodem z chin (do M14 AGM pasowały zębatki v.2/v.3), nie ? Spodziewać się można w 99% kompatybilności z TM.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pojawił się opis w asgshopie.

Kompatybilność z TM, łożyska 7mm, w zestawie mid-cap, 380fps w stocku, pasują magi TM, AGM, DF, KA (dwa pierwsze na pewno, w dwóch następnych możliwe przeróbki).

Poda mi ktoś przykład pasującego akumulatora ? Specjalny... Psikus by wyczuł o jaki im chodziło :?

No, wszystko co opisali było do przewidzenia. Teraz czekać tylko aż ktoś to kupi i się wypowie.

Link to post
Share on other sites

Sam jestem zainteresowany jej kupnem i co nieco się o tej replice dowiedziałem 8)

 

Akumulator "specjalny", czyli gp784b.

 

http://www.gp-web.com/en/photo/gp784b.jpg

 

Na pytanie skąd taki wziąć, odpowiedzieli, że przy zakupie zostanie on dostosowany na potrzeby repliki, innymi słowy przerobią normalnego large'a 3300 G&P na GP784b.

Pozdro ;-)

 

Tyle że w serwisie jeszcze nie zdecydowali, czy lepsze jest napięcie 8,4 czy 9,6V.

 

Lambert mógłbyś podać więcej szczegółów? :-P

 

- jakiej jakości jest łoże

- jak sprawuje się system zamka (nie zacina się?)

- itp

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Chce ja kupic, ale... Boje sie po prostu :P. Nikt tego nie sprawdzil a 1.5 kola piechota nie chodzi, dlatego waham sie jeszcze miedzy C-15 ICSa...

Zadzwonie dzis do Specshopu i Asgshopu (zobaczymy czy zdania beda rozne) i dowiem sie paru zeczy, po czym napisze.

 

Za brak polskich znakow przepraszam, ale obecnie jestem w USA.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...